Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
7.413
Cevap
85
Favori
458.241
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★
Giriş
    5189 Mesaj
    Millet 2400 TL ye P10 alıyor vay arkadaş ben 2400 TL ye Plus modelini aldım. Alalı birkaç ay oldu sadece

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Bugün sabah itibariyle Hb'den satıcısı besken elektronik olan Huawei p10 plus Türkiye garantili telefonun siparişini vermiş bulunmaktayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hayirli olsun hocam ben de hb ereyon saticisindan p10 siparisi verdim bekliyorum bakalim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 11 Aralık 2017; 11:51:28 >
    |
    |
    keremy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu yurtdışından aldım şuan mediamarkt fiyatı 3300 tl ve telefon bana 350 euroya geldi(Bugünkü kurla 1580tl) Türkiyeden almaya asla değmeyecek cihaz arada 1800 tl fiyat farkı var ama avrupa içinde şuan alınabilecek en iyi f/p telefonlarından biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar telefoncularda başkası adına faturalı açılmamış telefonlar var fiyatlar 2400 civarı p10 Vodafone dan yada Türkcell'den alınma. Bu telefonların bi handikapı olur mu bir de bu telefonların garantisi alan kişi faturayı kestirdiğinde mi başlamiştır

|
    |
    Beyler whatsapp i cok kullanmam toplasan gunde 1 saat. Asiri guc tuketen programlara cikiyor onu nasil engelleye bilirim.. Birde uzerinw tikladigimizda secenkler var sistemi uyandir felan gibi onlarin 3ude acik mi olacak

Size de hayırlı olsun, ben de p10a bakıyordum ama aynı fiyat seviyesine gelince plus olanını almak daha mantıklı geldi, kamera ve ram sebebiyle. Ekran boyutu ise hiç sevmediğim büyüklükte ama ne yapalım :)

|
    |
    okan10tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün telefona speedtest yükleyip hız testi yapmak istedim ancak sunucu olarak Gana'yı felan seçti sürekli. Wifi ve mobil internet ikiside aynı. Telefondaki ROM pakistan sürümüymüş. Bugüne kadar çok fazla telefona root attım ve custom rom kurdum bilgim var ancak yeni aldığım cihaza da hemen bu tür işlemler uygulamak istemiyorum. Bu bölge ayarını yapmanın kolay bir yolu var mı?

bir de mate 9 aklımı çeldi bayağı gorillaglass 3 koruması var p10 da gorilla glass 5 var fark yaratır mı bu durum?
    |
    |

Konumu aç izin ver

|
    |
    rawkid2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam. Bu olay acaba başka uygulamalarda da olur mu? Ne bileyim YouTube'da video izlerken gidip saçma sapan yerlerdeki sunuculara bağlanıp almam gereken hızın aşağısında bir hız almama sebep olur mu acaba? Sürekli konum özelliğini açık tutmak şarj yüzünden işime gelmiyor. :)

|
    |
    zanaks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar telefon yarın ulaşcak inşlh heyecanla bekliyorum, son 2 telefonum ios du buna alisma sureci nasil olcak bakalim :) sormak istedigim telefonu ilk acinca yapilmasi gerekenler ve/veya guncelleme vs. biseyler var mi bu konularda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

Ben sonynin klavyesini apk olarak yükledim ancak storedan orijinal samsung klavye yükleyemezsiniz

|
    |
    ARNT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
    |
    |
    zanaks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    teknoseyir incelemesinde p10'un şarjının plus'a göre daha iyi olduğundan bahsettiler. Sizlerin gerçek kullanım senaryosunda durum nedir?

Bugünkü ekran sürem. Parlaklık %40-50 civarındaydı. Oyun oynamadığım için bu süreleri alabiliyorum.

Cihaz: P10

|
    |
    user.cm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu müthiş bir değer. Ben de hiç oyun oynamam, HTC 10 ile sadece ofis-email-sosyal medya kullanımında 3 saat ekran süresi alıyorum. p10 veya mate 10 serisine geçmeyi düşünüyorum.

p10 Plus'ın batarya kapasitesi daha yüksek olmasına rağmen daha çok tüketim olduğundan bahsedilmiş ama böyle bir durum var mı?
    |
    |
    rawkid2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Huawei P10 plus modelinde 2K ekran çözünürlüğü olduğu için oyunlarda sarjinin daha çabuk azaldığını biliyorum. Ancak onun dışında P10 ile aynı performansı verecektir. Tabii benim yorumum okuduğum onlarca kullanıcı deneyimine bağlı. P10 plus kullanan varsa daha doğru yorum yapacaktır. Benim P10 ile deneyimim bu şekilde :)

|
    |
    user.cm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar telefon yarın ulaşcak inşlh heyecanla bekliyorum, son 2 telefonum ios du buna alisma sureci nasil olcak bakalim :) sormak istedigim telefonu ilk acinca yapilmasi gerekenler ve/veya guncelleme vs. biseyler var mi bu konularda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

|
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.