Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebay deki vogue beyaz kilifi hosuma gitti ama gelmesi epey suruyor heralde.Tableti aldigimdan bu yana pek test etme firsatim olmadi.Soyle bir sorun farkettim
    Evimdeki kablosuz modeme sadece bu tablet bagli oldugunda internete sorunsuz giriyorum,tablet ve notebook bagli oldugunda tabletten internete giremiyorum bazende sadece mobil sitelere girebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tableti telefon olarak kullanan arkadaşlara profil proğramı buldum. Huawei in orjinal proğramı.

https://docs.google.com/file/d/0B5LJgOGBjYOBU1plZDU3TWd5a2c/preview

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

• real racing yükledikten sonra cihazda konusmalarda ses kesilmeleri oldu sizdede bu oldumu. Gerçi tableti sattım yenisini sipariş ettim
  • @Nelo Angelo
    Tabletten ziyade, kablosuz ağınızda bir sorun ya da yapılandırılması gereken bir ayar var gibi görünüyor.

@mehmetufo
    Teşekkür ederim, hemen deniyorum bende.

@rbcntechnic
    Bende olmadı. Olmuş olması da ilginç açıkçası. Bu arada, neden sattınız neden tekrar aldınız, merak ettim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar,

Çoğu android cihazında mevcut olan, ses kısma (-) düğmesi ile güç düğmesine birlikte basılarak yapılan ekran görüntüsü alma işlemi (screenshot), bizim tablette mümkün değil. Bu yöntemle ss alınamıyor.

Fakat, telefonumda da kullandığım bir uygulama var ki, root izni gerektirmeden, bu eksikliği gideriyor ve tabletimizde ekran görüntüsünün alınmasına olanak sağlıyor. Örnek SS:

Uygulamanın adı Screenshot Ultimate. İndirmek için LİNK.

Uygulamayı kurduktan sonra;
    - Settings 'e girip,
    - Screenshot Adjustments 'in altındaki Settings 'e tıklayıp,
    - Açılan sayfanın en üstündeki Switch Colors ayarından, Switch blue and red 'i seçmenizi öneririm;

yoksa alınan SS'lerdeki renkler karşıt gibi çıkıyor. Telefonumda da aynı uygulamayı kullanmama rağmen, telefonumda bu ayarı yapmadan düzgün SS'ler çekiliyor. Tablette ise bu ayarı yapmak şart. Bu bilgiyi ilk sayfaya da ekleyeceğim.

EDİT: ARKADAŞLAR, TABLETİMİZDE SES KISMA TUŞU + GÜÇ DÜĞMESİNE BASILARAK EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMAK MÜMKÜN. YÜKLEDİĞİM NOVA LAUNCHER UYGULAMASINDAKİ BİR AYAR YÜZÜNDEN, EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALAMIYORMUŞUM. HER NEYSE, ÜSTTEKİ MESAJIMI LÜTFEN DİKKATE ALMAYINIZ.

resimdeki saat 16:58 vs gösteren widget i nasıl yaptınız. Ben bulamadım. Sizden yardım isteyecektim.

• Tabletimiz için güvenlik görevlisi.

https://docs.google.com/file/d/0B5LJgOGBjYOBYWdVeU5rVWNqams/preview

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

• quote:

Heh tamam şimdi yaptım, yüklediğim nova launcher'deki bir ayar yüzünden daha önce alınamıyormuş

Haber verdiğin için sağ ol. Üstteki mesajıma da gerek kalmadı editliyeyim :)

Ben de nova kullanırken ekran görüntüsü alamıyorum, hangi ayar bu acaba?
  • Arkadaslar bu cihaza simkart takip internete baglananlar oyun oynanmazsa ortalama kac saat batarya calisiyor? Mobil internet sadece!

• quote:

@Nelo Angelo
    Tabletten ziyade, kablosuz ağınızda bir sorun ya da yapılandırılması gereken bir ayar var gibi görünüyor.

