Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam zaten 142 son sürüm şu an ki, valla ustam kurcala biraz ayarlarını falan benim ön kamera ile pek işim olmadığı için arada sırada selfie yaptığım için o kadar takmıyorum tabi sizin için önemli olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj konusunda da Type C daha iyi durumdadır. Sadece dosya aktarım hızı değil yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C703CA97F

Type-C'nin farkı nedir ki zaten altı üstü daha hızlı dosya transferi falan sağlıyor herhalde bildiğim kadarıyla. Onu da artık yapmıyoruz zaten 5 aydır telefonu bilgisayara bağlamadan Mi Drop ile Wi-Fi'dan dosya aktarımı yapıyorum. Kablolu transfer eskide kaldı.
    Iphone daki gibi cıft yonlu takılabıliyor sarj aleti. Bence guzel bir sey bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Tamam zaten 142 son sürüm şu an ki, valla ustam kurcala biraz ayarlarını falan benim ön kamera ile pek işim olmadığı için arada sırada selfie yaptığım için o kadar takmıyorum tabi sizin için önemli olabilir
    Selfiede daha belirgin olsada arka kamera içinde geçerli detayların azlığı ve az ışıkta flulaşma ön kamerayı çok kullandığımdan değil fakat insan çekildiğinde daha iyisini daha fazla detayı istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Şarj konusunda da Type C daha iyi durumdadır. Sadece dosya aktarım hızı değil yani.
    Belirgin fark dosya aktarım hızında misal zenfone 2 Micro usb olmasına ragmen dehset hızlı şarj ediyordu 18 watt adaptörüyle ben %60 ı o kadar hızlı şarj eden alet görmedim

• Bahsi geçen güncelleme henuz benim cihaza gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: aziztopcu

Bahsi geçen güncelleme henuz benim cihaza gelmedi
    Cihaz üzerinden kimseye gelmedi. Bilgisayardan HiSuit uygulaması ile güncelledik.

• aziztopcu kullanıcısına yanıt
    Pc üzerinden yapın birde
  • Arkadaşlar kullandığınız harici kulak içi kulaklık varmi? Şu an ki kulaklığım temassızlık yapıyor, randıman alamıyorum. Ve kulaklık sesi nedense çok düşük en yüksek ayarda bile sizde de aynı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Creed.49

Arkadaşlar kullandığınız harici kulak içi kulaklık varmi? Şu an ki kulaklığım temassızlık yapıyor, randıman alamıyorum. Ve kulaklık sesi nedense çok düşük en yüksek ayarda bile sizde de aynı mı acaba?
    Sony marka kulaklığım 2 senelikti sesi az gelmeye başlamıştı. Daha bu sabah Bim markete gelen HP marka kulaklığı aldım. Dandiktir diye düşünüyordum ama beklediğimden çok daha iyi çıktı. Kullananlar memnun. Kablosu yassı, ayrıca çok sağlam. Fakat üzerinde ses açma/kısma tuşu yok. Sadece pause/play tuşu var. Gayet yeterli tavsiye ederim.

Edit: HP In-Ear Headset 150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 23 Şubat 2019; 5:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Selfiede daha belirgin olsada arka kamera içinde geçerli detayların azlığı ve az ışıkta flulaşma ön kamerayı çok kullandığımdan değil fakat insan çekildiğinde daha iyisini daha fazla detayı istiyor

Alıntıları Göster
    evet arka kamera az ışıkta çok kötü yeterli ışık aldığında fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Cihaz üzerinden kimseye gelmedi. Bilgisayardan HiSuit uygulaması ile güncelledik.

Alıntıları Göster
    Derleme numarası ne hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: carsiankara

evet arka kamera az ışıkta çok kötü yeterli ışık aldığında fena değil

Alıntıları Göster
    Detaylar çok az kontrast degerleri doğru değil kameranın teknik özellikleri kötü değil fakat yazılımsal olarak bir sorunmu var yoksa başka bir durum mu bilmiyorum

• Bu cihaz yerine honor 10 lite daha mantıklı değil mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Derleme numarası ne hocam

Alıntıları Göster
    Şu üstad: 9.0.1.142(C432E8R1P12)
  • Telefonu kullanıyorum şu an oldukça güzel gerçekten bu kadar beklemiyordum klavyesi iPhone a göre kullanışsız ve kamerasını sevmedim arada hafif takılmalar oluyor onun haricinde her şey güzel gidiyor şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-p-smart-2019-64-gb-huawei-turkiye-garantili-P313667300
    1715tl ye geliyor iyimidir ?
    Hocam linkte çıkan cihaz görseli mavi renk görünüyor sizi yanıltmasın. Renk değiştirince fiyat değişiyor ona göre. Linkteki cihaz siyah. Siyah alacaksanız sıkıntı yok, fiyat gayet iyi. Yalnız 1715₺ demişsiniz de, 1762₺ + 7.50₺ kargo görünüyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Hocam linkte çıkan cihaz görseli mavi renk görünüyor sizi yanıltmasın. Renk değiştirince fiyat değişiyor ona göre. Linkteki cihaz siyah. Siyah alacaksanız sıkıntı yok, fiyat gayet iyi. Yalnız 1715₺ demişsiniz de, 1762₺ + 7.50₺ kargo görünüyor ?

Alıntıları Göster
    evet magazada begendim 2000tl idi siyah alacaktım zaten,55tl kuponum vardı isteyene 1 tane daha var verebilirim 1750 üstü 55tl
  • arkadaşlar kırılmaz cam filmi tavsiyesi var mı birde arka kılıf.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.