Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FenderS

evet eski cihazımı alıp yenisini verdiler.

Alıntıları Göster
    DOA cihazı falan vermiş olmasınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zymnax

Yabancı bir sitede C432 Avrupa için .169 sürümü çıkmış görünüyor ancak güncelleme kontrolü yaptığımda güncel sürümdesiniz diyor. Var mı güncellemeyi alan?

Bu güncelleme yi manuel yapma şansımız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    bazı programlarla yapılıyormuş, ben biraz inceledim ancak hiç uğraşmaya değmez, muhtemelen içerisinde sadece google güvenlik yaması vardır sadece, beklemek taraftarıyım, yakın zamanda HiSuite tarafına gelir muhtemelen, resmi olarak yaparız güncellemeyi.
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    ben meraktan indirdim yükledim. aslında programa gerek yok. linkten indirdiğiniz dosyadaki dload klasörünü hafıza kartına kopyalıyorsunuz . sonra telefonu kapatıp ses yükseltme + ses azalatma + güç tuşuna basılı tutup , ekranda ışık yandımı güç tuşundan elinizi çekiyorsunuz. ama siz yinede yükleme ekranı gelene kadar ses arttırma ve azaltma tuşuna basılı tutun. sonra kendi kendine yüklüyor alet.

Bende çok anlamıyorum bu işten ama denedim oldu.
    https://drive.google.com/file/d/1Pv4blpgMkno31yR5PC7LuG2q2PXg2YUR/view ( yaklaşık 3gb )

Yazılımın artısını eksisini bilmiyorum. Telefon brick de olabilir. Yani biraz anlıyan , denemek isteyen arkadaşlar denesin. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Yüklemeden sonra telefon FORMAT lanıyor. yedek alın.

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegman35 -- 18 Nisan 2019; 14:32:22 >

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Pil ayarlarindan ayarliyorsun. Ben yaptin hicbir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hefan

Pil ayarlarindan ayarliyorsun. Ben yaptin hicbir sıkıntı yok
    Peki kardeşim. Mümkünse aşağıdaki video gibi bir video çekebilir misin ?
    Arkada çalışır vaziyette bıraktığın 5-6 uygulama arasında geçiş yaptığın bir video...
    Madem sorun yok biz de yararlanalım.

4 Uygulama arasinda surekli gecis yaptim bunlardan hepsiburadan uygulamasi ayarlarda secili olmadigindan ikinci acilista baştan basliyor ama diger 3 uygulama arkada calisip tekrar actigimiz yerden devam ediyor.

https://youtu.be/zOT4Pbl8J8c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hefan -- 18 Nisan 2019; 21:14:58 >
  • hefan H kullanıcısına yanıt
    Gerekli ayarlamalardan sonra bende de sorun kalmadı

• bYUğur kullanıcısına yanıt
    Detaylı bir şekil de anlatabilirmisin ? Hangi ayarları yapmak gerek ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar > Pil Ayarı > Uygulama Baslatma > istedigin uygulamalarin Manuel Ayarlayi kaldir (isaretleri) > Arka planda calistiri isaretle ( Ben orada gozuken 3 secenegide isaretliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hefan -- 18 Nisan 2019; 23:0:22 >
  • NemesiS_81 kullanıcısına yanıt
    Hemen üstteki mesajda arkadaşımız anlatmış, o şekilde yaparak sorun ortadan kalkıyor yaklaşık 1 haftadır o şekilde kullanıyorum sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hefan

4 Uygulama arasinda surekli gecis yaptim bunlardan hepsiburadan uygulamasi ayarlarda secili olmadigindan ikinci acilista baştan basliyor ama diger 3 uygulama arkada calisip tekrar actigimiz yerden devam ediyor.

https://youtu.be/zOT4Pbl8J8c
    Dostum ayarlarını da gösterseydin keşke. Manuel ayarlamayınca hepsi en başa dönüyor, manuel yapınca arada bir yine yapıyor. Manuel ayar yapıyorsak hiç yapmaması gerekir.
    Mesela vpn programım manuelde, hatta uygulamayı arka plana kilitlediğim halde 1-2 dk sonra vpn bağlantısı kesiliyor.
    Sonuç olarak her uygulamanın başa dönmemesi güzel ama buna rağmen tutarsız çalışıyor. Farkındaysan videonda hepsiburada yine en başa döndü.

Adam zaten demiş Hepsiburada seçili değil diye

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Adam zaten demiş Hepsiburada seçili değil diye
    Harbiden mi yahu ?
    Boşuna 'ayarlarını da gösterseydin keşke' demedim. Seçili olsa da baştan başlayacak. Ayrıca yazımda sadece hepsiburada kısmına takılma kardeş. Başka şeyler de yazdım.

Az sonra manuel ayarların da videosunu atacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 19 Nisan 2019; 14:16:25 >
  • Beyler Ayarlar > Pil > Uygulama başlatma kısmında uygulamaları manuel yönetince, ben de herkes gibi uygulama baştan başlama olayı düzeliyor sanmıştım. Probleme dair ilk videomda uygulama başlatma ayarlarım otomatikteydi. Alttaki videoda ise bütün uygulamalar manuel. Evet değişen küçük bir şey var her zaman baştan başlatmıyor ama çoğunlukla yine baştan başlatıyor. Manuel yapılsa da tutarsız çalışıyor.

Ayrıca bu konu ile ilgili Huawei Türkiye' nin açıklaması da bu sorunu onaylıyor. Gerçi onlara göre bu bir sorun değil, tercih.

• Arkadaşlar türkiye huawei garantili çift sim kartlı modeli var mi aldım ama çift sim kartı var

• Arkaplanda uygulama çalıştırmamanın çözümünü bulan arkadaşlar, dediklerinizi yaptım işe yaramıyor. Önceki uygulamalara geri döndüğümde yeniden başlıyorlar, vpn uygulaması birkaç dakika sonra kapanıyor. Bu sorun sürekli devam mı edecek böyle, güncellemeyle düzeltilme durumu falan olur mu ki?

• yed66 Y kullanıcısına yanıt
    Benimki de çift simli ve Türkiye garantili, telaşa kapılmanıza gerek yok

• Arkadaslar bu cihaz kutudan üstünde koruma ile çıktı bu kirilmaz cam mi sadece çizilmeye karşı koruma mi ?
    Cihazın kronik sorunu, yapılması gereken bir ayarı var mi ?
    Işık sensörü var mi otomatik parlakligi nasil ayarlıyor ?
    Ekran süresi ne kadar veriyor ?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros.d67

Benimki de çift simli ve Türkiye garantili, telaşa kapılmanıza gerek yok
    Aynen valla telâşlandım. Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.