Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheTimeThief

P10 Plus aldım, teşhir ürünü, fabrika ayarlarına döndüremiyorum, basılmıyor, seçenek inaktif/pasif durumda ve hard format atmak istemiyorum, yardımcı olabilen çıkar mı? İyi forumlar

Hayırlı olsun kardeş ne kadara aldın hangi renk acaba
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam alışkın değilim ondan öyle geldi galiba renkleri çok gerçekçi ve detayları çok iyi gösteriyor şu emojileri nasıl değişeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IMEI pasaport kaydı yaptım bu ne zaman onaylanır hala kayıt dışı diyor bilgisi olan varmı acaba. Bugün öğlen kaydettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacocuk1986 -- 21 Aralık 2017; 21:38:54 >
  • Mrb arkadaslar 1 aylik p10 cihazimin tus kilidi tusu cit cit etmiyor bazen zorlaniyor bastigimda sanki. Bazende normale donuyor..

• mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    Hocam emoji olayı sistem dosyalarıyla alakalı. İmkansız değil ama zahmetli. Alışmak daha kolay olur. :)

• mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    Ben de iPhone dan geçtim hocam emoji olayı kötü gerçekten ama genel olarak telefona alıştıkça sevmeye başladım 1 haftadır kullanıyorum henüz

• arkadaşlar P10 için şeffaf en ince kılıf hangisi tavsiye edebileceğiniz
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt

aliexpressten alabilirsin..
  • Aliexpress linki varmı ürünün sizde hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar belki bileniniz vardır ama ben yeni öğrendim .. telefonu ses ile uyandırabilirsiniz.. akıllı yardım -ses ile uyandırmaya girip açmanız lazım ..evin içinde kaybolan cihazınızı bulmanız çok kolay

• Arkadaşlar Merhaba, elimde Delta garantili Huawei P10 var. Geçen gece telefonda gece çekimi yapmaya çalışırken telefon birden focuslayamaz hale geldi ve renkli çekim yapan sensör 3 metre ileriyi sabitleyemiyor. Görüntü flu. Normalde telefon global rom ama ben aldığımdan beri avrupa rom üzerinden kullanıyorum. Format attım, hard reset yaptım düzelmedi. Öneriniz var mıdır?
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır bekliyorum gelsin artık ya

• Bu telefonda Bluetooth 5.0 varmı bluetoht kulaklığım var sony hi res Bluetoothla 24 bit 192 khz müzik dinleyebilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali vardar -- 23 Aralık 2017; 17:19:42 >
  • Arkadaslar hepsi burada da p10 plus Huwaei Turkiye garantili 3100 tlye var. Teknosa vsde 3700 tl. Guvenilir midir acaba sonucta Huwaei garantili ithalatci degil sizce alınır mi bu fiyata? Bir de sormak istedigim I phone7 ya da 7plusla bunun arasinda kaldim fiyatlari yakin hangisi neden i phone degil de bu teli aldınız? Ya da neden s8 plus degil de p10 plus?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demos_ -- 24 Aralık 2017; 22:37:21 >
  • Demos_ D kullanıcısına yanıt
    Bataryası, kamerası, ekranı, ekran kasa oranı, kamerası için Huawei tercih ederdim. Ayrıca bu türkiye garantisi olayına neden fazladan para veriyorsunuz anlamıyorum buyrun size p10 Plus resmi yedek parça fiyatları sırf bunlar bile iphonedan ucuz diye tercih sebebidir..

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

şimdi fark ettim çift kamerası varya o yüzden kamerayı ikikere yazmışım tercih sebebi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsuk_y -- 24 Aralık 2017; 22:48:39 >

• porsuk_y kullanıcısına yanıt
    fiyatı ucuzda servis bakmıyor ki yurt dışı cihazlarına.
  • Demos_ D kullanıcısına yanıt
    malum siteden 2 nci el temiz p10 plus alırdım yerinde olsam, 2500-2700 arası halledersin 1 ay bile kullanılmamış telefonu.
  • Arkadaşlar klavye olarak ne kullanıyorsunuz swiftkey mi yoksa Google klavye mi ya da başka bir şey

• porsuk_y kullanıcısına yanıt
    Hocam acikcasi Tr garantisi olmayacaksa cihazi yurt disindan kendim alirim gerci o zaman da iphone agir basiyor cunku amerikada iphone x 64gb 3800tl ama 120de pasaporta isleme;bunun icin nisani beklemem lazım . Ithalatci garanti demek benim icin yurt disindan alinan telle farki yok yani verdikleri garanti pek ise yaramıyor sorun yasarsiniz. S8plus fiuatlari da iyice dustu 3500e Samsung garantili satilior . Siz s8+ neden tercih etmediniz peki karsilastirmalarda p10plusdan ustun tutuluyor genelde.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.