Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Normal p20

Alıntıları Göster
    6gb ram var kirin 970 diğerinde 4gb kirin971 400 tl fiyat farkı var kamera iyi galiba değer mi hocam aradaki fiyat farkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    bilgi yanlışlığı var p10 ve plus kırin 960 p20 ve pro 970
    kırin 960=16 nm
    kırın 970=10 nm

düşük nm demek daha çok güç tasarrufu sağlar ve daha az ısınır ayrıca kırın 970 yapay zekaya sahip
    günümüz koşullarında 4gb ram ile 6gb ram arasında çok fark yok

p20 nin kamerası düz p10 ve plustan daha iyidir yani bire bir incelemedim ama kağıt üzerinde bu şekilde görünüyor

ayrıca suya dayanıklılık var p10 serilerinde yok maalesef

yine p20 grafik işlemci olarak önde

birde siz p10 plus düşünüyorsunuz sanırım plusta kızılötesi var ama p20 de yok sanırım sadece pro da var galiba

p10 ve plus un artısı micro sd kart desteği var bildiğim kadarı ile p20 de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

bilgi yanlışlığı var p10 ve plus kırin 960 p20 ve pro 970
    kırin 960=16 nm
    kırın 970=10 nm

düşük nm demek daha çok güç tasarrufu sağlar ve daha az ısınır ayrıca kırın 970 yapay zekaya sahip
    günümüz koşullarında 4gb ram ile 6gb ram arasında çok fark yok

p20 nin kamerası düz p10 ve plustan daha iyidir yani bire bir incelemedim ama kağıt üzerinde bu şekilde görünüyor

ayrıca suya dayanıklılık var p10 serilerinde yok maalesef

yine p20 grafik işlemci olarak önde

birde siz p10 plus düşünüyorsunuz sanırım plusta kızılötesi var ama p20 de yok sanırım sadece pro da var galiba

p10 ve plus un artısı micro sd kart desteği var bildiğim kadarı ile p20 de yok
    tesekkurler hocam bilgi için aklımda öyle kalmış tekrar inceleyeyim

• Normal dışarıda bu selfie bu kalite normal mi yoksa benim ön kameramı bozuk çözemedim

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• help21 kullanıcısına yanıt
    Ön kamera ekrandaki jelatinden dolayı acayip toz ve kir topluyor. Ben her selfie öncesi ön kamerayı silmek zorunda kalıyorum yoksa aynı bu şekilde çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Ön kamera ekrandaki jelatinden dolayı acayip toz ve kir topluyor. Ben her selfie öncesi ön kamerayı silmek zorunda kalıyorum yoksa aynı bu şekilde çekiyor.
    Açık bende temiz tamam umudumu kestim selfie den almak isteyen varsa pm atabilir

• help21 kullanıcısına yanıt
    eğer ön kameranız temiz ise kameranızda muhtemelen bir sorun var bu şekilde çekmesi normal değil özellikle fotoğraftaki ışık koşullarında siz bir kaç çekim daha yapın eğer aynı ise bir servise yollayın cihazı
  • P10 cihazımın arka kamerasında odaklama problemi var ve ürün yurtdışı olduğu için servis naptıysam tamir etmiyor cihazı (ücret karşılığı bile). Ankara da nerede yaptırabilirim var mıdır güvenilir teknik servis bildiğiniz?

• Huawei P10 normal boyut Distribütör Garantili. 17 Ekim 2017 tarihinde alınmış. Satmak istesem kaça satarım yardımcı olur musunuz ?

