Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orijinal, iPhone ve Rock Zircon kulaklık ile denedim sadece Rock çalışmıyor. Birazdan JBL ile deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Onu yapan Micro-USB kablolarda var. İnternette görmüştüm BlitzPower'ın bir kablosunda o özellik vardı ama çokta kayda değer bir şey olmadığı için ne o Micro USB kablo yoğun ilgi gördü ne de Type-C soketli telefonlar yoğun ilgi gördü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Amper desteği kablodan kabloya değişiyor, hangisi olduğu fark etmez. 2A kabloda var 2.4A kabloda var. Birde telefonların alabildiği maks amper var. Mesela ben 1A adaptör 2A kablo ile şarj olan J2'nin 660mA'dan hızlı şarj olduğunu görmedim. Bu kablo ile değil telefonun alabildiği şarj ile de alakalı bir durum. Aynı deney sistemi üzerinde 2 farklı soket tipinin de şarj hızını denemişler mi? Hızlı şarj teknolojilerle alakalı, Qualcomm'un teknolojisi Micro USB zamanında yeniydi o zamanlar yavaş şarj ediyordu ama şimdiki teknoloji ile 35 dakikada %100 şarj olabiliyor telefonlar (Qualcomm'un teknolojisi değil sanırım ve Oppo RX17 telefonunda bu kadar hızlı.) yani sadece soket ile alakalı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Cihaz üzerinden kimseye gelmedi. Bilgisayardan HiSuit uygulaması ile güncelledik.

Alıntıları Göster
    Hocam ben telefonu acip kurulum yaptiktan sonra son guncelleme telefondan geldi ve ordan yaptim.

• Güncelleme yi yaptım .

Fotoğraf düzenlemede 2 tane aynı keskinlik ayarından vardı onu düzeltmişler. Şuan tek keskinlik ayarı var.

Uygulama ön bellek verileri hala silinmiyor , emui 4-5-8 deki gibi değil . Bizi direkt uygulama silmeye yönlendiriyor bu hata hala devam ediyor .

Ekran ışığı arada bir kendi kendine artıp düşüyor çok net bor şekilde belli oluyor . Bu hata hala devam ediyor. ( Otomatik kapalı)

İlerideki gelecek güncelleme ile bunlarda zamanla cözülür 👍

Kameraya ne kattı tam anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Houdini

Hocam ben telefonu acip kurulum yaptiktan sonra son guncelleme telefondan geldi ve ordan yaptim.

Alıntıları Göster
    Benim hisuite yok.. durup-durup tel üzerinden yokluyorum, "güncel" deyip duruyor.
    Size verdiklerine göre Türkiye üzerinde bile farklı cihazlar var.. ya da secip dağıtacak kadar akıllılar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksidatif

çok sağolun hocam uygulamaları yeniden başlatma sıkıntısı yüzünden acayip soğumuştum siz çözüm buldunuz tekrar karar verdim almaya teşekkür ediyorum size boşuna o kadar süre incelemişim telefon gerçekten çok güzel ilk başta iostan android e geçince biraz garipsedim ama kullandıkça seviyorum :) yalnız pil konusu kafama takıldı açıldığında %50 dolaylarındaydı normal mi öyle olması?
    Beğeniceğinizi söylemiştim :) evet normal öyle çıkması bende de o civarlardaydı.

• Silikon kılıf var yine de çiziliyor arka kapak.

• Merhabalar.... Huawei P Smart 2019, Samsung M20, Xaomi Mi 8 Lite ve Honor 10 Lite bu cihazlardan hangisini tavsiye edersiniz? Fiyatlar yakın birbirine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

