Şimdi Ara

Huawei Nova & Nova Plus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
7
Favori
33.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rascalsirin

Sıfır yurt dışı cihaz istersen pazartesi salı teslim ederim kar amacı gütmuyorum sadece iki tane aldık biri hatuna biri bana ama beğenmedim ben kullanmadan satmak istiyorum başka bişey alacağım zte axon 7

görmemişim geçerli mi hala?
  • evet cıkmış mate8 ile aynı fiyata 1500tl sizce hangis daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol4030 -- 28 Kasım 2016; 23:14:12 >
  • erol4030 E kullanıcısına yanıt
    ben de merak ediyorum. gsmarenadan baktığımda fotoğraf karşılaştırmasında nova plus daha iyi duruyor ama genel olarak mate 8 daha iyi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-100DED1C1 -- 30 Kasım 2016; 0:55:14 >
  • nova plasla mate 8 farklı işlemciler,ekran süreleri nedir.cok merak ettim.
  • Şu cihaz bi gelseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Şu cihaz bi gelseydi

HB sitesinde ithalatçı garantili satışı var...
  • Gardaş normal garantiliden bahsediyorum bi gelsin incelensin fiyatı görelim ya asus ya nova plus ya da p2 almayı iatiyorum Allah nasip ederse

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Huawei Nova gelirmi acaba Türkiye'ye ?
  • Bilmiyorum ki gelse gelirdi heralde ama ișin kötü tarafı alacak uygun fiyatlı düzgün bir telefon yok

• Öyle görünüyorki Huawei Nova gelmeyecek sanırım. Farklı yollardan bile " Nova " gelmedi çünkü.
  • HUawei sayfasına nova modelı eklenmış
    Turkıye de satısa cıkabılır...
  • nova modeli türkiyeye kesin gelecek.bir arkadaşım huaweide çalışıyor..mart nisan ayı arasında burada olacak.sabırsızlıkla bekliyorum..hayaller nova..üzerine kurulu..
  • 1.500 bandına ulasırmı sızce...?
  • Almanya Mediamarkt fiyatı 270 euro. Alinir mi sizce?

• Özellikleri ve dizaynı bence yeterli

Bakalım bize ne zaman gelecek?

• Biz nova yı beklerken p8 lıte 2017 turkıye de p9 lıte 2017
    adıyla satısa cıktı.
  • Arkadaşlar nova gelmiş, tt satıyor alan kullanan var mı? Haftaya taahhüt bitiyor J7 Prime yada Nova düşünüyorum.

• Aynen türk Telekom da şu an satışta bende çok merak ediyorum. Hafıza 32 gb ise kesinlikle nova diyorum 16 gb gibi bir söylenti var o zaman j7 prime mi novamı diye düşünebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfik20

Aynen türk Telekom da şu an satışta bende çok merak ediyorum. Hafıza 32 gb ise kesinlikle nova diyorum 16 gb gibi bir söylenti var o zaman j7 prime mi novamı diye düşünebilirim

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/Huawei-Nova.aspx

32 hocam..

• Mediamarkt Almanya fiyatı 329 euro. Türkiye fiyatı tahminen 1400-1600 aralığında olacak.
    Dün Huawei'nin gayrettepe tarafındaki merkezine gittim. Mevcut bütün telefonları inceledim. Orada satış yapmadıklarını sadece inceleyebileceğimi söylediler. Nova hakkında da bilgi vermediler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.