@mehmetufo
    Teşekkür ederim, hemen deniyorum bende.

@rbcntechnic
    Bende olmadı. Olmuş olması da ilginç açıkçası. Bu arada, neden sattınız neden tekrar aldınız, merak ettim .

390 dan sattım 2 tane daha sipariş verdim 420 den alacaklar var zaten kvk da ürün bitmiş alan aldı alamayan yaya kaldı

• @enginozen
    Sense Analog Clock Widget isimli uygulamayı kullanıyorum. İndirmek için LİNK.

@mehmetufo
    Tekrar teşekkürler arkadaşım. Güzel paylaşımlar. Ben de Huawei tabletimize uyumlu şu uygulamaları buldum:

- Huawei Lock Screen (ekranı kapatmak için güç düğmesine basmak yerine, ekrandaki bu uygulamaya dokunarak ekranı kapatabiliyorsunuz). İndirmek için LİNK.

- Huawei Cloud+ (bulut depolama uygulaması, ücretsiz 16GB kapasite verdiği iddia ediliyor, denemedim). İndirmek için LİNK.

@kef
    İlk başta masaüstünü kilitle ayarı yüzünden olduğunu düşünmüştüm, ancak ondan değilmiş. Ben de anlamadım nasıl oldu. Şu anda nova launcherdeki hiç bir ayardan etkilenmeksizin ses kısma tuşu ve güç düğmesine birlikte basarak ekran görüntüsü alabiliyorum.

@ibo4fun
    Hiç denemedim. Ne söylesem yalan olur.

• Taktik iyimiş. Hayırlı satışlar.
  • çok yararlı bir konu olmuş elinize sağlık. Huwai marka tabletlerden mediapad 10 fhd favorimdir.
  • Arkadaşlar turkselden 24 ay * 18 TL 250 MB paketli alinir mi ne dersiniz?

• @CooLStyLe
    Sağ olun. Yakında MediaPad 10 Link de satışa sunulacaktır. FHD'nin halefi. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

@fagu38
    Çoğumuz 329 liraya satın aldı tableti.

250MB internet paketli ve 24 ay taahhütlü teklifin toplam fiyatı 456 lira. 456 - 329 = 127 lira fark bulunuyor. 127/24ay = 5,29 lira. Yani, taahhütlü satın aldığınız takdirde 250MB 'ın aylık ücreti 5,29 lira olarak hesaplanacak. Bence bu şekilde almak da mantıklı, çünkü 250MB 'lık internet paketlerinin fiyatları en kötü 10-12 liradan başlıyor. Tabi, internet paketine ihtiyaç duymayanlar/kullanmayacaklar için bu seçenek uygun olmayacaktır.
  • Ben de o hesabi yaptim asagi yukari..
    Kredi karti ile 24 ay * 18 TL..
    Vergi kismini da ben eklemiş olayim, yaklasik 60 TLlik hat tesis vergisini ilk 12 aylik faturaya ekliyorlar.
    250 MB; ilk yil 10, ikinci yil 5 TL yuvarlak hesap..
    Artilari; 24 ayda ödemek ve aylik 250 MB.. Bi de Vergisi ödenmiş hat kalacak elimizde belki ise yarar :)

• Benzer bir cihaza ihtiyacınız var ise, kaçırmamanızı tavsiye ederim. 24 ay kontratlı fiyatı da hesapladığınız gibi gayet mantıklı geliyor insana.
  • Screen shot İdeos X5'te root istiyor

• teşekkürler kardeşim bilgi ve paylaşım için, alırsam çalarım kapınızı :)
    hayırlı bayramlar herkese
  • @ThbrK
    Screenshot Ultimate uygulamasını denediniz mi.

@fagu38
    Sağ olun. Herkese iyi bayramlar.
  • quote:

@ThbrK
    Screenshot Ultimate uygulamasını denediniz mi.

@fagu38
    Sağ olun. Herkese iyi bayramlar.

Evet o programı denedim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.