Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eminn72

Arkadaşlar bende parlaklığı düşürürken birden düşmüyor yavaş yavaş düşüyor eskiden böyle değildi neden böyle oluyor

Bende de dediğiniz gibi. Bu sizin için bir sorun mu peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scream505

VTRL29C432B365 Gelmiş arkadaşlar henüz onaylı değil ama açıklama da önemli sistem yamaları yazıyor. Boyut 2.82 GB

Hwota ile gecebilir miyiz peki?not:ben daha once bu yontemle b360-oreo surumune gecmistim.prosedur ayni mi?ve eski aldigimiz relocked kodu hala gecerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetal2 -- 22 Mart 2018; 17:25:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Şuan telefonum c185b165 sürümünde. Şimdi ff indirdim bu görüntüdeki 360 güncellemesi onaylı gözüküyor direk bunu indirsem olur mu arkadaşlar oreo ya da geçmiş olur muyum?
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekta64 -- 22 Mart 2018; 21:14:56 >
  • P10 LO9 B171 için Oreo Yukleme Adimlarim:
    -Once telefonun butun yedeğini SD karta SİSTEM-Yedekle ve geri yukleyi seçerek aldim,cunku B185 yuklemesi fabrika ayarlarına döndürüyor.
    -Firmware finder denL09 icin,2018 02 11 tarih ve 119571 numarali dosyayi WITH İMEİ yi tiklayarak denedim imei onayi veriyordu.
    -wifi -agi degistir-gelismis secenekleri goster:
    Proxy ana bilgisayar adina "localhost"
    Proxy bağlantı noktasına 8080 yazdim.
    -Firmware finder in en altındaki  IN-AP PROXY e tiklayinca DOWNLOAD başladı ve bildirim ekraninda gözüktü.
    -Ayarlar-Sistem guncellemesinden takip ederek yuklemenin bitmesini bekledim.
    -B185 yuklemesi başarılı oldu ve Ayarlar sistem guncellemesinde OREO guncelleme uyarisi gorundu ve tiklayarak guncellemeyi baslattim.
    -Oreo da sorunsuz bir şekilde yuklendikten sonra (bu şart değil ama ben yaptim:) kapattigim telefonu  GÜÇ TUSU ve SES ACMA tuşlarında basılı tutarak açılmasını bekledim.
    -Gelen menuden -WİPE DATA FACTORY RESET i secip onaylayarak telefonu sifirlamis oldum.
    -Telefonu acinca SİSTEM-Yedekle ve geri yukle'den GERİ YUKLE ile SD karta aldigim en son yedegi seçip geri yüklemenin tamamlanmasını bekledim.
    -Her sey yolunda gitti çok şükür ve OREO yukleme denemem sona erdi.
    -ufak tefek ayarlarını yaptıktan sonra gün boyunca telefonu kullandım. Şarjınındaha iyi olduğunu telefonun daha hızlı olduğunu fark ettim.
    -Youtubedeki videolari izledikten sonra cesaret ettim.Aslinda bu konulara o kadar aşina degilim.
    B171 de kalanlar icin faydali olabilecegini düşündüm.Denemeyi düşünenler icin yukaridaki adimlarda olabilecek anlatim bozuklugu,eksik ya da yanlışlarim varsa ki olabilir; mesuliyeti bana ait degildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sen_y -- 22 Mart 2018; 22:2:43 >

• yekta64 Y kullanıcısına yanıt
    Burada proxy ayarlarını yaparak kendi güncelleme ayarlarından kontrol edin, güncelleme görünün e indir deyin. Muhtemelen ilerlemeyecek. Tekrar proxy ı kaldırıp devam edin indirmeye, indirme tamamlanacak ve kurulumu kendisi yapacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yekta64 Y kullanıcısına yanıt
    deniyorum bana şans dileyin :D
  • dostlar telefonum p10 plus türkiye cihazı ve vky L09 C432 b175 sürümü yüklü, direk android 8 i yükleyebilir miyim? yoksa b185 i kurmam mı gerekiyor?
  • p10 için c432 bölge kodlu b365 sürümünü yükledim:)
  • Jordan Ibe kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu o güncelleme de bitince kur çıktı ama kur deyince sunucu geçici olarak kullanılamıyor lütfen sonra tekrar deneyin dedi. VPN i kapatıp tekrar denedim bu sefer oldu ama yeniden başlatıp güncelleme olurken yüzde 50 de update bulunamadı diyip durdu yeniden başlattı sonra açılınca sistem güncelleme başarızı dedi. Ama sürüm kurulmuş gözüküyor ve andorid te 8.0 olmuş yazıyor. Oldu sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekta64 -- 23 Mart 2018; 0:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

dostlar telefonum p10 plus türkiye cihazı ve vky L09 C432 b175 sürümü yüklü, direk android 8 i yükleyebilir miyim? yoksa b185 i kurmam mı gerekiyor?

185 i yükledim ve güncelleme bitince hemen oreo güncellemesi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

p10 için c432 bölge kodlu b365 sürümünü yükledim:)

Hwota ile yükledin sanırım? İmei onayı vermiyor çünkü. Ben cesaret edemedim onaylı olmadığı için. Herhangi bir değişiklik var mı yeni gelen?

• ahmetal2 A kullanıcısına yanıt
    B365 de ne fark var acaba... Bizim b360 çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

B365 de ne fark var acaba... Bizim b360 çünkü

Mart ayı güvenlik güncellemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scream505

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

p10 için c432 bölge kodlu b365 sürümünü yükledim:)

Hwota ile yükledin sanırım? İmei onayı vermiyor çünkü. Ben cesaret edemedim onaylı olmadığı için. Herhangi bir değişiklik var mı yeni gelen?

Evet hwota ile yaptim yalniz tekrar b185 surumune donup oradan b365 e gectim.cunku 360 dan direk gecmedi twrp de hata verdi.mart ayi guvenlik guncellemesi gelmis,bildirimlerde sorun oluyordu o kalkmis,cihaz eskiye gore hizlanmis gordum ben.bir de android easter egg diye bise var calisan uygulamalarda ne oldugunu anlayamadim.

• ahmetal2 A kullanıcısına yanıt
    android easter egg 360 sürümünde de var ama ben de anlamadım ne işe yaradığını
  • Arkadaşlar VTR-L29C185 de B165 sürümündeyim. Takip edemediğinden bilmiyorum herhangi bir tarih var mı güncelleme için ve ota mı ff mi sizce?

• spaceks kullanıcısına yanıt
    Huawei nin resmi açıklaması p10 ve plus modelleri mart sonuna kadar Android 8 güncellemesi alacak şeklinde.

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Pahalı olan Huawei Türkiye yetkili servis garantili

Ucuz olan ise ithalatçı firma garantili

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Turkiye ve ithalatçı garanti farkı olabilir n11 deki ithalatçı sanırım

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.