Şimdi Ara

Huawei Matepad 11(Harmony OS) Kullanıcıları (Ana Konu) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.075
Cevap
189
Favori
430.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ona da zam yapar hocam muhtemelen. Zaten 2-3 haftadır stok Yok diyordu Store'da, önce Apple sonra Samsung zam yapınca buda yapayım demiştir herhalde. Uzun zamandır fiyatı güncellenmemişti yani zam yememişti. Ama dediğiniz gibi matepad pro ile fiyat farkı kapandığı için bunu tercih eden olmaz. Alan pro alır ama ona da zam yapar düşüncesindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottmn kullanıcısına yanıt

Yok hocam bu almadı. Muhtemelde almayacak. Yeni çıkan matepad 11 2023 harmony OS 3 ile çıkacakmış. Onun için güncelleme vermeyebilir

• mert1905x kullanıcısına yanıt

Hocam ben mesajımda iPade geçin diye bişey söylemedim aslında. Sadece iPad de de çalıştığını böylece uzun süreler kullanılabilecek aparatlar olduğunu söyledim. Sanıyorum siz kendi açınızdan cevapladınız. Şuan karar verme aşamasındasınız. Ben de huawei tabletimi 1.5 yıl kadar kullandım. Çok da seviyordum. Ama iPad Pro ya geçtim. Hatta satılık ilanımı dükkanımda da görebilirsiniz. Anlayacağınız sizin kararınız. Ben değiştirmeye çalışmıyorum.

• Zsrvc Z kullanıcısına yanıt
    Başka bir klavye uygulaması yüklemeyi deneyin, Google klavye yükleyip varsayılan klavye olarak ayarladığımda düzelmişti bende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • myazi M kullanıcısına yanıt
    Ne hikmetse gboard sorunsuz ve stabil calisiyor bu tablette.

• Merhaba
    Garanti süresi bitmesine 6 ay kalmış matepad 11
    5.000 TL istiyor. Alınırmı sizce? 18 ay kullanılmış cihaz. Şarj dayanma süresi azalmıştır epeyce
    Tablet sürekli elde olacak bir ürün. 18 aylık cihazın pil sağlığı tereddüt ettirdi. (Oyun oynamam)

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Bu cihazin batarya ömrü gayet iyi. 5000 tl gayet güzel fiyat vermis bence. Ayrica huaweide batarya degisimi cok uygun iciniz rahat etmezse 299 tl gibi fiyatlardan pil degisimi yapiyorlardi hala mevcutmu bilmiyorum. Almadan önce kullanacaginiz uygulamalari test edin mutlaka buglu veya sorunlu oluyor çoğu. Mesela ben netflix amazon disinda diger film dizi uygulamalari kasiyor izleyemiyorsun( blu tv disney exxen yeni cikan tabii uygulamasida buna dahil ). Bu yuzden tarayici uzerinden kullaniyorum genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanygtt -- 28 Mayıs 2023; 14:42:6 >
  • okanygtt kullanıcısına yanıt
    Saydığınız tüm uygulamaları aktif olarak kullanıyorum hiç sorun yaşamadım desem yalan olmaz

• PoleStar25 P kullanıcısına yanıt
    Keske bendede oyle olsa10 cihazda denedim sorun olmayani alacaktim ikinci el onlardada ayni sorun var yani yazilimsal bir durum. Matepad pro 12.6 2022 modelini almayi dusunuyorum sirf bu sorun yuzunden korkuyorum yakinlarimda ikinci el satanda bulamadim. Ekran ve hoparlor kalitesi yuzunden hos 3 ü bekliyorum sorunumun cözülür umuduyla.

• Google play hizmetleri isteyen uygulamarda çözüm var mı? Bu yüzden bazı uygulamaları kullanamıyorum. Gspace ile yüklediğim uygulamalarda kapanma sorunu oluyor. Mecbur apk indiriyorum. Google olmaması apk ile çözerim diyordum. Düşündüğüm gibi olmadı.

• okanygtt kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ediyorum

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Hocam adayı yukarı benimde aynı tarihlerde alındı. Pil ömrü kullanıma baglıdır gerçi ama benim pil ömrü halen 3-4 gün gidiyor. Akşamları PDF ve e-kitap okumak bazen de film izlemek için kullanıyorum. Ortalama günlük 1-1.5 saat kullanıyorum.
    Fiyat gerçekten ucuzmuş. iPad proya gectiğimden bende 7500 e satıyorum aynı cihazı.
    Google servisleri aktif kullanıyorsanız tableti alırken tekrar düşünün. Google servisleri olsa bu cihazı asla değiştirmezdim. Ne yazık ki kullandığım programlar Google servisleriyle entegre.
    Normal bir kullanıcı için cihaz f/p ürünüdür. 5000e kaçırmayın bence.

• Arkadaşlar mayısın başında Matepad 11 2021 modelini almıştım şimdi aynı modelin 2023 ü çıkmış aralarında kayda değer bir fark var mı?

• Matepad 11 2021 ilk çıktığında fiyatı daha düşüktü sanırım ön siparişten sonra 2023 ün fiyatıda yükselir

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt

kullanımda hissedilecek bir fark yok gibi görünüyor. aksesuar olarak klavye daha kullanışlı duruyor sadece. eğer kullandığımız cihaza hos 3 güncellemesi gelirse hemen hemen aynı cihazlar denebilir.

• Tablet(2023) + Klavye/kılıf + Kalem = 7.499 TL'den ön siparişe açılmış. Mevcut indirim kuponlarının süresi dolmuş sanırım, yarın yenilerini açarlar. Ayrıca tabletle birlikte Freebuds SE kulaklık alırsanız onu da 499 TL'ye veriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.