Şimdi Ara

Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!
    Huawei, Türkiye’de düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefonu Huawei P60 Pro ve Nova 11 serisi ile birlikte Huawei Watch 4 akıllı saat serisinin fiyatlarını açıkladı. İşte Titanyum kasalı Huawei Watch 4 Pro fiyatı ve kampanya dahilinde verilen ürünler:

Huawei Watch 4 Fiyatı ??
    İndirimli Fiyat ?? 13.499 TL
    Taksit Seçenekleri ?? Kredi kartıyla 3 ay
    Hediyeler ?? 500 TL indirim kuponu ve FreeBuds 5i kulaklık
    Puan ?? ?????

Huawei Watch 4 Pro Fiyatı ne kadar ??

Huawei Watch 4 kampanyalı fiyatı; 13.499 TL olarak açıklandı. Watch 4 Pro fiyatı; deri kayışlı model için 15.499 TL, titanyum model için 18.499 TL olarak açıklandı. Huawei Watch 4 satın alanlara 500 TL değerinde kupon ile birlikte FreeBuds 5i kulaklık hediye olarak verilecek. Peki, Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro özellikleri ile neler sunuyor?

Ayrıca Bkz.Huawei Nova 11 ve Nova 11 Pro Türkiye fiyatı belli oldu: Yanında hediyesi de var

Huawei Watch 4 serisi özellikleri ?

Huawei Watch 4 serisi, kalp atış hızı, cilt sıcaklığı ve SpO2 sensörlerine sahip ve 100'den fazla egzersiz modunu destekliyor. Yeni Watch 4 akıllı saatler, yerleşik elektrokardiyogram (EKG) işlevine de sahip. Ayrıca şiddetli bir düşüş algıladığında ve kullanıcı bildirim yapmadığında acil servisleri arayan düşme algılama özelliğini destekliyor.

Huawei, Watch 4 modelinin tek şarjla 3 güne kadar dayandığını söylüyor. Watch 4 Pro modelinde kullanım süresi 4,5 güne kadar çıkıyor. Saatin güç tasarrufu modu etkinleştirildiğinde, dayanıklılık süresi elbette uzuyor. Watch 4, 14 gün; Watch 4 Pro 21 güne kadar dayanabiliyor. Unutmadan, Watch 4 Pro, diğer modele kıyasla 2mm daha büyük (48mm) kasa boyutuna sahip. Saat, 1.5 inç 466x466 piksel LTPO AMOLED panele sahip.

• Huawei saat tanıtımı ve haberi yapılırken donanım özellikleri verilmiyor dikkat ederseniz, çünkü donanımı gerçekten düşük saatlerin. Normal kullanımda pilin 8-10 gün gitmesiyle övünüyorlardı neden şimdi o süre normal kullanımda 3 güne düştü bunu da eleştirmiyorlar. Ciddi ciddi Huawei Türkiye iyi çalışıyor çünkü ürün incelemelerinde millet tasarımdan başka bir şeyden bahsetmiyor ve eleştiri yapmıyor, gerçekten izleyin bakın hepsi aynı şekilde aynı metni okuyor gibi inceleme yapıyor. Daha 2 sene önce 2-3 bin tl ye satılan saatlere sırf malzeme kalitesi yükselti diye 20 bin tl ye yakın para istemekte keriz avı oluyor kimse kusura bakmasın.

Ürün tanıtımı yaparken donanım özelliklerini tanıması kadar çok daha az lüzumsuz şey vardır bence.

Niye diye soracak olursan, bu giyilebilir eşyaların şu anki rekabeti, bu sınıfa girmiyor.

Saatler dışında x markasının çıkardığı işlemci saat hızlarını güç tüketimini , Ram miktarını, dahili depolamasını, vb faaliyetlerini tartışabilirsin ama bu tür terimler şu an için akıllı saatlere uzak.

Belirtmemeleri çok da doğal.

Atıyorum, iPhone 14 te A15 bionic (tam hatırlamıyorum) işlemcisi var, ben seneye A16 bionic çıkar o daha iyi olur dersin, veya s22 de 8gen1 var o işlemci sıkıntılı, s23 de 8gen2 var daha iyi dersin, bunlar şu an için akıllı saatlerde rekabet sınıfı değil.

Kaldı ki birçok marka da, bunları belirtmiyor. Bir akıllı saatte 2 GB ram olması kulağa az geliyor

Ama çoğu akıllı saate 512 mb gibi Ram ler yetiyor.

Huawei konusuna gelirsek

https://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-3-pro/specs/

Sitesinde kaç GB ram kullanıldığı, bazı diğer sitelerde de Watch 3 serisinde kirin 710A kullanıldığı belirtiliyor. Aynı şekilde hafızası da 16 GB imiş

Huawei kendi sitesinde Ram ini ve depolanması I belirtmiş, işlemciyi belirtmemişler. Bu onların, senin dediğin gibi berbat bir marka mı yapıyor,

Bence hayır

• Çinliler iyice kafayı bozdu. 3 günde değer kaybeden bir markaya göre çok pahalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bence de çok pahalı ama yine çatır çatırda satacaktır. Acilen şeker ölçümü özelliğini Türkiyede de açmalılar bu fiyata satacaksan ayıp.

