Şimdi Ara

Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı açıklandı
    Huawei, bu yılın başlarında MatePad 11 tablet modelini yenilemişti. Firma bu MatePad 11 2023 modelini tanıtırken kağıt gibi ekran söyleminin üzerinde durmuştu. En iyi tabletler arasında gösterilen bu serinin en yeni üyesi MatePad 11 (2023) şimdi Türkiye piyasasına giriyor.

Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı
    İndirimli Fiyat ?? 7.499 TL
    Hediyeler ?? 300 TL indirim kuponu, Huawei FreeBuds 5 alımında 300 TL indirim, ücretsiz M-Pencil
    Taksit ?? 6 taksit
    Puan ?? ?????

Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı ne kadar?

Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı 7.499 TL olarak açıklandı. Ön sipariş kampanyasına özel olarak Huawei, MatePad 11 2023 alanlara sepette 300 TL indirim kuponu sunuyor. Buna ek olarak yine ön sipariş verenlere M-Pencil hediye edilirken FreeBuds 5 alımlarına da 300 TL indirimi uygulanıyor.

Ayrıca Bkz.Huawei Nova 11i ve Nova Y91 Türkiye fiyatı belli oldu

MatePad 11 (2023), gücünü Qualcomm Snapdragon 870/865 yongasından alıyor. 6GB/8GB RAM 128GB/256GB depolama alanına sahip olan tabletin 11 inç IPS ekranı bulunuyor. Bu ekran 2560x1600 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı veriyor. Cihazda ayrıca 8MP ön kamera, 13MP arka kamera ve 7250 mAh batarya bulunuyor.

Huawei MatePad 11 2023 özellikleri

Huawei MatePad 11 2023 Türkiye fiyatı açıklandı

• Ekran: 11 inç, 2560x1600 (275ppi), 120Hz, IPS LCD

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 870

• Bellek: 6GB/8GB RAM

• Depolama: 128GB/256GB

• Arka kamera: 13MP f/1.8, otomatik odaklama

• Ön kamera: 8MP f/2.0, sabit odak uzaklığı

• Batarya: 7250 mAh, 22.5w kablolu, 5w ters kablosuz

• İşletim sistemi: HarmonyOS 3.1

• Boyut ve ağırlık: 253.7x165.3x7.2mm, 480 g

• Renkler: Siyah, mavi, mor, beyaz

• Piyasa şartlarında mükemmel fiyat, çıkmasını bekliyorum satışa.
  • bİLGİSİ OLAN VAR MI ,

Harmony Os'a android uygulamaları yüklenemiyor mu ?

Maps,youtube ,gmail düzgün çalışıyor mu ,tavsiye pdf düzenleyici ve ofis önwerir misiniz ?
    Çok çok teşekkürler ...

Google'da arattım ancak kafam karıştı ,ve telefon için arama cevabı buldum .Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar teşekkürler.
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    kendi içinde gelen bir uygulama var gspace di galiba ordan yükleme yapabiliyorsun onun dışında sadece güncel apk için arama motoru var istediğin uygulmanın güncel apk'sı yüklüyor.
    Bütün android uygulamaları yükleniyor ama google servisleri için emulator kurmam gerekiyor. “Gspace” üzerinden google servislerini kullanabilirsin. Gspace ile Google play bile çalışır durumda. Youtubeden videolarını incelyebilirsiniz.
  • @KuvvetMira27 ve @ssj kıymetli cevaplarınız için çok teşekkür ederim , benim için çok önemliydi...Var olun !

ek.Bahsettiğiniz şekilde bir düzenekle normal samsung tablet (android) gibi kullanılabiliyor değil mi o zaman ? Zira fiyatına göre oldukça dolu gözüküyor huawei ürünleri.

Teşekkür ederim tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 30 Mayıs 2023; 23:13:32 >
  • 7.500 TL'ye 2.el temiz MatePad 11 (2021)+orjinal klavye +orjinal mause +20 ay kalan garanti bumu alınır? yoksa
    Ön sipariş verip 300 TL düşmesi ile 7199 TL'ye MatePad 11 2023'mü alınır sizce?
  • Kimi siteler fiyatın 7.499 TL değilde daha fazla olduğunu belirtmiş. Bu fiyattan piyasaya verileceği kesinmi? Birde ön sipariş nerden veriliyor başladımı?
  • Özelliklerine göre bu fiyat fazla uygun bile olmuş bence. Pek mantıklı bir fiyat değil gibi :)
  • Netflix, Disney+ falan düzgün çalışıyor mu yani 1080p ayarlarda
    Kullanılabiliyor. %100 dememiz doğru olmaz, hata payı ile %. 98 kusursuz diyebiliriz. Bende de mate11 var. Bu fiyata oldukça iyi performans vadediyor. Kalem ve klavye de cabası
  • Haberde belirtilen fiyatta herhalde hata var. Huawei sitesinde mevcut olan MatePad 11 bile 11.999 TL.
    (Muhtemelen yurtdışı fiyatından TL.'ye çevirip hesaplamışlar. Vergi, KDV. vs. eklenmemiş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 31 Mayıs 2023; 9:30:55 >
  • Bunun 8GB Versiyonuna Windows kurulsa harika olur. ( renegade-project)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Kimi siteler fiyatın 7.499 TL değilde daha fazla olduğunu belirtmiş. Bu fiyattan piyasaya verileceği kesinmi? Birde ön sipariş nerden veriliyor başladımı?
    Haberde belirtilen fiyatında muhtemelen hata var. Döviz rakamından TL'ye çevirmişler gibi duruyor. (Vergi, KDV. vs. eklenmemiş ham rakam.)
    Yaklaşık 1 ay önce MatePad 11'i (6/128) 8.349 TL.'ye aldık. Klavye içindeydi. Resmi sitesine yorum yapınca da 999 TL.'lik fare hediye geldi. Çok kaliteli bir cihaz.
  • Gbox ile sorunsuzca android oyun ve uygulamarını kullanabilirsiniz. Gspace kullanmayın düzgün çalışmıyor
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    2023 olan seriyi alın hocam. Harmony os 3 ile geliyor. 8 gn ram olanı tercih ediniz, kalam ve klavye hediyesi ile 8600 geliyorsa 3 taksit ile güzel alınır
  • LBerk008 kullanıcısına yanıt

Hocam 2 uygulamada yüklü bende. Sorunsuz kullanıyorum.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt

Fiyatta hata yok cihaz bugün tanıtıldı 1 haftadır Huawei store da mail.adresine kayıt olana 1000tl indirim diye haber geçildi, bende kayıt oldum ve aldim

• Bu fiyata alınabilecek en iyi alet. Eski matepad bile en son 11.999TL idi , bugün lansman yapıldı ve ön siparişe özel 7499TL 3 taksit fırsatı ile. Kalem,klavye,ekran ve ses gayet başarılı, bu fiyata kaçmaz. Huawei store dan online alabilirsiniz.
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    FIyatta hata yok, Huawei store a gırıp alabılırsınız, https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-11-2023/buy/
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.