NOT: Telefonda sorun yok.
  • Bu menüleri falan nasıl siyah yapacaz pil den arayüz renklerini koyulastir diyolar öyle bir şey yok mu p10da

• arkadaşlar telefon alacağım n11 kuponu olan var mı :(
  • Merhaba arkadaşlar, ufak bir sorum olacaktı. Telefonu "type-c to hdmi" kablosu ile tv'ye bağlayanınız var mı acaba? Mirrorshare uygulamasını kullanamayacağım zamanlarda o kablo yardımıyla görüntüyü tv'ye aktarmak istiyorum fakat bu konuyla ilgili bilgi bulamadım hiçbir yerde. Kabloyu satan sitelerde de uyumlu cihazlar arasında p10 plus görünmemekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremy -- 26 Ağustos 2018; 20:21:16 >
  • Yakında b375 gelir

• keremy K kullanıcısına yanıt
    Forumda bir arkadaş yapamadığını anlatmıştı. Mümkün değil sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    P20 nin avantajı kamera güncel tasarım daha şık

Soru işareti kısmı batarya??? GPS???, ve microsd olmaması?? P10 plus genel olarak memnunum kamerası şahsi olarak note 8 le kiyasladim p10 plus yanında fena durmuyor batarya konusunda da beni hiç yarı yolda bırakmadı yani şöyle düşündüğüm de neden yeni bir cihaz alayım diye düşünüyorum Sadece tasarım avantajı var p20 nin ama yeni tel alacak olsam elimde farklı tel olsa sanırım hakkımı p20 den yana kullanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: fztazc

P20 nin avantajı kamera güncel tasarım daha şık

Soru işareti kısmı batarya??? GPS???, ve microsd olmaması?? P10 plus genel olarak memnunum kamerası şahsi olarak note 8 le kiyasladim p10 plus yanında fena durmuyor batarya konusunda da beni hiç yarı yolda bırakmadı yani şöyle düşündüğüm de neden yeni bir cihaz alayım diye düşünüyorum Sadece tasarım avantajı var p20 nin ama yeni tel alacak olsam elimde farklı tel olsa sanırım hakkımı p20 den yana kullanırım
    Sadece kasasını beğenmedim hocam.Haklısın daha güncel bir model telefon ama bilemedim,zaten siparişi verdim.Geldiğinde belki iade ederim ya da kullanırım =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremy

Merhaba arkadaşlar, ufak bir sorum olacaktı. Telefonu "type-c to hdmi" kablosu ile tv'ye bağlayanınız var mı acaba? Mirrorshare uygulamasını kullanamayacağım zamanlarda o kablo yardımıyla görüntüyü tv'ye aktarmak istiyorum fakat bu konuyla ilgili bilgi bulamadım hiçbir yerde. Kabloyu satan sitelerde de uyumlu cihazlar arasında p10 plus görünmemekte.
    Merhaba.

Ben 3-4 çeşit kablo ile P10 da denedim ve hiç birinde çalışmadı. P10 Plus kullanan akrabamın telefonu ile denedik onda da olmadı

İnternette P10 ve P10 Plus uyumlu diye satılan kablolara aldanıp alma sakın. Eğer satış yapan kişi uyumsuz olursa geri iade alma şartını kabul ederse istersen alıp dene. Araştırmalarıma göre Mate serilerinde oluyor kablo ile aktarma işi.

Misafirliğe filan gittiğimde kablo ile digiturkplayi yansıtıp maç izlerim dedim ama kursağımda kaldı :)

Bir daha telefon alacağım zaman, bu özelliğin mutlaka olması ilk şartım olacak gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsylcn86 -- 27 Ağustos 2018; 14:33:41 >

• P10 plus için bugün satıcı aradı ürünler arızalı çıktı veri aktarım vs dedi.Ürünü iptal edin dedi.
    Böyle bir şey var mı? :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 27 Ağustos 2018; 17:8:26 >
  • Huawei P10 normal boyut İthalatçı Garantili. 17 Ekim 2017 tarihinde alınmış. Satmak istesem kaça satarım yardımcı olur musunuz ?

NOT: Telefonda sorun yok.

Yok mu bilen ?
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Valla bu konuda sahibinden gibi siteler size daha iyi fikir verebilir orada istenilen fiyatlara göre bir değer biçmeniz daha sağlıklı olabilir

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.