Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size de hayırlı olsun, ben de p10a bakıyordum ama aynı fiyat seviyesine gelince plus olanını almak daha mantıklı geldi, kamera ve ram sebebiyle. Ekran boyutu ise hiç sevmediğim büyüklükte ama ne yapalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün telefona speedtest yükleyip hız testi yapmak istedim ancak sunucu olarak Gana'yı felan seçti sürekli. Wifi ve mobil internet ikiside aynı. Telefondaki ROM pakistan sürümüymüş. Bugüne kadar çok fazla telefona root attım ve custom rom kurdum bilgim var ancak yeni aldığım cihaza da hemen bu tür işlemler uygulamak istemiyorum. Bu bölge ayarını yapmanın kolay bir yolu var mı?
  • arkadaşlar p10 paralel ithalat almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? güncelleme konusunda sıkıntı yaşar mıyım? aranızda alıp kullananlar illaki vardır.

bir de mate 9 aklımı çeldi bayağı gorillaglass 3 koruması var p10 da gorilla glass 5 var fark yaratır mı bu durum?
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Konumu aç izin ver

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Bu olay acaba başka uygulamalarda da olur mu? Ne bileyim YouTube'da video izlerken gidip saçma sapan yerlerdeki sunuculara bağlanıp almam gereken hızın aşağısında bir hız almama sebep olur mu acaba? Sürekli konum özelliğini açık tutmak şarj yüzünden işime gelmiyor. :)

• Arkaşlar p10'a play store da bulunan samsung keyboard yüklenebiliyor mu? p10 almayı düşünüyorumda kendi klavyesi swift key ve hoşuma gitmiyor.
  • Arkadaşlar telefon yarın ulaşcak inşlh heyecanla bekliyorum, son 2 telefonum ios du buna alisma sureci nasil olcak bakalim :) sormak istedigim telefonu ilk acinca yapilmasi gerekenler ve/veya guncelleme vs. biseyler var mi bu konularda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

• Ben sonynin klavyesini apk olarak yükledim ancak storedan orijinal samsung klavye yükleyemezsiniz

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
  • Arkadaşlar selamlar,
    teknoseyir incelemesinde p10'un şarjının plus'a göre daha iyi olduğundan bahsettiler. Sizlerin gerçek kullanım senaryosunda durum nedir?
  • user.cm U kullanıcısına yanıt
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Bugünkü ekran sürem. Parlaklık %40-50 civarındaydı. Oyun oynamadığım için bu süreleri alabiliyorum.

Cihaz: P10

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu müthiş bir değer. Ben de hiç oyun oynamam, HTC 10 ile sadece ofis-email-sosyal medya kullanımında 3 saat ekran süresi alıyorum. p10 veya mate 10 serisine geçmeyi düşünüyorum.

p10 Plus'ın batarya kapasitesi daha yüksek olmasına rağmen daha çok tüketim olduğundan bahsedilmiş ama böyle bir durum var mı?
  • user.cm U kullanıcısına yanıt
    Huawei P10 plus modelinde 2K ekran çözünürlüğü olduğu için oyunlarda sarjinin daha çabuk azaldığını biliyorum. Ancak onun dışında P10 ile aynı performansı verecektir. Tabii benim yorumum okuduğum onlarca kullanıcı deneyimine bağlı. P10 plus kullanan varsa daha doğru yorum yapacaktır. Benim P10 ile deneyimim bu şekilde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar telefon yarın ulaşcak inşlh heyecanla bekliyorum, son 2 telefonum ios du buna alisma sureci nasil olcak bakalim :) sormak istedigim telefonu ilk acinca yapilmasi gerekenler ve/veya guncelleme vs. biseyler var mi bu konularda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

• Arkadaşlar vodafone hat kullanıyorum 3G açık kullanım süresi çok fark ediyor. 6 saat 7 saat ekran süresi alanlar 2G'demi 3G'demi o süreleri alıyorsunuz?
  • pascalcaner P kullanıcısına yanıt
    Ben 4G'de aldım. Hiç 3G olduğunu görmedim.

• 3 gundir bisey soruom kimse yardim etmio sanirim p10 kullamicilarim kendilerinden baskalarina faydalari yok

• fotoburak F kullanıcısına yanıt
    Bilgi paylasimi biraz kisitli gibi evet malesef

• fotoburak F kullanıcısına yanıt
    eğer kilit ekran temizliğinden girip whatsapp ı kapat ı secerseniz bu sefer whatsapp bildirimleri vs otomatik gelmiyor.. o yuzden açık olması lazım. bende aşırı güç tüketen uygulamalarda hiç bir uygulama gözükmüyor.

• Arkadaslar acil yardim rica edebilir miyim. Haftasonu vermis oldugum siparis elime ulasti jelatin vs.kapali kutu gibi duruyo acmadan imei sorguladim asagidaki sonuc cikti, niye garantisi baslamis normal mi bir de ekran degisimi diye bisey cikiyor altta bakabilir misiniz rica etsem

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.