Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözmenize sevindim hocam.

Umarım memnun kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda vodafone hat ile hem voLTE hem de voWifi çalışıyor. voWifi kapatılabiliyor. Öncelik voWifi mi voLTE mi olsun ayarlanabiliyor. voLTE'nin tamamen nasıl kapatılacağını bulamadım. Sürüm 145.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuaTT -- 5 Ocak 2019; 22:24:39 >
  • swiftkey klavye yerine gboard kurup türkçe q olarak ayarlayıp alttaki temayı uygulayarak düzgün bir klavye elde ettim. tavsiye ederim.

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• Telefonu 1 hafta önce aldım, dokunmatiği arada sapıtıyor. Kilit aç kapa yapınca düzeliyor. Yazılımsal mı anlayamadım. Böyle sıkınyı yaşayan var mı?

• 7 aydır kullanıyorum, böyle bir sorun yaşamadım. Servisle bir konuşun isterseniz.

• 159dayım hâlâ ama 161 yüklenmiş sürekli güncelle diye ekran çıkıyor karşıma bunu nasıl kapatabilirim sürekli ertelemekten sıkıldım

• Daryl.Dixon kullanıcısına yanıt
    emin değilim oluyor mu diye denemedim ama uygulamalar ayarlarına girip ayarların verisini temizleyin. Düzelmesi gerek
  • İyi günler. Bende de ağ türü seçeneği yok. Çözebilen var mı? (Sürüm 161)

• Huaweiye yazdığımda bizden kaynaklanan birşey değil dedi operatörle alakalı dedi Turkcelli aradım kesinlikle bizle alakalı değildir dedi anlamadım bende valla hiç biyerde çözüm bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Daryl.Dixon

159dayım hâlâ ama 161 yüklenmiş sürekli güncelle diye ekran çıkıyor karşıma bunu nasıl kapatabilirim sürekli ertelemekten sıkıldım
    Anladığım kadarıyla yazılımı indirmiş, yükleyip yüklemeyeceğini soruyor. İndirilen yazılımı silmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

swiftkey klavye yerine gboard kurup türkçe q olarak ayarlayıp alttaki temayı uygulayarak düzgün bir klavye elde ettim. tavsiye ederim.

Emoji'ler SwiftKey'deki gibi mi?

• veyselhantal V kullanıcısına yanıt
    nasıl silerim hocam

• Daryl.Dixon kullanıcısına yanıt
    iPhone'da saklama alanına girip silebiliyorsunuz. Android'de bilmiyorum.

Telefonun yedeğini MicroSD karta yükleyip cihazı sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

Ama sıfırlamadan önce, düzgün yedek alıp almadığını kontrol edin.

• veyselhantal V kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim.

• Arkadaşlar Huawei Çin merkeze İngilizcesi iyi olan arkadaşlar mail arsalar iyi olur 155 nolu sürümün stabil olduğu 161 li sürümün sorunlu olduğu ve Tr ye satılan serilere yeniden stabil bir son sürüm verilmesi gerektiği ile ilgili.

Bu arada bende Google klavye gboard kurdum çok daha iyi oldu.Tavsiye ederim.

Swiftkey de çok hatalı harfe basıyorsun bunda o oran azaldı.Ama önceki cihazim iPhone se ye göre büyük ekran ve klavye olmasına rağmen hatalı harf algılama ekran dokunmatik de çok fazla bu cihazda.O klavye de iPhone çok daha hatasizdi ekranın doğru harfi algılaması.

161 e yeni güncelleme lazım.Bakalim inşallah yeni bir güncelleme yayınlarlar.

• Samet..61 S kullanıcısına yanıt
    Bugün ben de aradım. Türkiyedeki ve bazı ülkelerdeki operatörler tarafından böyle bir isteğin olduğunu ve onun için bunu yaptıklarını, Türkiyede Vodafone hariç diğer operatörleri kullanan kullanıcılarda (türk telekomda durum ne bilmiyordu) bu durumun olacağı ve Vodafone ait bir sim kart taktığımda ise o seçeneklerin gözükeceğini söylediler. Eğer 4g kullanmak istemez isem operatörü arayıp 4g yi iptal ettirmem gerektirdiğini söylediler. Yani kısaca operatöre muhtaç bıraktılar. Tahminimce operatörler interneti hızlı bitirterek ek int paketleri almamız için bunu yaptırdıklarını düşünüyorum 🤔

• Merhaba arkadaşlar cihazım sabah elimde olucak inşallah. Herhangi bir öneriniz var mı yapmamam gereken falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 8 Ocak 2019; 2:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl.Dixon

159dayım hâlâ ama 161 yüklenmiş sürekli güncelle diye ekran çıkıyor karşıma bunu nasıl kapatabilirim sürekli ertelemekten sıkıldım
    Ayarlar: Uygulamalar>Uygulamalar kısmında "Yazılım güncelleme" uygulamasını aç İzinler>Telefon iznini devre dışı bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Merhaba arkadaşlar cihazım sabah elimde olucak inşallah. Herhangi bir öneriniz var mı yapmamam gereken falan?
    Güncelleme telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackman123

Arkadaşlar Huawei Çin merkeze İngilizcesi iyi olan arkadaşlar mail arsalar iyi olur 155 nolu sürümün stabil olduğu 161 li sürümün sorunlu olduğu ve Tr ye satılan serilere yeniden stabil bir son sürüm verilmesi gerektiği ile ilgili.

Bu arada bende Google klavye gboard kurdum çok daha iyi oldu.Tavsiye ederim.

Swiftkey de çok hatalı harfe basıyorsun bunda o oran azaldı.Ama önceki cihazim iPhone se ye göre büyük ekran ve klavye olmasına rağmen hatalı harf algılama ekran dokunmatik de çok fazla bu cihazda.O klavye de iPhone çok daha hatasizdi ekranın doğru harfi algılaması.

161 e yeni güncelleme lazım.Bakalim inşallah yeni bir güncelleme yayınlarlar.
    Çok iyi niyetlisin dostum. Kasıtlı olarak cihazları yavaşlatıyorlar/bozuyorlar.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.