Şimdi Ara

HUAWEI MatePad Tablet, 10.4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
21.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneyim merkezindekilerde ghost screen sorunu gözüme çarptı. Alacaklar araştırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Hiç dikkat etmiyorum ben HD mi degilmi ama gayet kaliteli görüntü şuan disaridayim daha sonra bakabilirim

Alıntıları Göster
    Nasıl 1855 tlye geldi efendim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yediler güzelim şirketin başını, millette ne yapacağını şaşırdı google play olmadan. Bir yerden tamamlasan başka yerlerden eksik kalıyor illa ki. Halbuki bu cihaz ilk çıktığında f/p olarak ne kadar çok hoşuma gitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucre Maricruz

Nasıl 1855 tlye geldi efendim ?

Alıntıları Göster

Ayın 18 ine kadar 100 TL world puan kampanyası vardı onunla extra 100 TL düştü benim için. Şuan bence bu fiyat kaçmaz tablet harika sesi olsun görüntü canlılığı ve hızı çok güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalemi çok pahalı ne yazık ki, kalem ucuz olsa canlı ders için alacaktım.

• Acaba bu tablette desktop mode varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sp 810 a 1900 verilmez pubg oynamayı unutun

• musty578 kullanıcısına yanıt

Bunun yerine tavsiyeniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Bunun yerine tavsiyeniz nedir?

sıfırda bu fiyatlara yok ikinci el ipad 7 olur

• İşlemcisi Kirin 810 olan tablet değil mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

İşlemcisi Kirin 810 olan tablet değil mi bu?

Evet kendisi

• quote:

Evet kendisi

Alıntıları Göster

2 saat evvel sipariş geçtim. Bu konuyu görünce farklı bir tablet mi gelecek diye endişelenmiştim :). Yanıtınız için teşekkürler.

• KITiPiYOZ K kullanıcısına yanıt
    Geç oldu ama hayır yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buna windows yüklenir mi

• tablette ipad gibisi yok

• quote:

2 saat evvel sipariş geçtim. Bu konuyu görünce farklı bir tablet mi gelecek diye endişelenmiştim :). Yanıtınız için teşekkürler.

Alıntıları Göster

Microsonic Huawei MatePad 10.4'' Nano Cam Ekran Koruyucu https://www.amazon.com.tr/dp/B08M3LMXYC/ref=cm_sw_r_sms_apa_glt_i_RZQYWYP4E1SYGETT1GN2?_encoding=UTF8&psc=1

Microcase Huawei MatePad 10.4 inch Bah3-W09 Tablet Standlı Silikon Kılıf - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08PDHQ6GM/ref=cm_sw_r_sms_apa_glt_i_80206EM65CTHB38FMA9R?_encoding=UTF8&psc=1

Ben bu kılıf ve cam i aldım . İkiside çok iyi kılıf ve cam koruma olarak .

• quote:

Microsonic Huawei MatePad 10.4'' Nano Cam Ekran Koruyucu https://www.amazon.com.tr/dp/B08M3LMXYC/ref=cm_sw_r_sms_apa_glt_i_RZQYWYP4E1SYGETT1GN2?_encoding=UTF8&psc=1

Microcase Huawei MatePad 10.4 inch Bah3-W09 Tablet Standlı Silikon Kılıf - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08PDHQ6GM/ref=cm_sw_r_sms_apa_glt_i_80206EM65CTHB38FMA9R?_encoding=UTF8&psc=1

Ben bu kılıf ve cam i aldım . İkiside çok iyi kılıf ve cam koruma olarak .

Alıntıları Göster

Teşekkürler. Kılıf sağlam gözüküyor, sipariş geçerim ben de.

• quote:

Teşekkürler. Kılıf sağlam gözüküyor, sipariş geçerim ben de.

Alıntıları Göster

Kılıf çok güzel ve tam koruma sağlıyor tutuşu rahat standli . Cam koruyucuyu 46 TL ye almıştım bir adet kalınca Amazon fiyat yükseltiyor bir kaç güne düşer takip edebilirsin kaliteli cam koruyucu

• quote:

Kılıf çok güzel ve tam koruma sağlıyor tutuşu rahat standli . Cam koruyucuyu 46 TL ye almıştım bir adet kalınca Amazon fiyat yükseltiyor bir kaç güne düşer takip edebilirsin kaliteli cam koruyucu

Alıntıları Göster

Cam koruyucu Hepsiburada'dan bir tane aldım ama paylaştığınızı da alırım yedekte durur. Aynı şekilde ucuz silikon kılıf da aldım. Kılıf olarak paylaştığınız gibi sert plastik, korumalı ve standlı kılıf seven biriyim zaten. Kılıfı da sipariş geçerim mutlaka.

Tableti gece sipariş ettim Prime ile sabah teslim aldım. Eşime aldım. Bende iPad Mini 5 var. Onu satıp ben de bundan mı alsam diye düşünüyorum şimdi.

4 sene kadar yoğun şekilde Pubg oynadım ama artık ayda 1 kez anca oynuyorum. Daha çok webde gezinme ve manga okumaya kullanıyorum. Güçlü bir cihazı sadece bunlar için kullanmak da tuhaf oluyor. Satıp ben de mi bir Matepad 10.4 alsam diyorum. Şuanda eşime aldığım tableti kurcalıyorum. Oyun, film, müzik, uygulama, Playstore (Dual Space vb. yöntemlerle) vs. deneyeyim diyorum. Açıkcası İpad'den sonra alışamam diye endişeliyim. Ama ilk izlenimime göre menüsü/arabirimi vs. gayet kullanışlı görünüyor. Bakalım, bir süre kullanıp karar verebilirim inşallah.

• Google servislerini cihaza yüklemek için geçerli olan bir yöntem bilen var mı? Topfone4u videolarından bir kaçındakileri denedim ama Emui sürümüne sebep olmadı. İlle sürüm düşürmemiz şart mı? Cihaz yeni diye sürüm düşürme işlerine girmeye de çekniyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.