Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlr bende p10 plus var. C185. Dün 361e yükselttim. Yüz tanıma güzel olmuş. Ancak instagram uygulamasi şuan açılmıyor bende. Sizde bu sorun var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Arkadaşlr bende p10 plus var. C185. Dün 361e yükselttim. Yüz tanıma güzel olmuş. Ancak instagram uygulamasi şuan açılmıyor bende. Sizde bu sorun var mi
    Uygulamayı kaldirip yeniden kurunca sorun düzeldi arkadaşlar

• Nygaard kullanıcısına yanıt
    telefon kendi ısınmamışsa özellikle parmak izinin ısındığını hatırlamıyorum.
  • Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Huawei P10, Samsung Galaxy A8(2018), Xiaomi Mi 6 (128GB Seramik) ve Sony Xperia XZ1 arasında kaldım. Bu dört telefonu da yaklaşık olarak aynı fiyatlarda bulmak mümkün. Huawei P10'dan memnun musunuz ? Sevmediğiniz bir yönü var mı ? Daha önce Huawei telefon kullanmadım. Huawei'nin güncelleme politikası nasıl ? Bir P10'da ülkeden ülkeye farklı hafıza birimleri kullanıldığını duydum. Kimi ülkelerde UFS 2.0, UFS 2.1 ve eMMC hafıza birimleri kullanılıyor diye duydum ve UFS hafıza birimleri ile eMMC arasında büyük performans farkları mevcut. Türkiye'deki P10'larda standart bir hafıza türü var mı yoksa rastgele mi oluyor ? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

• Arkadaslar,b369 oreo yazilimindan ff ile b185 nougat surumune dusurmeyi denedim ama ne vpn ne de proxy yontemiyle olmadi.daha once 365 surumunu bilgisayardaki hisuite ile 185e downgrade yapmistim(eski surume donus secenegi vardi ama simdi yok).yapan ya da bilgisi olan var mi?tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetal2 -- 5 Haziran 2018; 21:26:16 >
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    samsung ve sony'i önermem şahsen.
    ben p10'dan memnunum. herhangi bir kronik sorunu yok. güncellemeleri otomatik alma konusunda bazen sıkıntı olsa da firmware finder aracılığıyla takır takır alabiliyoruz.

xiaomi de yine düşünülebilecek alternatiflerden birisi.
  • Arkadaşlar kolay gelsin. Acaba mobil veri ayarlarında fatura gününü seçebileceğimiz bir ayar varmı? (diğer tüm telefonlarda var nerdeyse) Yoksa ben mi bulamadım,beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Resmi Xiaomi garantili olmadığı ve garanti hizmetini Delta gibi firmalar verdiği için Xiaomi'den de çekiniyorum biraz. Bir de şarj konusunda nasıl P10 ? Bir günü çıkarıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

Cevap için teşekkürler. Resmi Xiaomi garantili olmadığı ve garanti hizmetini Delta gibi firmalar verdiği için Xiaomi'den de çekiniyorum biraz. Bir de şarj konusunda nasıl P10 ? Bir günü çıkarıyor mu ?
    Xiaomi resmi distribütör ile Türkiye'ye gelecek diye okumuştum geçenlerde. Biraz bekleyin isterseniz.
  • Selam, firmware finderda modeli değiştirip güncelleme alabiliyoruz mu acaba? Yapsam tele zarar gelir mi?

• freaklana kullanıcısına yanıt
    Sakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen 1 gün kullanıyorum. daha az ya da daha çok pil performansı alacak arkadaşlar muhakkak olacaktır. telefon beklediği yerde pil tüketmiyor. en güzel taraflarından birisi de bu bataryaya dair.
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım ve tek kişi geliştirdiğim oyunum Google Playde yayında. Hoşunuza gideceğinden eminim lütfen paylaşıp değerlendirelim. Emeğimin karşılığını alayım.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msy.sirball
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman43 -- 6 Haziran 2018; 14:0:9 >

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Huawei P10 ve Plus modelleri için B370 yolda. Sanırım sadece güvenlik yaması içeriyor.

• P9 dan ikinci el P10 Plusa gecmeye deger mi sizce?

• Beyler f f yazılımı nasıl kullanılıyor c180 360sürümü var

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Beyler f f yazılımı nasıl kullanılıyor c180 360sürümü var
    İlk mesaja baksanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

İlk mesaja baksanız

Alıntıları Göster
    Baktım Hocam mesela beklesem kendiliğinden güncelleme alır mı yoksa bu yollamı güncelleyeyim

• help21 kullanıcısına yanıt
    #silinebilir#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonymousilver -- 9 Haziran 2018; 12:33:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • help21 kullanıcısına yanıt
    Bununla almanızın hiç bir eksi tarafı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonymousilver -- 9 Haziran 2018; 12:32:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.