Silikon kılıf var yine de çiziliyor arka kapak.
    Telefonları komple kaplayan full body olayı vardı. Bizim cihaza göre olsa anında alacağım. Bende de silikon kılıf var ama çiziliyor. Şeffaf sert kapak kullansak demekki arka taraf mahvolacak.
  • Arkadaşlar aranızda İzmir' de yaşayan varsa Mavibahçe Avm de yeni açılan Huawei mağazası teknik servis desteği veriyormuş.
    Müşteri hizmetleri söyledi.
    Bu mağazaya gezmek amacıyla gittim ama sormak aklıma gelmedi.
    Bu arada fiyatlar el yakıyor. Bir tane orijinal kapaklı deri kılıf sordum 169₺.
  • dostlarhttps://www.youtube.com/watch?v=YYZj5Sq0MgI şu video da adam huawei p smart 2019 la asphalt 9 testi yapmış ama ben uygulama markette asphalt 9 bulamıyorum desteklemiyor görünüyor bazı kişilerde aynı sorunu yaşıyor siz de markette asphalt 9 görünüyor mu ? indiremedim.
  • Arkadaşlar tel nasıl. Herhangi bir problem yaşattı mı. Ahize sesi kısık mı, bir de şarj soketi sıkıntı çıkarır mı sizce? Yorumlarmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Arkadaşlar tel nasıl. Herhangi bir problem yaşattı mı. Ahize sesi kısık mı, bir de şarj soketi sıkıntı çıkarır mı sizce? Yorumlarmısınız
    Ahize sesiyle ilgili az dediler almadan önce cihazı. Ama az falan değil gayet yeterli o konuda merakın olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: carsiankara

dostlarhttps://www.youtube.com/watch?v=YYZj5Sq0MgI şu video da adam huawei p smart 2019 la asphalt 9 testi yapmış ama ben uygulama markette asphalt 9 bulamıyorum desteklemiyor görünüyor bazı kişilerde aynı sorunu yaşıyor siz de markette asphalt 9 görünüyor mu ? indiremedim.
    Telefondan baktım oyunu bulamadım. Bilgisayardan playa girip baktığımda uyumlu değil uyarısı var.
  • Merhaba,
    Huwaei ve arayüzünün acemisiyim.. genelde ıvır-zıvır takılmalarda ben beceremiyorum diye pas geçiyorum.
    Ama "Not Defteri" baymaya başladı; var olan bir notu açıyorum, dokunuyorum.. "notu düzenle"ye geçiyor ama klavye yok, açılmıyor.
    4-5 denemeden sonra lütfedip geliyor.
    Sizin not defterinin klavyesi de böyle mi?

**Bilgi : DH, telefonunu vermeyen kulanıcılara özel mesaj izni vermiyormuş.. bana özel mesaj yollayanlara cevap veremiyormuşum. :)
  • quote:

Telefondan baktım oyunu bulamadım. Bilgisayardan playa girip baktığımda uyumlu değil uyarısı var.

Alıntıları Göster
    aynen hocam destekli değil görünüyor bende de pc den bakınca ama anlamadım millet nasıl yüklemiş youtube daki destekli değilse
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskimu

Merhaba,
    Huwaei ve arayüzünün acemisiyim.. genelde ıvır-zıvır takılmalarda ben beceremiyorum diye pas geçiyorum.
    Ama "Not Defteri" baymaya başladı; var olan bir notu açıyorum, dokunuyorum.. "notu düzenle"ye geçiyor ama klavye yok, açılmıyor.
    4-5 denemeden sonra lütfedip geliyor.
    Sizin not defterinin klavyesi de böyle mi?

**Bilgi : DH, telefonunu vermeyen kulanıcılara özel mesaj izni vermiyormuş.. bana özel mesaj yollayanlara cevap veremiyormuşum. :)
    Önceden kayıt ettiğiniz notu açınca düzenle moduna geçse de direk klavye açılmaz. Klavyenin açılması için yazacağınız yere dokunmanız gerekiyor. Denedim hiç bir sıkıntı yok.

• quote:

Önceden kayıt ettiğiniz notu açınca düzenle moduna geçse de direk klavye açılmaz. Klavyenin açılması için yazacağınız yere dokunmanız gerekiyor. Denedim hiç bir sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    Geridönüş için teşekkür ederim.
    Dokunuyorum.. enaz 3-5 dokunuştan sonra açılıyor.
    Bilemiyorum, şimdilik sorun benim pamaklarda olsun, bakalım.
    iyi forumlar.
  • arkadaşlar telefon bugun geldi on ekranında film var normal midir ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.