Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nfc var mı telefonda amazondan alanlar özellikle durum nedir?
  • ŞARJ SORUNU YAŞAYANLAR FACEBOOK LITE VE TWITTER LITE YÜKLESİN. FACEBOOK LITE YÜKLEYİNCE, MESSENGER YÜKLEMEYE DE GEREK KALMIYOR. GÖRSEL ANLAMDA FACEBOOK KADAR BAŞARILI OLMASA DA, DENEMENİZİ ÖNERİRİM.
  • https://teknomoz.com/huawei-p-smart-sebeke-sorunu-kesin-cozum/

bu sitede apn sıfırlama açıklaması kesin çözüm olduğunu iddia ediyor.

diğerleri benim şajsi deneyimleyip gözlemlediklerim.

161 in üzerine düzeltici bir güncelleme gelmeli.

ayrıca benim cihazımda mobil veri ayarları içinde 4g kapa aç var benden 1 ay sonra alan ve aynı 161 güncellemesini yapan arkadaşta 4g 3g açma kapama hiç bir ayar yok.

bazı 161 güncellemesini yapanlarda 2g 3g 4g seçim ayarı var.

yani ana kart veya seriye göre aynı yazılım versiyonu farklı tepkiler veriyor.

• Ben .161 sürümündeyim ve performans kamerada değişiklik yok burayı okuyunca şaşırdım doğrusu. Android 9 da çok gerekli değil bence şu anki haliyle de yeterince iyi gestures falan da var. sıkıntısı olan arkadaşlar umarım çözüm bulabilir bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar,

Telefonu 3 gündür kullanıyorum. Basit olarak kullandığım için telefondan memnunum, erkanı falan hoşuma gitti baya hatta. Telefonu almadan önce konuyu takip ediyordum. Gene baktım sayfalara ama bulamadım. Benim sorunum şu; tuş kilidine aldığım zaman mobil veri etkin olmuyor. Tuş kildini açtığım zaman whatsapp bildirimleri ulaşıyor.

Telefon menüsüne alışamadım daha, hatırladığım kadarı ile "arkaplanda mobil veri açık" seçeneği aktif. wi-fi'da sorun yok. Sadce mobil veride sorun yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar.
  • blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Telefonun böyle bi sorunu mu var?

Daha önce hiç yaşamadım şebeke vs. İle ilgili belki yeni cihazlarda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordem -- 3 Ocak 2019; 19:54:24 >
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Telefonda NFC mevcut.

• Lordem kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Ayarlar-kablosuz bağlantı ve ağlar-Mobil ağ-Gelişmiş menüsündeki "mobil veri her zaman açık" kısmını aktif ettim. Burası kapalı olduğu için mesajlar tuş kilidinde iken gelmiyor olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inflexible-61 -- 3 Ocak 2019; 20:5:38 >
  • Inflexible-61 I kullanıcısına yanıt
    Açtıktan sonra düzeldi mi hocam?

• Mobil veriyi açtım bakalım, biraz zaman geçmesi gerekiyor, ilk anda mesajlar geliyor. 20-30dk beklemeden sonra gelmiyordu. Deneyeyim sonucu yazarım buradan.
    Var maalesef 4-5 kez son 2 güncellemesinden sonra basima geldi.

Anlık arayanlar ulaşamadılar niye hattın kapalı diyorlardi bana.

155 en iyisiydi.

Maalesef düzelmedi. Hatta uygulamalardan arkaplanda sürekli çalışması için özel izinde verdim. Tuş kilidini açıyorum yine de gelmiyor. Whatsappa girince o süreçte gelen bütün mesajlar toplu olarak geliyor. Nasıl düzeltebilirim ki ? İş gereği whatsapp grubunda sürekli bilgi paylaşımı yapılıyor. O yüzden sorun olur benim için bu durum.
    Veri tasarrufu aktif ise bildirimleri sadece ilgili programa girince alabilirsin. Bi bak istersen aktif ise kapatıver.

• Bende de 161 nolu güncelleme mevcut. Ne şarj problemi ne de sinysl problemi yaşamadım. Bu tür problemleri yaşayan arkadaşlara wipe cache partition yapmalarını tavsiye ediyorum.

• turancan45 T kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufu kapalı, hatta whatsapp uygulaması sınırsız veri erişimine sahip. Ne kadar çözüm varsa denedim olmuyor.
    Konu telefonla alakalı değil, farklı markalarda da aynı problemi yaşayanlar var, bi inceleyin istersenizhttps://forum.donanimhaber.com/bildirim-gelmeme-sorunu-ilgili-uygulamaya-girince-ancak-bildirim-geliyor--100964852-1

Bir de ayarlar/pil/başlat kısmına bakın, tümümü otomatik olarak yönet mi açık yoksa whatsapp manuel olarak mı yönetiliyor, öyle ise onu da otomatiğe alın

• quote:

Orijinalden alıntı: emretutar

Şarjdan bende memnun değilim güncelleme bekliyorum.
    Güncelleme ile daha iyi olmaz, daha kötü olur. P Smart ömrünü doldurdu. P Smart 2019 çıktı.

Bir de benim anlayamadığım, 3-5 mesajı olan yeni üyeler, cihazı yazılımı savunuyorlar.
  • veyselhantal V kullanıcısına yanıt
    Turkcell ağ ile ilgili bir problem var sanırsam. Diğer operatör lerde sıkıntı yok. 1.5 gün giden telefon 1 gün gidiyor şimdi. 7 saat ekran süresi alırken 161 ile 5-5.5 saate düştü. Hiç oynamadan %100 de iken 1 saatte 98 e düşüyor. Hat çekmeme problemi yaşayan arkadaşlar da daha çok sıkıntı var. Onun çözelmesi lazım. Yurt dışındada bu problemi yaşayan illaki vardır. Duymuşsunuzdur honor play de bile yeni çıkmasına rağmen problem var. Hatta s9 gibi bir telefon da bile pie ile sorun çıktı. İnşallah düzelir diyelim düzelmessede yapacak bişey yok idare edicez tabi benim durumum da olanlar için geçerli diğerleri baya sıkıntıda sabredelim. Birde hat çekmeme probleminden servise gönderenler olacaktır incelenip geri dönüşler olacaktır elbet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.