Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019 Veya Honor 10 Lite Alınır MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yeni telefon almak istiyorum bu telefonlar sizce bu dönemde alınır mı yada önerebileceginiz var mı yardımıcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixFlayingDragon -- 5 Ağustos 2019; 13:33:30 >

• alınmaz ikiside çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixFlayingDragon -- 5 Ağustos 2019; 14:20:34 >
  • mi 8 lite
    redmi note 7

• bu söylediginiz telefonları alabilcek bütcem yok şuan 1500tl verebiliyorm bu telefonlar bütçemi aşıyor başka önerebilceginiz varmı acaba?
  • Alınır Honor 10 lite kullanıyorum fiyatına göre çok başarılı ve şık.
  • bence ikiside alınmaz en iyisi samsung galasy a70 i almanı öneririm
  • bayvat2004 B kullanıcısına yanıt
    kardeşim bütcem 1500tl diyorum bana 2800tllik telefonu diyorsun gözünü sevem ya
  • bütçeyi 2 bine çık 1500 lük telden hayır gelmez millet kullanıyorum öneririm memnunum der ama inan memnun kalmazsın ben sana söyliyim p smart 2019 kullandım tavsiye etmem 1 ay içinde sattım 3gb ram alınmaz bu devirde en az 4 olmalı hem kirin işlemcilere bulaşma (huwaei ) alıcaksan sd işlemci biraz artır bütçeyi mi 8lite öneririm ama onda da şebeke sorunu çıkabilir redmi note 7 iyi 1850 - 1900 civarına çık Samsung a30 da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 6 Ağustos 2019; 2:11:20 >
  • ben telefonda oyun oynamıyacagım sadece internete girersem giricem bide kamerası çok kötü olmasın yeter benim için aşırı güçlü birşey istemiyorum hem bütcemde yok 2000tlye çıkamam günlük kullanımı karşılasın yeter bana telefon çok ısınmasın birde çok sinir olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixFlayingDragon -- 6 Ağustos 2019; 10:32:59 >
  • Teknoseyir in bu ayki telefon tavsiyeleri videosunu bekle, 14/15i gibi çıkar. 1500 altı fiyatlarda redmi 7 ve honor 10 lite bence mantıklı seçeneklerden. Aslında yazılımsal sıkıntıları/eksiklikleri olmasa meizu note 8 de iyi ama işte donanım koyup yazılıma uğraşmayınca eksik kalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.