Şimdi Ara

Huawei Nova & Nova Plus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
7
Favori
33.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: telemcii

nova modeli türkiyeye kesin gelecek.bir arkadaşım huaweide çalışıyor..mart nisan ayı arasında burada olacak.sabırsızlıkla bekliyorum..hayaller nova..üzerine kurulu..

Haklı çıktım..fiyatıda 1500 gibi olacaktır..hepsiburada yada diğer mağazalarada satışa sunulması şart...herkes türk telekomlu olmak zorunda değil ki
  • telemcii kullanıcısına yanıt
    Haklı cıkmanızı umıt edıyorum.
    boyut anlamında batarya gucu anlamında ıstedıgım gıbı..
    3gbyte ram 32gbyte hafıza ve dızaynı benım ıcın kafi
    alıpta kullanan arkadaslardan birdedetaylı ınceleme gelırse harıka olacak
    belkı Nısan ayında guzel bır ınceleme gelebılır...
  • Hala cihazın gelmesini bekliyoruz.. Bayii aradım gelmedi dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gitti gidiyorda 1800 lıra
    cok fazla .....
  • 12 ay taksitle 1572 TL 👍 Huawei Nova & Nova Plus Huawei Nova & Nova Plus Huawei Nova & Nova Plus Huawei Nova & Nova Plus Huawei Nova & Nova Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdminAS -- 31 Mart 2017; 20:22:3 >

• Güle güle kullanın
    Müsait olduğunuzda kullanıcı olarak ilk yorumlarınızı bir hafta sonrada güzel bir değerlendirme yapmanızı rica ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan tv

Güle güle kullanın
    Müsait olduğunuzda kullanıcı olarak ilk yorumlarınızı bir hafta sonrada güzel bir değerlendirme yapmanızı rica ediyorum

Tşk ederim hocam. Ancak bunu eşime aldım ben siyahını bekliyorum ayın 9 da gelicekmiş. İnceleyebildiğim kadarıyla paylaşırım👍

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synap

Bugün akşamüstü itibariyle Türk Telekom'dan internet hattı üzerine alındı ilk izlenim iyi sayılır ilerleyen günlerde yorum yazarım  Huawei Nova & Nova Plus Huawei Nova & Nova Plus

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.. Pişman olmazsınız 😉👍

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Bugün ttye gittim, oradaki çalışanlar bana j7 prime ya da novayı önerdi. Bir yandan büyük ekran için j7 prime almayı düşünüyordum ancak huawei nova daha çok hoşuma gitti. 16 gb hem bana yeterli gelmeyecekti hem samsungun ara modellerini pek sevmiyorum. 4-5 saatlik kullanıcıyım ve tek kelime ile harika bir telefon. (General Mobile 4G'den geçtim)
  • Plus modeli hakkında bilgi varmı nezaman çıkar?

• Arkdaslar Cihazda android Hangi surum var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: s_e_s_s_i_z

Arkdaslar Cihazda android Hangi surum var ?

6 ile geldi ama yakında 7 yükselecekmiş

• Gorilla Glass vb. gibi ekran koruması yokmuş, ekranı kolayca çizilebilir mi acaba?

• Bende aldim Dun aksam Geri vericektim ama vaz gectim iyikide almisim ekran gayet saglam kardesim . Ama aksesuari yok piyasada .

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:36:54 >
  • s_e_s_s_i_z S kullanıcısına yanıt
    Hocam pil durumu hakkında bigi verebilirseniz sevinirim ve hoparlör ve ahize sesi kısaca bir değerlendirme yapabilirmısınız

• Süreç içerisinde dizi izledim, oyun oynadim ve internette gezdim. En yuksek parlaklikta olmasima ragmen sasirtici bir sonuç oldu.  Huawei Nova & Nova Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey Dahmer -- 2 Nisan 2017; 14:8:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Plus modeli Gelicekmi Gelmicekmi Kesin bilgi varmı beyler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.