Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scream505

quote:

Orijinalden alıntı: Treyarch

P10 b171 için hala gelmedi

Bölge kodunuz nedir?

Vtr-L09C432B171

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treyarch kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı bana da gelmedi Oreo :)

• Vtr-l29 c185 cihazıma firmware finderdan oreoyu indiriyorum. 2.7 gblik dosyayi indirdikten sonra indirme yüzdesi 50ye dustu ve 2.7 gblik bir dosya daha indirmeye başladı. Başına gelen var mı daha önce?

• Teşekkür ederim dostum cevabın için

• anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    Benim cihazım VKY-L29C185B165 . Şuan aratınca bulamıyor yeni güncelleme acaba ekstaradan bi şey yapmak mı lazım?
  • İthalatçı garantili cihazlar için iki tane görünüyor birisi 214 mb bir tanesi 2.166 gb hangisini kurmamız gerekiyor?

• Arkadaşlar bu çift uygulama olayı kalktı mı acaba oreo da ayarlarda bulamadım ben.
    Buldum ayarlar değişmiş baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 21 Mart 2018; 21:47:45 >
  • Oreo da bildirim yönetimini hiç beğenmedim. 7 de çok daha kolay yönetiliyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu OEM kilidi oreo da açılmıyormu? eğer öyleyse 7 ye geri dönmenin bir yolu varmı? oreo da root yapabilen varmı kilit açmak şartmı. teşekkürler.
  • FullOta yazanı yani 2.166 gb olanı indirmelisiniz.

• yekta64 Y kullanıcısına yanıt
    önce 174 sonra 181 sürümlerine geçerseniz oreoyu almanız gerekecektir.
  • Android Oreo’da arka planda çalışan uygulamalar bildirimini gizlemenin uygulama yüklemeksizin bir yolu ar mı? ayarları delik deşik ettim ama bulamadım
  • oreo iniyo şu an 2.7 gb lık olanı. telefonu yedeklememe gerek var mı?
  • porsuk_y kullanıcısına yanıt
    denediniz mi hocam?
  • Parlaklığı yüksekten aşağı çektiğim zaman birden düşmüyor yavaş yavaş düşüyor sizce neden

• Evet C185 kodlu telefonumu Oreo ya yükselttim. Açıkçası ben pek bir fark göremedim belki C185 kodlu olduğu için sınırlandırılmış olabilir diye düşünüyorum.

Önceki sürümde ram temizleyip facebook/twitter/instragram gibi uygulamalara şak diye girerken şimdi neredeyse bi 5 sn gibi süre gecikiyor. Bu neden tam olarak anlayamadım.

Telefonumda önceki sürümden beri bir sorunum var çözen varsa bilen varsa yada yardımcı olacak varsa yardımını esirgemesin lütfen galeriye girdikten sonra videolar kısmına geldiğimde video küçük resimlerinin çok yavaş yüklendiğini görüyorum. Samsung Note5 im vardı videolara girdiğimde anında yüklenirdi galeri. Huawei P10 u aldığım günden beri galeride aşırı geç yüklenme sorunu var küçük resimlerin tek tek yüklenmesini bekliyorum nedendir bu konu için gerçekten bi yardım bekliyorum ....

• Arkadaşlar ithalatçı p10 ffden 2 tane 360 sürümü görünüyor.İkisininde boyutu aynı fakat birinde imei onayı var diğerinde yok imei onaylı olan google güncellmesi optimizasyon falan yazıyor diğeri de android 8 güncellemesi yazıyor.Onaylı olanı indirsem android 8 e yükselir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlipKnotz

Evet C185 kodlu telefonumu Oreo ya yükselttim. Açıkçası ben pek bir fark göremedim belki C185 kodlu olduğu için sınırlandırılmış olabilir diye düşünüyorum.

Önceki sürümde ram temizleyip facebook/twitter/instragram gibi uygulamalara şak diye girerken şimdi neredeyse bi 5 sn gibi süre gecikiyor. Bu neden tam olarak anlayamadım.

Telefonumda önceki sürümden beri bir sorunum var çözen varsa bilen varsa yada yardımcı olacak varsa yardımını esirgemesin lütfen galeriye girdikten sonra videolar kısmına geldiğimde video küçük resimlerinin çok yavaş yüklendiğini görüyorum. Samsung Note5 im vardı videolara girdiğimde anında yüklenirdi galeri. Huawei P10 u aldığım günden beri galeride aşırı geç yüklenme sorunu var küçük resimlerin tek tek yüklenmesini bekliyorum nedendir bu konu için gerçekten bi yardım bekliyorum ....

Oreo da küçük resimleri ön izlemeleri çok daha hızlandırılması baya fark etti., istersen Hard reset atıp tekrar kur.

• VTRL29C432B365 Gelmiş arkadaşlar henüz onaylı değil ama açıklama da önemli sistem yamaları yazıyor. Boyut 2.82 GB

• Arkadaşlar bende parlaklığı düşürürken birden düşmüyor yavaş yavaş düşüyor eskiden böyle değildi neden böyle oluyor

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.