Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabriyurga

Buradaki arkadaşlar bana inanmıyordu. Ancak listede(p20lerin, mate 10ların olduğu liste) olmamasına karşın emui 9 malezya'da p10 için dağıtılmaya başlanmış. Ben size p smart için gelecek dediysem gelecek, kaçarı yok.

https://www.gizchina.com/2018/12/28/emui-9-starts-hitting-global-huawei-p10-units/
    Huawei Türkiye' nin bile bilgisi, haberi yok. Ayrıca P10 ile bizim cihazı kıyaslaman çok tuhaf bence. Lite modeli ile kıyaslasan anlarım. Hal böyleyken nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?
    Ben dahil herkes ister gelmesini. İnşallah senin dediğin doğru çıkar da, biz de seviniriz.

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• Huawei Türkiye'nin neyden haberi var ki? Adamlar dünyadan bihaber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar android philips tv kullanıyorum. önceki telefonum sony idi tv ye sdkart moduyla bagladıgımda flashdisk gibi görüp telin hafıza kartındaki filmleri izleyebiliyordum fakat p smartı takınca DOSYA aktarım modunu seciyorum tv BAĞLANAN CİHAZ TANINMIYOR benzeri hata veriyor ve dosyalar gözükmüyor.

geliştirici modunda usb hata ayıklamayı falan acsam sd kartı flash olarak gösterebilir miyim bilgisi olan var mı ?
  • blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Belki beğendiğiniz Bir fotoğraf hep onu gorun diye yapmış olabilir. Google yapay zeka olarak bazı şeyler yapabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

Arkadaşlar android philips tv kullanıyorum. önceki telefonum sony idi tv ye sdkart moduyla bagladıgımda flashdisk gibi görüp telin hafıza kartındaki filmleri izleyebiliyordum fakat p smartı takınca DOSYA aktarım modunu seciyorum tv BAĞLANAN CİHAZ TANINMIYOR benzeri hata veriyor ve dosyalar gözükmüyor.

geliştirici modunda usb hata ayıklamayı falan acsam sd kartı flash olarak gösterebilir miyim bilgisi olan var mı ?
    Kardeş ben iki uygulama kullanıyorum. İkisi de gayet başarılı. Telefonunla tv aynı ağa bağlıysa işini görebilir.

Telefonumdaki videoları tv de oynatmak için şunu kullanıyorum;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cast.video.screenmirroring.casttotv

Youtube videolarını tv de oynatmak için de bu;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aesoftware.tubio

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal doğru söylüyorsunuz öyle olmuş olabilir. Başja bir mantıklı izahı yok cunku

• CBlackLion C kullanıcısına yanıt
    Çok ilginc. Belki söyle olabilir ben 145 li sürümden beri guncelliyorum siz daha sonraki bir sürümden başladıysanız çıkmıyor olabilir o ayar.

Saçma ama Huawei Türkiye ile görüşüp yeniden yazılım atılmasını sağlayabilirsiniz.

• Telefonu Alalı 1hafta oldu herşeyinden memnunum fakat son güncelleme (161)ile Mobil ağ türü yok oldu değiştiremiyorum 4.5gde kaldı kafasına göre 3gye filan geçiyor ben ayarlayamiyorum format attim yine aynı çözümü bilen var mı?

• Ayarlardan uygulamalara gir ayarlar uygulamasıni aç depolama ve onbellegi sıfırla belki düzelir ben genelde öyle yapiyorum

• Ben sürüm düşürdüm.

161 sürümünde şarj sorunu vardı ve fotoğraf kalitesi düşmüştü.

Ama ayarlarda 'huawei kimliği' bölümü kayboldu ve OTA üzerinden yazılım güncelleme yapılamıyor, güncellemeyi görmüyor.

LX1 L31 için olan yazılımı indirdim(C432).

Yazılım doğru mu?

• Senin telefonu bilmem benimki FIG LX1

• Samet..61 S kullanıcısına yanıt
    Bence telefonun sıfırlayin belki Bir terslik oldu güncelleme de.
    ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• Şurada anlatıldığı şekilde yaptım :

quote:

I've been aware that firmwares from Firmware Finder don't work in order to downgrade. You need a full firmware, look for it at https://androidhost.ru/ be sure to search your MODEL and CUST. Then extract DLOAD folder and put it in your external SD card, inside this folder you should see update_sd.zip and then another folder with your model and cust which is named update_full_sd... or something. After that go to dialer, type in #*#*2846579#*#* then software upgrade - sdcard upgrade (this wipes data so make a backup).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfırladim iki kere olmadı bu konuda şikayette var bazı kişilere de olmuş yok olmuş o kısım bilmiyorum ne yapacam

• Bence güncelleme gelir gelmez çok takılmayın hala android nougat yüzde 30 civarında kullanılıyor, cihaz on numara keyifle kullanmanızı tavsiye ederim.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var bahsettiğiniz kısım kaybolmuş

• Lordem kullanıcısına yanıt
    Farklı anakartlar ile geliyor ise cihaz güncelleme bazı cihazlarda 4.5g yi yok ediyor olabilir. Servis ile görüşüp gerekirse telefonu incelemeleri için göndermeniz gerekebilir.

• Hat uzerinden volteyi aktif ettim telefon uzerinden nasil aktif ediyoruz?

• 4.5g yij değil suan 4.5gde kapalı değil sadece ayar yok 3g filan

• 161deyim, bende ayar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.