Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ukilavuz

quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Bu telde o özellik var mı ki?

Yok google playden indirdim ama çok şarj yedi bir sürü öyle program var denemek lazım şarj olayını

Bizim telefonların ekranlarını sürekli açık olarak kullanamazsınız. yani kullanırsınızda sarj çok yer.
    Amoled ekranlar ışık üretmek işin arka aydınlatmaya ihtiyaç duymuyor , sadece aktif olan piksel kendi ışığını üretiyor . bu yüzden fazla şarj yemez.
    Ame bizim ekranları görebilmemiiz için arkada ledlerin sürekli yanması lazım. e ledler yani arka aydınlatmada açık olunca haliyle pil biter.
  • Kipa da bugün indirimli gördüm 1370 TL küsür birşeydi tasarım olarak çok güzel bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony nin gürültü engelleme kullaklıkları bu telefona uyumlu çalışır mı? Telefonun kulaklık girişi kaç kutuplu , uyumlu olması için sanırım 5 kutuplu olması gerekiyor. P10 lite kaç kutuplu ?

https://www.amazon.com/Sony-Digital-Cancelling-Headset-MDR-NC31E/dp/B00THM0QTC

• Kullandığınız değişik uygulamalar var mı paylaşalım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -benjamin- kullanıcısına yanıt
    Eski arc s telimin kulaklığı buna uyumlu değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Office programı önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamın aleyküm,

Uzun zamandır telefonu kullanıyorsunuz,

Donanım itibariyle olsun kullanım itibariyle olsun, kronik bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Ayrıca kamerasından memnun musunuz..

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Ve arkadaşdaki telefon büyük ihtimal 3gb ramli olması lazım , Arada A yok , Burda mı okudum başka yerde mi bilmiyorum ama ''A'' 4 GB ramli olanlarmış...

Aynen hocam, bendeki 3GB ramli modeli.
    Rusya'dan satın aldım. MVideo'dan taklaşık 980tl küsur
  • Cihaza ne yaptıysan B129 üstü güncelleme almıyor. Servisle görüştüm denilen her şeyi yaptım fakat genede güncelleme almıyor. Cihaz Türk Telekom çıkışlı. Bu güncelleme gelmemesinin sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

Cihaza ne yaptıysan B129 üstü güncelleme almıyor. Servisle görüştüm denilen her şeyi yaptım fakat genede güncelleme almıyor. Cihaz Türk Telekom çıkışlı. Bu güncelleme gelmemesinin sebebi ne olabilir ?

Merak etme hiçbirimize gelmiyor. Ben de defalarca mail attım , ama malesef cevap veren müsteri temsilcilerinin hiçbirşeyden anladıkları yok...
    Ya Firmware Finder kurup diğer ülkelerin güncellemesini alacaksınız yada bekleyeceksiniz...
  • Arkadaşlar merhaba, bende p10 lite alarak aranıza katıldım. Telefonun arka kısmı inanılmaz kayıyor, kılıf takmayı hiç sevmiyorum, arkası için kayma önleyici kaplama varmı yada siz ne yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Telefonu alalı üç ay oldu; bu süreçte herhangi bir şebeke sıkıntısı, donma, kasma ve ısınma problemi yaşamadım. Stabilite konusunda ios ile yarışabilecek düzeyde. örnek fotoğraflar isteyen arkadaşlar için:

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel
    ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Dostum, Daha önce kullanmadığım telefon neredeyse kalmadı...

Yani burda saysam gerçekten dağ olur ...

Motorola Droid > HTC Eris > HTC Incredible > HTC Incredible 2 > Galaxy Nexus > HTC Rezound > HTC Incredible 4G > Samsung Galaxy S3 > Samsung Galaxy S4 > HTC One M7> HTC One M9
    HTC Nexus 9 > HTC One M8 > HTC 10

HTC serisi telefonlar...

Sony Ericson ARC s e kadar bütün modelleri kullandım...

Sony z2 , z3 , z4 , z5 kullandım...

Samsung S6 - Samsung s3 - Samsung s4 kullandım

Yani epey bir telefon kullandım... Ama Huawei kadar Stabil olanı görmedim... Tabi eksin yanları var, Mesela kulaklık sesi, Ve Fotoğraf geride ama fiyatına göre iyi ...

aman nazar değmezsin , maşallah... Stabilitesine laf yok

• Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır P10 Lite kullanıyorum. Her yönüyle çok memnunum. Bir sorum olacak; bu cihazda sanırım VOLTE özelliği yok. Yeterince bilgi de bulamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Ses sanıyorum ki jackla alakalı bir durum, kablolu kulaklıkla rahatça son ses açabiliyorum ama bluetooth kulaklıkla sonuna pek yaklaşamıyorum genelde.
  • Mer_SL kullanıcısına yanıt
    http://www.teknoburada.net/2017/12/16/huawei-p10-lite-icin-onemli-bir-guncelleme-yayimlandi/ link'de yazdığı üzere bu özellik güncelleme ile var, bahsedilen sürüm b191, yalnız bende ki sürüm b193 ama volte yok o tarafı biraz ilginç

• buckberyy kullanıcısına yanıt
    Valla bendeki sürümün sizin dediklerinizle bile alakası yok. Benim sürüm B129

• buckberyy kullanıcısına yanıt
    Hocam geri dönüşünüz için teşekürler.kullandığınız marka neydi.Ben bayağıdır. bilgisayara takılmıyordum geç fark ettim.

• Arkadaşlar root çıktı mı acaba? nette bir kaç yeri araştırdım ama denenmiş bir yöntemi yapmak daha iyi olur
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Root değilde arkadaşlar ben bu telefonu 5 aydır kullanıyorum daha güncelleme gelmedi telefon modelim WAS-LX1AC4 ve hala b129 da görünüyorum güncellemeri kontrol et dediğimde en güncel sürüm yüklü diyor...
  • P10 lite da indirdiğim bir oyunu ana ekrandan kaldirip çöp kutusuna atmak tüm dosyaları silmek için yeterli mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.