Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demos_ -- 25 Aralık 2017; 0:43:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, P10 1aylık 2 el 1.700 tl ye Türk Telekomdan alınma cihaz buldum. Yalnızca kulaklığı yok diyebilirim.
    Sizce bu fiyata alınırmı? Alırken nelere dikkat edilmeli. Samsung S7 edge bakılırken gördüm, kamera fotoğraf çekiminde hangisi daha iyidir? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 25 Aralık 2017; 2:49:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demos_ D kullanıcısına yanıt
    honor 7 ile başlayan huawei maceram mate 8 ile ardından p10 plus ile devam etti geçen hafta da mate 10 proya geçiş yaptım.. huawei gerçekten malzeme kalitesi olsun yazılımı olsun servis hizmeti ve yedek parça fiyatları olsun iyi bir marka.. ben kolay kolay android olarak başka marka pek tercih edeceğimi sanmıyorum çünkü 3-5 ay geçtikten sonra şişmeler kasmalar yapmıyor ... ayrıca aldığım dönemde s8+ 3500tl idi ben p10 plus ı (ithalatçı garantili 2700 e aldım... sırf fiyat farkı bile p10 plus tercih sebebi.. ki samsungun yazılımının 3-5 ay sonra sapıtması (daha önce not3 4 kullandım) bir de şarj meselesi var.. samsungu bir tek akıllı saatte tercih ediyorum.. onu da huawei alacaktım da samsung saat işini güzel yapmış...
  • yyusa Y kullanıcısına yanıt
    fiyat gayet güzel hocam .. eğer bir sorunu sıkıntısı yoksa alınabilir.. alırken fatura var mı ona bak.. genel olarak cihazı kurcala.. kamera, titreşim arama ses kalitesi.. mümkünse wifi vs kontrol et.. zaten cihaz ve satıcı kendini az çok belli eder... s7 edge kamerasının gece çekimlerinin daha iyi olduğunu söylüyorlar..ama donanım olarak sanırım p10 dan biraz düşük.. ben olsam şansımı p10 dan yana kullanırdım.. bir de cihazın huawei Türkiye garantili olup olmadığından emin olun derim
  • porsuk_y kullanıcısına yanıt
    samsung un hangi saatini kullanıyorsunuz hocam?
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    gear s3 classic kullanıyorum
    ben de almayı planlıyorum ama çok kararsız kaldım.. gerek var mı yok mu bilemedim.. daha önce apple watch ve gear s2 sport kullandım.. samsung gear s3 ün iyi olduğunu biliyorum fakat az para da değil..Siz tavsiye eder misiniz? genelde ne anlamda size faydası oluyor?
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    ben ilk xiaomi amazfit almıştım spor aktivitelerinde nabız ölçümü ve bildirimler için fakat ekranı hiç hoşuma gitmedi bekledğim gibi olmadı. sonradan buna karar verdim bi anda gözü karaartıp aldım. inşaat mühendisiyim şantiyede gürültülü ortamlarda oluyorum telefonları çoğu zamana duymuyorum. o nedenle bildirimler olayı çok iyi oluyor benim için. spor yaparken nabız değerlerimi tutması da istediğim bir özellik. artı olarak araba kullanırken konuşmalarımı saat üzerinden yapıyorum o taraftan da çok iyi oluyor. ayrıca saat çok şık gerçekten tasarımı hoşuma gidiyor. karar sizi tabi ki olmazsa olmaz bir aksesuar değil elbet tercih meselesi ama şimdi kaliteli bir saat almaya kalksan ortalama 1000-1500 tl zaten veriyorsun en azından bunda çeşitli temalarla farkılı kayışlarla hergün her kıyafete göre farklı farklı saatim oluyor. aliexpresten 10 tane slikon kayış aldım 50tl tuttu kıyafetime göre canımın istediğine göre değiştiriyorum. son karar sizin

• Telekom ve gsm bayilerinde satılan p10 lar Türkiye garantili mi oluyor. Benim de onceligim ikinci el bakmak, bunu almaya gittigimde nasıl anlarım. Yada kargo ile gönderilirse sonradan sorun yaşamamak adına, az paralar değil ödenen ücret malum.

• Huawei p10 tlf mu satıyorum kutulu 0 ayarında çizik hatta nokta dahi üzerinde bulamazsınız.. ithalat garantili full kutulu 4 adet kılıf ile yanında vereceğim ilgilenen olursa pm lütfen...not...isteyene resim çeker yollarım ..renk mavi

• Merhaba arkadaşlar, telefonun batarya performansından gayet memnun kaldım. Kamerası mı yoksa bataryası mı diye tercih yapsam, karar vermekte gerçekten zorlanırım. En son aldığım değerler bunlar. Oyun oynayan birisi değilim ama geriye kalan her türlü işlemi yapan birisiyim, video izleme, foto çekme, sosyal medya vs.

• ali vardar kullanıcısına yanıt
    Bluetooth 4.2 yi destekliyor kardeşim.

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    SwiftKey klavye. Piyasadaki en başarılı klavyedir. Huawei nin kendi yazılımında yer vermesi çok isabetli olmuş

Açıklama için teşekkürler hocam ..karar vermede çok etkili oldu benim için

• arkadaşlar bende p10 veya plus dğşğnğyorum fkat bşr sorum var toz ve suya dayanıklılık sıkıntısı var mıdır? kaldı ki şu an da iphone 5s kulanıyorum bu sertifika onda da yok değil mi?
  • Merhaba arkadaşlar

C636 modeli için B210 sürümü gelmiş. Haberiniz olsun

Not : IMEI Check yapınca is not approved diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Legend -- 25 Aralık 2017; 20:56:42 >
  • Hoşuma giden bir tema bulamadım ya. Kullandığınız temalar nedir?

• Merhaba Arkadaşlar,

Bugün araçta aux kablosu ile müzik aktarmaya çalıştım. Ancak ses alamadım. Durum ile ilgili deneyimi olan var mı ?
  • ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    ben sorunsuz aktarıyorum. kablonuzda sorun olabilir.
  • Android otoyu araçlarında çalıştırabilen var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.