Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gün volkan manav zte nubia z17 mini incelemesi yapmış ..1650 TL gibi bir fiyata KVK garantili satiliyormus.. epey güzel e benziyor.. istersen bir de o cihaza bak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaman43 Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Valla ben bir fark göremedim belki vardır.

• Konu ürün alım satım yerine dönmüş

• Temple run 2 de kastıracak kadar bu telefonun içine ne girmiş olabilir merak ediyorum cidden

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de katkim var alim satin yerine donmesinde :) siz sanirim telefon hakkinda tecrubelisiniz. Telefonu aldigimizda ilk ne yapmamiz gerekuyor bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz? Guncelleme vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: aryuye

Temple run 2 de kastıracak kadar bu telefonun içine ne girmiş olabilir merak ediyorum cidden

Sorun telefonda degil oyunda dostum.kac telefona yuklediysem hepsi kasti,stabil oynayamadim.ilk zamanlar orta seviye tellerde bile takilmadan nerdeyse full ayarda oynanabiliyordu simdi imkansiz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Huawei p10 plus Türkiye garantili alarak aranıza katılmak istiyorum ama tek bir çekincem var, hepsiburadada 3000 lirayken teknoloji mağazalarında 4000 civarı, bu fiyat farkı beni düşündürmekte acaba teşhir ürünü olabilir mi diye. Hb'deki satıcılar güvenilir mi? Hb'den alanlar hangi satıcıyı tavsiye eder? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremy -- 10 Aralık 2017; 19:44:42 >
  • keremy K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçen ay 2450 gibi bir fiyata p10 Türkiye garantili cihaz aldım ..açılmamış sıfır cihaz ..hiç bir cekinceniz olmasın

Hocam dun gece p10 icin hbden siparis verdim gelince bilgi veririm

• &&& SATILIK 25 GÜNLÜK MAVİ RENK P10 PLUS &&&

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim,hangi satıcıdan aldınız acaba?
    Rica ederim ..zenticc diye bir satıcıdan aldım ..şu an aynı cihaz 2650 TL gözüküyor

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplarınız için
  • Arkadaşlar günaydın, Telefonu Yeni aldım P10 lite olarak...Eumi 5.1 sürümü var...

Arkadaşlar üstad'lardan yardım bekliyorum... Dokunmatik Titreşim seviyesi ve Bildirim Titreşim Seviyesini nereden ayarlayabilirim?

Artı olarak - SD Kartımı Dahili gibi Biçimlendirebilir miyiM?
  • Millet 2400 TL ye P10 alıyor vay arkadaş ben 2400 TL ye Plus modelini aldım. Alalı birkaç ay oldu sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün sabah itibariyle Hb'den satıcısı besken elektronik olan Huawei p10 plus Türkiye garantili telefonun siparişini vermiş bulunmaktayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayirli olsun hocam ben de hb ereyon saticisindan p10 siparisi verdim bekliyorum bakalim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 11 Aralık 2017; 11:51:28 >
  • Telefonu yurtdışından aldım şuan mediamarkt fiyatı 3300 tl ve telefon bana 350 euroya geldi(Bugünkü kurla 1580tl) Türkiyeden almaya asla değmeyecek cihaz arada 1800 tl fiyat farkı var ama avrupa içinde şuan alınabilecek en iyi f/p telefonlarından biri

• Arkadaşlar telefoncularda başkası adına faturalı açılmamış telefonlar var fiyatlar 2400 civarı p10 Vodafone dan yada Türkcell'den alınma. Bu telefonların bi handikapı olur mu bir de bu telefonların garantisi alan kişi faturayı kestirdiğinde mi başlamiştır

• Beyler whatsapp i cok kullanmam toplasan gunde 1 saat. Asiri guc tuketen programlara cikiyor onu nasil engelleye bilirim.. Birde uzerinw tikladigimizda secenkler var sistemi uyandir felan gibi onlarin 3ude acik mi olacak

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.