Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de 5s den geçtim 10 gün oldu gayet memnunum özellikle pil yönünden çok iyi oldu. P10 benim telefon ve ekran olarak da çok iyi geldi özellikle 5s den sonra. Çok büyük telefon istemediğim için bunu tercih ettim. Bana göre boyut olarak ideal. O söylediğin özellikler bunda yok ama 5sde de yok dediğin gibi bildiğim kadarıyla. Ben tavsiye ederim şahsen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefon vtr-l09c02 Vodafone. Bunu nasıl Türkiye koduna döndürebilirim.

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    C185 içinde B178 gelmiş. Ama bana da not approved dedi.
  • arkadaşlar merhaba mate 10 pro'ya aşağıdaki aparatı takarak masaüstü bilgisayara dönüştürmüşler.
    https://tr.aliexpress.com/item/USB-C-Digital-AV-Multiport-Adapter-AVOTCH-USB-3-1-Type-C-to-HDMI-Adapter-4K/32794561072.html

burda da videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=8x7aAsdUKmk&feature=youtu.be&t=15m53s

bu aparatı p10 için de alsak aynı amaç için kullanabilir miyiz?

• Selam arkadaşlar cihaz Avusturya dan geldi vodafone cihazı bunun normal güncellemelerini nasıl yüklerim vtr-c02b151 yüklü olan.

• Malesef hocam o mate 10 pro içinde gömülü yazılım sayesinde oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: porsuk_y

Malesef hocam o mate 10 pro içinde gömülü yazılım sayesinde oluyor..

peki o aparatı alsak telefon görüntüsünü tv ye aktarabilir miyiz?
  • görüntü yüTV ye aktarabiliyorsunuz tabii TV nin smart özelliği olması lazım

• muhtemelen oluyordur kesin bilgim yok.. şu an mate 10 pro kullanıyorum 2 gün önce kablo siparişi verdim kablo gelsin hanımdaki p10 plus ile deneme yapar size bildiririm ama biraz gecikebilir malum çinden kargolar 1 aydan aşağı gelmiyor..
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Hocam genel anlamda tavsiye edersiniz değil mi peki siz ithalatçı garantili mi aldınız yoksa Huawei Türkiye garantili mi.birde mate 10 lite hakkında bir düşünceniz var mı buna nazaran ekranının büyüklüğü ilgimi çekti

• ocean92 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tavsiye ederim kalite algısı oldukça yüksek telefon ne diye merak edip soranlar oldu ip kullanıcıları da dahil, ben özellikle huawei Türkiye garantili aldım, hatta internetten sipariş verdim fakat cihaz teşhir ürünü olduğu için iade ettim 2733 liraya almıştım, henüz iade süreci tamamlanmadan teknosada indirime girdiğini gördüm ve 2599liraya aldım. Kimisi ithalatçı garantili p10 Plus almış galiba bu fiyatlara ama ben garantiyi özellikle istedim çünkü uzun süre kullanıyorum telefonları genellikle. P10 lite da tasarım olarak güzel fakat özellik olarak bunun altı tabi, maddi yönden imkan varsa özellikler bakımından bu ilerisi için daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum

• arkadaşlar detaylı olarak firmware finder nasıl kullanılır anlatabilecek olan var mı ?
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediklerinizi düşünüp ona göre karar vericem.İlginiz için teşekkürler.

Hocam sana nacizane tavsiyem lite modellerden uzak dur ..

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Neden böyle dediniz hocam

Hocam çok kiripyorlar özelliklerini ..ben p9 lite 2017 de yaşamıştım ..sonra satıp 150 TL farkla 2. El p9 aldım .. kamerasından piline, ekran kalitesinden hızlı sarjina kadar o kadar fark var ki ..bir daha kesinlikle lite model Alman dedim ..aşağı yukarı mate 10 lite vereceğin paraya 2. El çok temiz p10 bulursun ..tabi yine sen bilirsin

• P10 plus ithalatçı garanti almaya karar verdim hocam teşekkürler

Güle güle kullan şimdiden ..inan bir arkadaşımdan iPhone 7 Plus aldım belki kullanırım diye ama hiç içimden gelmedi kullanmak.o kadar alışmışım ki p10 a.. yarım saat dayanamadım iPhone 7 Plus a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tripod ile birkaç tane foto çekme fırsatım oldu az önce ve gayet başarılı sonuçlar aldığımı düşünüyorum. İkinci fotoğraf iso 100de 20 saniye pozlama süresi, birinci fotoğraf ise telefonun kendi özelliği olan yıldız yakalama modunda 10 saniye pozlama süresi ile çekilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremy -- 27 Aralık 2017; 20:39:5 >

• merhabalar. ithalatçı garantili p10'lar genelde çift sim ve şarj cihazı tr için dönüştürücü ile kullanılıyormuş.

bunlar sıkıntı çıkaran unsurlar mı. çift hat olmasının zararı var mıdır? özellikle şarj konusunda etkili oluyormuş diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.