Şimdi Ara

Huawei Nova & Nova Plus (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
7
Favori
33.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam pil durumu hakkında bigi verebilirseniz sevinirim ve hoparlör ve ahize sesi kısaca bir değerlendirme yapabilirmısınız

Ses olayını pek sevmedim, mono ve yetersiz gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ses kalitesi cogu cihazi ezer gecer kesinlikle cok guzel ahize seside cok basarili . Cihazin bataryasina gelince oynamim 3 gun gider diye dusunuyorum cunku sabah 7 de soktum bugun sarjdan 4g hep acik dace instg swarm youtube aktif kullaniyorum . Suanda %60 mukemmel sarj konusunda tasarim kamera cok iyi bence 5 inch ten buyuk telefon istemeyenlere cok guzel bi fiyat performans telefonu .

• quote:

Orijinalden alıntı: s_e_s_s_i_z

Arkadaslar ses kalitesi cogu cihazi ezer gecer kesinlikle cok guzel ahize seside cok basarili . Cihazin bataryasina gelince oynamim 3 gun gider diye dusunuyorum cunku sabah 7 de soktum bugun sarjdan 4g hep acik dace instg swarm youtube aktif kullaniyorum . Suanda %60 mukemmel sarj konusunda tasarim kamera cok iyi bence 5 inch ten buyuk telefon istemeyenlere cok guzel bi fiyat performans telefonu .

Hangi cihazları ezer geçer çok merak ettim?

Galaxy S4 Mini bu cihazı hoperlör olarak 2 ye katlar..

• Arkadasim benle tartismayami calisiyorsun anlayamadim cihaz la ilgili benim gorusum bu . S7 edgeden daha fazla sesi cikiyor cunki s7 edgem de var .

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Koruyucu tempered cam veya kılıf bulabildiniz mi? Telekom bayisinde koruyucu cam var mıdır?

• Kardesim yok kilifi da camida ben gitti gidiyorda aldim

• Hangi camı aldınız? Link paylaşabilir misiniz?

2.5D eğimli ekran olduğundan camı takarken sorun yaşadınız mı? (kenarlarda boşluk kalması vs. gibi).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_e_s_s_i_z

Arkadasim benle tartismayami calisiyorsun anlayamadim cihaz la ilgili benim gorusum bu . S7 edgeden daha fazla sesi cikiyor cunki s7 edgem de var .

Bilmiyorsanız öğrenin diye söylüyorum sizde olduğunu söylediğiniz cihaz su ve toz geçirmez bir cihaz. Toz ve su geçirmeyen tüm cihazların hoperlör ses çıkışları düşüktür. Elma ile armudu kıyaslayıp milletin kafasını bulandırmayın!

• Valla kardesim satilanlarin hepsi ayni yalarda bosluk var ama cok etkilemiyor onemli olan ekranin cizilmesini engellemesiydi benim icin . Kilif yok piyasada turk telekomda da yok . Sali gelicek olan malzemeciden alicaklar bakalim varsa .

• Bugün Kozyatağı ve Üsküdar'daki Türk Telekom bayilerini sorgulattım. Hepsine altın sarısı renk gelmiş. Teşhirde gümüş renk var. Gümüş renk gelirse aramaları için numaramı bıraktım.

Altın sarısı renk de fena durmuyor. Ön taraf ve arkadaki kamera bölümü siyah, arka metal kısım altın renginde.

Aliexpress'te güzel kılıflar var. Oradan kılıf alabilirim, cam korumasını da gittigidiyor'dan sipariş verdim.

Sanırım altın sarısını alacağım, evet :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:36:13 >
  • bende altın sarısı olan rengini aldım çihaz çok kaliteli duruyor hızı performansı çok çok iyi gerçekten bukadar beklemiyordum bu cihazdan p9 lite 2017 alıcaktım telekomdaki arkadaşım bu cihazı gösterdi baktım artıları fazla bu cihazi aldım iyikide almışım ben gitti gidiyordan slikon kılıf ve ekran jelatini aldım ikisi 12 tl te taktım gayet te iyi uydu güzel .
  • az önce bende sipariş verip aldım akşama gelecek arkadaşım yanıma getirecek gri olanını istemiştim fakat hiçbir yerde bulamayınca silver rengini almış bulunuyorum her yerde kapalı kutu olduğundan renklerini ve modeli canlı görme şansım olmadı bu yüzden görmeden aldığım ilk cihaz oldu bakalım inşallah beğenirim amatörce de olsa bir kutu açma ve inceleme videosu çekmeyi planlıyorum merak edilen bir şey olur da sormak isterseniz alıntı veya mesaja cevap şeklinde sorularınızı iletin videoda deneyip yanıtlayayım.
  • İyi günlerde kullanın
    Dış hoparlör sesi kalitesi ve yüksekliği ?
    Ekranda gorillaglas yok ekrana dokunma hissiyatı kayganlık anlamında ?
    Tabiki batarya memnuniyetiniz?
    Müsait olduğunuzda video incelemenizde değinirseniz sevinirim teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan tv

İyi günlerde kullanın
    Dış hoparlör sesi kalitesi ve yüksekliği ?
    Ekranda gorillaglas yok ekrana dokunma hissiyatı kayganlık anlamında ?
    Tabiki batarya memnuniyetiniz?
    Müsait olduğunuzda video incelemenizde değinirseniz sevinirim teşekkür ederim

Kardesim 4 Gundur kullaniyorum Cihazi ses kalitesi stereo deil gibi ama ses Yuksekligi Cok guzel tatmin edici .ekrana gelince cihazin ekran hassasiyeti gayer guzel ben kirilmaz ekran gerirttim gitti gidiyordan onunla kullaniyorum hic etkilemedi Cok guzel ve basarili . Sarj ise cok iyi benim icin Sabah 7 de soktum aksam 21 :30 suanda %71 4.5 g acik surekli face instagram whatsap kullaniyorum cogunlukla basarili bi batarya performansi var .

• Çok hızlı cevap için teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 1799 lira görünüyor türk telekomda. Fazla değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Cihaz 1799 lira görünüyor türk telekomda. Fazla değil mi?

Ben 1500 e aldim kardesim turk telekomdan zammi yapmislar ? 1500 ustu olursa fazla olur sanki .

• Ben de altın renkli olanı alarak aranıza katıldım. Türk Telekom bayisinde 12 ay x 131 TL ödeme taahhüdü verdim. Bu fiyata Usb-c, 4k video çekimi, nfc, hızlı parmak izi okuyucu, saniyede odaklama yapabilen kamerası olan bir telefonum oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 5 Nisan 2017; 0:4:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben video çektim gece ama biraz uzun olmuş sanki acemilik işte😊 bugün atabilirsem atacağım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.