• Huawei saat tanıtımı ve haberi yapılırken donanım özellikleri verilmiyor dikkat ederseniz, çünkü donanımı gerçekten düşük saatlerin. Normal kullanımda pilin 8-10 gün gitmesiyle övünüyorlardı neden şimdi o süre normal kullanımda 3 güne düştü bunu da eleştirmiyorlar. Ciddi ciddi Huawei Türkiye iyi çalışıyor çünkü ürün incelemelerinde millet tasarımdan başka bir şeyden bahsetmiyor ve eleştiri yapmıyor, gerçekten izleyin bakın hepsi aynı şekilde aynı metni okuyor gibi inceleme yapıyor. Daha 2 sene önce 2-3 bin tl ye satılan saatlere sırf malzeme kalitesi yükselti diye 20 bin tl ye yakın para istemekte keriz avı oluyor kimse kusura bakmasın.

• Watch 4 modeli 450€ 9900tl, ülkemizde 13500 .

Iyi silkeliyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alırken 13500 satarken 2500 etmez

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiyatın bu kadar artma, şarjın bu kadar azalma sebebi nedir? Wear OS 'a mı geçti Huawei hayırdır? Şarjı iki hafta giden "yakışıklı bileklik" modellerinden üstün olan nesi var da 13-14bin den satılacak anlayamadım..

• Şeker ve tansiyon ölçümü olmayan bir akıllı saate bu paralar verilmez. Spor için kullanacaksanız akıllı bileklikler de işinizi fazlasıyla görecektir.

• 1 ay sonra
    %3773838383 ötv
    %37388392883 KDV
    %3838838383 bilmem ne biseyim vergisi
    İle sadece 999999999999999999999999999 tl

• Vay be, zaten artık telefon yenileyemiyordum, yakında akıllı saatlerede uzaktan bakıp alamayacağız demek ki.

• Fiyatlar epey pro.

• Bu paraya gider ultimate modelini alırım aga ne diye bu parayı vereyim ve bu tasarıma göre çok elite duruyor.

• 2x Akıllı Saat fiyatına = Huawei Akıllı bileklik.

Bu fiyatın 3'de birini bile hak etmiyor.

üstelik çöp huawei yazılımını geçtim ayda bir yılda çinliler tenezzül edecek de güncelleme gönderecek.
    sesle komut yok.
    doğru düzgün always on display yok.
    uygulama desteği desen zaten hak getire..

şu fiyata gidip huawei akıllı bileklik kıvamında cihaz almak gerçekten akıllara ziyan bir hareket.

Ama yalan yok Türk youtuber'ları iyi yağlıyorlar.. Yemlerini eksik etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 30 Mayıs 2023; 22:18:0 >
  • saatler güzel ama uygulama problemi var nfc var diyorlar bakıyorum yok.video bile göremiyorum youtubede.gt3 pro var eksikleri çok ha spor v.s iyi mesela whatshapp yüklense v.s. dedikleri gibi çok şişiriyorlar ama uygulama sıkıntısı problem.daha önce hangi ilteim sistemini kullanıyordu harmony den önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mladenbmv -- 30 Mayıs 2023; 23:10:16 >
  • Paran kadar havalı değilsin Havai.

• O paraya gider en kral seikoyu alır ömürlük kullanırım iki yıla da çöp olmaz

• Ya arkadaş boşver in burada yazılanlar. Adamın saatle bir bilgisi yok, eleştiri yapıyor.

Donanımın merak ediyorsanız, girin çeşitli Web siteleri var.

En kötü, gidin bir mağazaya, elinize alın ve deneyin.

Bilmiyorum, bazen yorumlar bana çok saçma geliyor bu DH de

• En güzeli köstekli saat

• Arkadaşlar saat Gt modeli değil? Ana akıllı saat (gt gibi bileklik olan değil) modeli. Kimse bilmeden eleştirmiş. Ana akıllı saat modelleri zaten 3-5 gün gidiyordu şarjı. Ayrıca Youtube bile kurulabiliyor. Bilmeden yorum yapmayın...

• fettah7ve7 kullanıcısına yanıt
    Yazsana çok bilgili vatandaş, bu saatin işlemcisi ne, grafik birimi ne, ram miktarını bul da yaz hadi. Buradan sallamak kolay hadi bul, sonra ben de teyit edeceğim doğru mu değil mi diye. Benim yoruma laf çarpmışsın ama hava civa olmuş. Ciddi ciddi yaz bekliyorum yukarıda sorduğum bilgileri.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.