Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mate 10 lite ve p10 lite arasında kaldım faturaya ek olarak alacagım tavsiyesi olan varmı bu fiyat aralıklarında ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be telefondaki kamera leica mı

• Bu telefonun kamerası çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için ikinci telefon olarak J5 (6) kullanıyorum kamerası bundan çok daha iyi. Hele hele P10 Lite'da düşük ışık ile patates oluyorsun. Keşke Huawei paradan kaçmasaydı bu telefonu değiştirirsem sırf kamerası yüzüne

• Beyler belki bilmeyeniniz vardır.
    Şu uygulamada çok iyi temalar var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.themestore&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bu telefonun kamerası çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için ikinci telefon olarak J5 (6) kullanıyorum kamerası bundan çok daha iyi. Hele hele P10 Lite'da düşük ışık ile patates oluyorsun. Keşke Huawei paradan kaçmasaydı bu telefonu değiştirirsem sırf kamerası yüzüne

Biz dün sizinle bu yüzden A3 mü J5 Pro mu tartışması yapıyorduk

J5 Pro ya da J7 Pro ya geçmek istiyorum daha çok mağazada inceledim onların kameraları daha iyi. Özellikle düşük ışık performansları f1.7 sağ olsun.

Ön kameraları zaten fersah fersah daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaderin25

Be telefondaki kamera leica mı

Hayır yakınından bile geçmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Madbjk

Mate 10 lite in kamerasi cift kamera sanirsam on ve arka da cift kamera var, islemcisi bi model ustu, hafizasi daha yuksek, bataryasi daha buyuk, birde ekrani buyuk. Ama p10 lite de wifi ac var mate de yok, bir de mate de nfc yok p 10 lite da var.

P10 lite hızlı şarj var Mate 10 liteda yok. Ki bu ölüm gibi bir şey olmalı o pile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

arkadaşlar mate 10 lite ve p10 lite arasında kaldım faturaya ek olarak alacagım tavsiyesi olan varmı bu fiyat aralıklarında ?

Sony nokia samsung apple huawei kullandım samsung ve apple dan şaşma bırak kalan firmaları. Bir uygulamayı 2 saniye geç aç, chrome de 10 sekme açtığında hafiften yavaşlama hisset ama kamerayı açman gerektiğinde kendine de başkasına da rezil olma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Bu telefonun kamerası çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için ikinci telefon olarak J5 (6) kullanıyorum kamerası bundan çok daha iyi. Hele hele P10 Lite'da düşük ışık ile patates oluyorsun. Keşke Huawei paradan kaçmasaydı bu telefonu değiştirirsem sırf kamerası yüzüne

J5 Pro ya da J7 Pro ya geçmek istiyorum daha çok mağazada inceledim onların kameraları daha iyi. Özellikle düşük ışık performansları f1.7 sağ olsun.

Evet Samsung kamera olayını aşmış artık.. Kardeşim de de A3 var onunda kamerası harika ben aslında Samsung dışında Android almam diyordum mağazada P10 Lite'ın tasarımına tav oldum ama beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor kamerası, şarj süresi, güncelleme konusu öylesine..

J5'e bile düzenli olarak 3 - 4 Ayda bir güncelleme geliyor kolayca yüklüyorum Huawei FF ile falan uğraştırıyor..

• bu telefonun bana gore en büyük eksikliği kulaklık sesinin azlığı ve jak'ın üstte olması.
    kamera benim gibi ortalama kullanıcı için gayet yeterli. selfie kamerasını zaten kullanmıyorum.
    şu anki rakamlarla alınabilecek en iyi telefonlardan birinin olduğunu düsünüyorum.

iphone'a resim ve mp3 transferi bile yapmak işkence olduğundan ve samsung'un gozumdeki eksi marka değerinden dolayı huawei tercih ettim.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    öyle yapacağım galiba hocam araştırdım sorunlar olduğundan bahsedilmiş hep belki nokia 6 2018 alabilirim onun çıkışını bekleyeceğim fiyatı begenmezsem j7 pro alacagım şimdiki düşüncem böyle teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Evet Samsung kamera olayını aşmış artık.. Kardeşim de de A3 var onunda kamerası harika ben aslında Samsung dışında Android almam diyordum mağazada P10 Lite'ın tasarımına tav oldum ama beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor kamerası, şarj süresi, güncelleme konusu öylesine..

J5'e bile düzenli olarak 3 - 4 Ayda bir güncelleme geliyor kolayca yüklüyorum Huawei FF ile falan uğraştırıyor..

Az önce biriyle anlaştım sanırım garantisi bitmiş bi iphone 6 ile değiştiricem telefonu.

5s in kamerası bile P10 litedan iyi. İphone 6 eskidi ama benim mesajlaşma internette gezme işlerimi görür. Pili çok sıkıntı yaparsa 129 lira Aralık a kadar bi pil değiştiririm.

• konuda p10 lite ı bildiğiniz öldürmüşler. Gidin ekrarı moraran j7 pro, ön kamerası bulanık çeken a serisi alın o zaman. Beğenmeyen almaz, sanki zorla aldırıolar.

• Cihazın kronik sorunu var mı ? EkRan süresi ne kadar , ss atarsanız iyi olur. P smart mı bu mu ? Şimdi olsanız yine alır mısınız ?

