Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tesekkur ederım ama nerde bulacagımı bılmıyorum ki :(
  • tesekkurler ama nereden bulacagımı bılmıyorumm
  • Arkadaşlar merhaba. B008 güncelleme uyarısı verdi az önce. Sizde de aynı uyarı varmı ve yükleyenlerin fikirleri nasıl??
  • root explorer ücretli uygulamayı mı indirmemiz gerekiyor. ücretsiz versiyonunda r/o r/w ayarı yapılamıyor, bu yüzden de dosyaları kopyalayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkcinar

root explorer ücretli uygulamayı mı indirmemiz gerekiyor. ücretsiz versiyonunda r/o r/w ayarı yapılamıyor, bu yüzden de dosyaları kopyalayamıyorum

evet ücretlisini indirmeniz gerekir google da root explorer 3.1.5 apk şeklinde aratıp indirebilirsiniz
  • Olmadı Yapamamdım dedıgınız gıbı dosyayı ındırdım sd karta kopyalaldım tablede sd kartı taktım yuklemye basladı sonra faıl dedıı olmuyor yanııı ne yapmama gerek baskaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiturk2008

erenocakli :
    senin sürüm ilk, eski bir sürümdür.
    şu sürümü bul : S7-701u_FIRMWARE_Android4.1_C232B005
    ve cihazın sd kartına bu sürümün update dosyasını yükle,
    cihazını kapat, sd kartını tak ve cihazını aç,
    kendiliğinde C232B005 versiyonu yüklenir, ve telefon özelliği bu verisyon ile otomatik gelir...

Hatanız var;

Arkadaşın cihazında

"Mediapad 7″ Youth Vodafone’dan alınan tabletler için yazılım güncellemesi"

adı altında S7-701uV100R001C317B102 olan firmware yüklü.

Bu yüzden, @kilicli, @sduman ve @volkanmusa arkadaşarın uyguladıkları yolu izlemeyi denemeli.
  • evet arkdaşım yaskoo_87, bu durumda haklısın
  • quote:

erenocakli :
    kendiliğinde C232B005 versiyonu yüklenir, ve telefon özelliği bu verisyon ile otomatik gelir...

b102 005'ten sonra çıkmış bir sürüm değil mi ? öyle eski sürümü sd karta at kur olmaz diye biliyorum, siz de emin değilseniz yazmayın derim, boşu boşuna brick ettireceksiniz tableti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

erenocakli :

Hatanız var;

Arkadaşın cihazında

"Mediapad 7″ Youth Vodafone’dan alınan tabletler için yazılım güncellemesi"

adı altında S7-701uV100R001C317B102 olan firmware yüklü.

Bu yüzden, @kilicli, @sduman ve @volkanmusa arkadaşarın uyguladıkları yolu izlemeyi denemeli.

evet @yaskoo_87 arkadaşa durumu izah ettim 005 i yüklemiş tabi adapte uyarısı gelip faille sonuçlanıyordu şimdi benim verdiğim linkteki 102 nolu firmwareyi yükleyecek olacaktır.

• verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim oğlum halletti şuan telefon özelliği çalışıyor
  • Emotion güncellemesi midir nedir o isimle ...B006_B008 uzantılı (250mb) güncelleme bildirisi geldi, indirdim bi sürü turkcell uygulaması geldi. Bazıları kaldırılmıyorlar naletler (:
    Neyse dalgınlığımıza geldi ama telefon uygulaması veya mesajlaşmayla ilgili bi sıkıntı yok şükür.. güncel sürümümüz B008 hayırlı olsun..
  • hkcinar : e, geçmiş olsun, ve tabii hayırlı olsun !! güle güle kullanmanızı diliyorum
  • quote:

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim oğlum halletti şuan telefon özelliği çalışıyor

rica ederim kardeşim sevindim telefon özelliğini kazanmana sorunun çözülmesine
  • arkadaşlar az önce dolphin kurdum çok hızlı açıyor sayfaları 3g'de bir de samanyoluhaber.com da video izleyemedim demiştim orayı deneyim dedim oradaki videoyuda oynattı dolphin
    size dolphin için 15 mb lık addons paketi vereyim addons paketi

yalnız dolphinin içinden oynatmadı neyle oynatmam istediğini sordu video playeri seçtim videoyu oynattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 29 Aralık 2013; 21:10:44 >
  • çok teşekkür ediyorum siz tarif ettiniz oğlum 3-4 saat uğraştı ve başardı.
    Her ikinizede sonsuz teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiturk2008 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim benim gibi anlamayan kesinlikle kuramaz oğlum bilgisayar operatörü sağolsun hallettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

