Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
104.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi imkanları ile b193 güncelledim. Şahsi görüşürüm performansın arttığı yönünde. Yüklemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan firmware finder diye bir uygulama indirdim ve oradan 193 indiriyorum 197 çıkmış ancak indirmedi 193 uygun sürüm dedi çok farkediyor mu? E gerçi ben 129dan 193e geçiyorum ama...

• Android auto uygulamasını araç ekranlarından kullanan var mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, cihaz alım kararını belirleyecek ayrıntı benim için.
    Teşekkürler,
  • Mer_SL kullanıcısına yanıt
    Volte uygulaması için şöyle internette bakındım olsa bile servis sağlayıcılar, vodafone turkcell yada turktelekom fark etmez destekleme konusunda yan çiziyorlar. Yaa yok diyorlar ya aynı hat aynı telefon olmalı gibi...
  • ö.rümcek kullanıcısına yanıt
    Bir yakınımda Motorola cep telefonu var. O da Vodafone ben de. Onda VoLTE aktif. Ben Huawei ile iletişime geçtim ve şu şekilde açıklama yaptılar:

''cihazın donanımsal olarak bu özelliği desteklemekte olup VoLTE desteği için operatörler çalışmaların sürdürmektedir. Bizlere ulaştığın için teşekkürler!''
  • Emui 8.0 ve Oreo geliyormuş

Oreo için Haziran

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

• Mer_SL kullanıcısına yanıt
    Volte konusunda forumda mate ile ilgili bir paylaşım var p10lite kullanıcılarından Vodafone dışında diğerlerinde durum nasıl bilgisi olan var mı? Şubat sonunda sözleşmem bitiyor hat değişikliği yapabilirim
  • Yanıcı Madde Y kullanıcısına yanıt
    Huawei Türkiye bırak oreo 'yu daha diğer ülkelerde yayınlanan güvenlik güncellemesi ve yamaları bile vermedi. Bu hızla 2019 vaya 2020 de anca verirler oreo' yu

• Cihaz geceden sabaha kadar ne kadar sarj yiyor ve wifimi yoksa hucresel verimi acik kaliyor sabaha kadar arkadaslar. Ben gece 12 den sabah 10 a yuzde 8 yiyor

• Düşük ışık, otomatik mod.

https://store.donanimhaber.com/7c/d0/5d/7cd05d2ec2b54f22650035263f887d61.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 30 Ocak 2018; 4:47:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Huawei Türkiye bırak oreo 'yu daha diğer ülkelerde yayınlanan güvenlik güncellemesi ve yamaları bile vermedi. Bu hızla 2019 vaya 2020 de anca verirler oreo' yu

Türkiye piyasasında böyle rüzgar yakalamışken buna özen verilmemesi çok yanlış

• Cihazımda önceden Ağır Çekim video modu vardı ama artık gözükmüyor. Neden olabilir sizce?
  • B197 güncellemesi geldi😀dışardayım şu an akşam yükleyecem

• ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

• @buckberyy Gözünüz aydın
    @Chill Out Gece&Otomatik mod iyiymiş bence

Huawei themes uygulamasından sanırım emojilerin de görünümü değişiyormuş ancak sistemin dili İngilizce olduğunda. Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckberyy

8 gelince haber verde , FF ile yükleyelim bizde

• artık ff ye gerek kalmadı.baksana otomatik güncelleme çalışıyor artık 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: buckberyy

artık ff ye gerek kalmadı.baksana otomatik güncelleme çalışıyor artık 😀

İşte sen ff ile ilk güncellemeyi yüklediğin için çalışıyor.
    Bizimkiler tırt
    Yav akşam akşam hiç uğraşasım yok ama, FF i yükleyip bi daha denemek istiyoruma aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 1 Şubat 2018; 18:33:43 >
  • biliyorum, hatta hatırlarsan o zaman sormuştum bundan sonra ki güncellemeler de sıkıntı yaşarmıyım diye onunda cevabını almış olduk

Bu arada bence sen yanlış bir şeyler yapıyorsun. Localhost ve 8080 yaptın da direk buluyor eğer bulamıyor diyorsan dns değiştirerek de yapabilirsin uygulama içinde videolu anlatımı var zaten. Son bir edit:yanlış hatırlamıyorsam ff 1hafta ya da 10 gün önce felan güncellendi

• ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

İşlem tamamdır

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.