Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme yaptım hala düzelmedi. Aynen bu şekilde oluyor

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Sizde durum nasıl arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertug15 E kullanıcısına yanıt
    Uygulama bazlı tek tek kapatabilirsiniz. Mesela facebook uygulamasının dahili tarayıcısını kapatmak için .
    Uygulama ayarları içinden ''Harici olarak açılan Bağlantılar'' kısmını işaretlerseniz. Artık linkler harici internet tarayıcıda açılır.
    Ama mutlaka tüm uygulamalar için bir kısayolu vardır. Şimdi bulamadım ama bakacağım biraz daha.
  • ertug15 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar an itibariyle problemi çözdüm. Aynı sıkıntıdan müzdarip olan arkadaşlar varsa diye belirteyim, uygulamalarda tarayıcının açılmasını engelleyip linki açamayan zamazingo "kurulum sihirbazı". Bu problemin çözümü ayarlarda yok. Uygulamarda da kurulum sihirbazı görünmüyor, önce "daha fazla" yazan 3 noktaya tıklayıp "sistem süreçlerini göster" diyoruz. Daha sonra kurulum sihirbazını bulup devre dışı bırakıyoruz ve geçmiş olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug15

Arkadaşlar an itibariyle problemi çözdüm. Aynı sıkıntıdan müzdarip olan arkadaşlar varsa diye belirteyim, uygulamalarda tarayıcının açılmasını engelleyip linki açamayan zamazingo "kurulum sihirbazı". Bu problemin çözümü ayarlarda yok. Uygulamarda da kurulum sihirbazı görünmüyor, önce "daha fazla" yazan 3 noktaya tıklayıp "sistem süreçlerini göster" diyoruz. Daha sonra kurulum sihirbazını bulup devre dışı bırakıyoruz ve geçmiş olsun :)

Kurulum sihirbazı ile uygulama içi tarayıcnın ne gibi bir bağlantısı olduğunu anlamadım. Ama Sorun hallolduysa sıkıntı yok. Gözünüz aydın.
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamalarda tek tek harici tarayıcıyı ayarlamıştım zaten ama bunu (kurulum sihirbazını) harici tarayıcı olarak algılıyordu zaten, sıkıntı buydu. Kurulum sihirbazını da şöyle buldum, varsayılan uygulama ayarlarında internet için chrome mozilla ve kurulum sihirbazı görünüyordu... Ben kurulum sihirbazını tarayıca olarak düşünmedim hiç, öngörülen ayar gibi düşünüyordum ama illet birşey yinede. Çünkü varsayılan ayarı chrome olarak değiştirmeme rağmen kurulum sihirbazında açılıyordu, onu devre dışı bırakınca sorun düzeldi.

• Böyle de denemiştim hocam olmuyor. Basılı tutunca seçenek açılmıyor, ayrıca çoğu bağlantı köprü olduğu için tarayıcıya kopyala yapıştır da yapamıyordum genelde..

• quote:

Orijinalden alıntı: Madbjk

B129 b199 a kadar cikmis olan butun guncellemeleri yuklemeye gerek var mi, yoksa en son cikan guncellemeyi yapsak oluyor mu? Ornegin windowsa format attiginda nasil butun guncellemeler geliyor onun gibi bir sey mi yoksa en sonuncusunu yapinca sistem tam olarak guncellenmis oluyor mu?

FullOta olan güncellemeleri yükleyince eskileri yüklemeye gerek yok diyebiliyorum.
  • Telefonu uzun süredir kullanan arkadaşlar, batarya performansı nasil? Hala 1.5 gün gidiyormu yoğun kullanımda

• Garanti açısından bir engelim yok cihazım Delta servis garantili, ancak uğraşmaya değer mi yeni güncellemeler gözle görülür fark yaratıyor mu?
  • https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75035154-32404-huawei-p10%C2%A0-lite-gold-cep-tel-electr

bu link üzerinden 1299tl ye alan varmı? bundan almalımıyım yoksa haftaya yurt dışına gidince ordan 1100tl yemi almalıyım (oradan alırsam garantisi burda geçerli olmayacak)
  • Arkadaşlar kapaklı kılıf kullanıyorum arka kapağa ön camdaki gibi AliExpress te hem temperli cam hemde su nano denen naylonumsu malzemeden buldum özellikle arkaya kapaklı kılıf kullanırken böyle birşey almaya gerek varmı sizce.

• dün itibariyle g2'den geçiş yaptım. kipadan 1300Tl'ye aldım.
    şu ana kadar tahminimden güzel çıktı.

kılıf tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justorcun -- 10 Şubat 2018; 10:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justorcun

dün itibariyle g2'den geçiş yaptım. kipadan 1300Tl'ye aldım.
    şu ana kadar tahminimden güzel çıktı.

kılıf tavsiyesi olan var mı?

Kutusundan çıkan kılıfı kullanın . Gayet güzel bence
  • evet güzel kılıf şu an onu kullanıyorum fakat çok tozlu ortamda çalışıyorum o yüzden kenarları da kapatan kılıf arayışım var.
  • justorcun kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazasından aldınız , ben mağazalarda bulamadim da

Edit: buarada p10 lite mi önerirsiniz gr5 2017 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wsscx -- 10 Şubat 2018; 18:25:24 >
  • Halkalı arena park kipadan aldım. Siyah sadece onlarda vardı o yuzden oraya gitmek zorunda kaldım.
    Diğer telefon hakkında bilgim yok ama p10 lite öneririm. Benim ihtiyaclarımı karşılıyor. (Standart kullanıcıyım, oyun oynamıyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifx666

Hangi mağazasından aldınız , ben mağazalarda bulamadim da

Edit: buarada p10 lite mi önerirsiniz gr5 2017 mi

P 10 lite güzel telefondur.Ben tavsiye ederim...

GR 5 (2017) de bu seriden farksız...kirin 655 işlemci var.Ama ram 3 gb,

P 10 lite'de 4gb ram var.

Bu arada p9 lite'den -mate 10 'liteye kadar ( GR5 2017'de dahil)hemen hemen aynı çip set var...( frekansları değişik,gpu'ları tümünün aynı: 900 mhz mali t830 mp2 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 10 Şubat 2018; 20:20:27 >
  • 750 Tlye Sıfır P10 Lite Alarak Aranıza Katılmış Bulunmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talo16

750 Tlye Sıfır P10 Lite Alarak Aranıza Katılmış Bulunmaktayım.

bozdurmamı aldınız ıthalatcı garantılımı=
  • Benim cihaz b120de kaldı.Konuda B197den bahsedilmiş.Sürekli kontrol ediyorum güncelleme yok diyor. Ota güncellemelerini almak için yapmamız gereken ekstra bişey var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.