çok teşekkür ediyorum siz tarif ettiniz oğlum 3-4 saat uğraştı ve başardı.
    Her ikinizede sonsuz teşekkürler

rica ederim kardeşim sağolasın sorunun çözülmesi beni sevindirdi telefon özelliğiyle tablet çok daha güzel kullanılıyor :) @kilicli @sduman arkadaşlarımıza da buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa
    özet kısaca: sıfırdan 102 firmware kur masa üstü gelsin root programıyla root yap ardından root explorer kur okunur yazılır hale getir sdkartınıza kopyaladığınız 4 klasörü ilgili yerdeki asıl dosyalarla değiştir üstüne yaz kopyalama işlemleri bittikten sonra tableti tamamen kapat sonra tableti ses açma düğmesi ile power tuşuna basılı tutarak aç tablet titrediğinde powerdan elini çek android yazısının altındaki çizgiler çıktığında elimizi ses açma dümesinden çekiyoruz ok tuşu çıkıyor tablet yeniden başlıyor masa üstü geliyor telefon simgeli gelmiş oldu tabletiniz sonra her ihtimale karşı tableti yeniden başladın ilkinde telefonu tanımayabilir yeniden başlattığınızda yüzde yüz telefonun çalıştığını göreceksiniz
    sonra root programıyla rootunu kontrol edebilirsiniz
    hepsi bu kadar .

son olarak da benim tavsiyem apex launcher pro programını tablete kurun launchla tablet çok güzel görünüyor tam bir telefon görünümü kazandırabiliyorsunuz apexle.

Arkadaşlar tablet ( 102 firmware) ile ilgili bir sorum var , 102 den downgrade mümkünmü?Evet önceki sayfaları okudum ama o kadar uğraşana kadar basit bir downgrade çok daha kısa ve basit bir çözüm onun için tekrar soruyorum .Eğer b102 downgrade olmasada Volkanmusa'nın yaptığım alıntıda yazdığı şekilde telefon olarak kullanılabiliyor .Doğru anlamışmıyım ?Birde turkcell -vodafone b102 cihazlarda doldurulmuş çer çöp istenmeyen uygulama varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: azmo

quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa
    özet kısaca: sıfırdan 102 firmware kur masa üstü gelsin root programıyla root yap ardından root explorer kur okunur yazılır hale getir sdkartınıza kopyaladığınız 4 klasörü ilgili yerdeki asıl dosyalarla değiştir üstüne yaz kopyalama işlemleri bittikten sonra tableti tamamen kapat sonra tableti ses açma düğmesi ile power tuşuna basılı tutarak aç tablet titrediğinde powerdan elini çek android yazısının altındaki çizgiler çıktığında elimizi ses açma dümesinden çekiyoruz ok tuşu çıkıyor tablet yeniden başlıyor masa üstü geliyor telefon simgeli gelmiş oldu tabletiniz sonra her ihtimale karşı tableti yeniden başladın ilkinde telefonu tanımayabilir yeniden başlattığınızda yüzde yüz telefonun çalıştığını göreceksiniz
    sonra root programıyla rootunu kontrol edebilirsiniz
    hepsi bu kadar .

son olarak da benim tavsiyem apex launcher pro programını tablete kurun launchla tablet çok güzel görünüyor tam bir telefon görünümü kazandırabiliyorsunuz apexle.

Arkadaşlar tablet ( 102 firmware) ile ilgili bir sorum var , 102 den downgrade mümkünmü?Evet önceki sayfaları okudum ama o kadar uğraşana kadar basit bir downgrade çok daha kısa ve basit bir çözüm onun için tekrar soruyorum .Eğer b102 downgrade olmasada Volkanmusa'nın yaptığım alıntıda yazdığı şekilde telefon olarak kullanılabiliyor .Doğru anlamışmıyım ?Birde turkcell -vodafone b102 cihazlarda doldurulmuş çer çöp istenmeyen uygulama varmı ?

şu an için downgrade mümkün değil hata uyarısı verip yükleme başarılı olmuyor o yüzden dosya kopyalama yöntemiyle sorun gideriliyor ama kesin çözüm oluyor

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.