• YnSs58 kullanıcısına yanıt
    cihazın kronik sorunu bildirim kadarıyla yok. Ben ortalama 4.5 saat civarları ekran süresi alıyorum. Yaptığım şeyler ; whatsap- forum -ara sıra fotoğraf çekmek vs. Bu şekilde 2-3 gün rahat yetiyor. P smart daha yeni bi cihaz pek bilgim yok . Ama p10 lite benim işimi görüyor memnunum cihazdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben bu cihazı 2. El almıştım 5 ay önce fena kazıklanmışım.

Artık üzerine bir bardak soğuk su içmek kalıyor bana.

Bir sorun oldu ekranda. İz yani beyaz. Sorun dediğim bu kullanıma engel değil sadece rahatsız edici beyaz renkte.

Her neyse götürdüm servise adam bakar bakmaz dedi ki bunun ekranı çakma ekranla dışarıda değişmiş.

Ve ben garantisinin olmadığın 5 ay sonra farkediyorum.

Her neyse. Aradım aldığım adamı umutsuzca. Biraz muhabbetimiz var ama az. Cihazı alırken tanışmıştık ama köfteci işte adam. Hala gel bi köftemi yer falan der iyi bi adam kesinlikle onun yapacağını düşünmüyorum. Açıkladım durumu abi sen bu cihazın ilk sahibi miydin? Yok dedi. Böyle böyle bi durum varmış dedim vay anasını dedi o da aldığı adamı aradı bunlar 1 2 saat önce oldu adama ulaşınca beni arayacak. Aldığın adam telefoncu di mi dedim, evet dedi.. (Böyle bi üç kağıtçılığı ancak telefoncu yapardı zaten tahmin ederek sordum) Dedim abi geçmiş olsun olan bana oldu, ekranı değişmiş cihaz satmış adam sana ben de senden alınca elimde patladı cihaz. Ben bunu 5 ay sonra farkettim kimse inanmaz bana artık haliyle düşünecekler ki ben bozdum yaptırdım şimdi böyle yalan atıyorum ortaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

konuda p10 lite ı bildiğiniz öldürmüşler. Gidin ekrarı moraran j7 pro, ön kamerası bulanık çeken a serisi alın o zaman. Beğenmeyen almaz, sanki zorla aldırıolar.

Hocam gömüyorsa kullananlar gömüyor. Sanki iphone konularındaki gibi dışardan gömüyoruz.

A serisinin ön kamerası da 1 2 3 kişi çekerken çok iyi. Bizimki hep ortalamanın altında

Ki zaten kalabalık selfie ayda bir çekilir normali her zaman. Uzaktan tutup ayarlanmış sabit odağın dışında kötü sadece. Bu da samsung un yaptığı bir şeylik işte. Adına ne derseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YnSs58

Cihazın kronik sorunu var mı ? EkRan süresi ne kadar , ss atarsanız iyi olur. P smart mı bu mu ? Şimdi olsanız yine alır mısınız ?

Ekran başta 7 saat gidiyordu 6ya düştü 5e doğru ilerliyor. Bu hızın sebebini çözemedim.

• Ne istiyorsunuz, ne bekliyorsunuz şu cihazdan anlamadım gitti.
    Tutturulmuş bir ekran süresi. Yahu ekran parlaklığınız full açık, oyun, uygulama derken cihaz elinizden hiç düşmüyor. Ondan sonra şarjı az gidiyor deniyor.
    Biri çıkıyor ekranı dandik dokunmatik iyi değil diyor, biri kamerasına laf sokuyor vs.
    Gece çekiminde kumlanma gibi şeyler bu segmentteki çoğu cihazda olan şey.

İyi resim çekmek mi istiyorsun ?
    Alacaksın o zaman Mate 10, P10 gibi cihazları ve leica nın keyfini çıkaraksın. Lite sürümü bu tabiki olacak bir eksiği. Bu kadar da gömmeyin şu cihazı yahu.

Daha evvel Samsung' tan vazgeçemeyen biri olarak sırf o düşkünlüğü bırakmak için daha önceleri Asus kullanmıştım. Zenfone 3 Laser ile bir sorun yaşadım ve para iadesi aldım. Lenovo denedim o da hiç iyi değildi. Huawei markasına da ön yargılı olarak bakan biriydim. ilk deneyimimi P9 Lite 2017 ile yaşadım. 6-7 ay kadar kullandım ve çok memnun kaldım. Maalesef bir süre sonra hafızası yeterli gelmediği için bu cihaza geçtim. Şimdi çoook çok memnunum yalan yok. Bundan sonra Huawei devam...

Ekran parlaklığı bende sürekli otomatiktedir ve çok başarılı çalışıyor. Şarjım bazen 2 gün, bazen de yatarken %20 nin altındaysa şarja takarım. Çoğunlukla 1 gün rahat rahat gidiyor. Rahat rahat dediğim gün sonunda %30 şarjla kalıyor. İşimden dolayı çok fazla kurcalayamıyorum açıkcası.

Buyrun size ekran süresi...
    (Günde 3-5 fotoğraf, banka uygulamaları, ara sıra Letgo-Sahibinden, arada bir Hayday oynarım ve 15-20 telefon görüşmesi, wifi ve mobil full açık vs.)
    Tabi bu en uzun kullanımımdı...

• Beyler şöyle bir şey kullanan oldu mu hiç ?
    Bunu almak istiyorum ama biraz pahalı mı sanki ?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/microsonic-huawei-p10-lite-on-arka-kavisler-dahil-tam-ekran-kaplayici-film-330372309

Düzenleme: + kargo ücreti ile 45₺ gibi fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 17 Mart 2018; 22:33:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.