Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

daha önce defalarca yaptım ama şu an herşeyi denememe rağmen olmayınca kendimden kıllanmaya başladım. keşke hiç bulaşmasaydım şu oreo ya. bu arada fastboot remote: partition length get error diye hata verdi o img dosyasını yüklerken, telefonun kilidi açık

oreo da partition tablo değiştiği için öyle olmaz tabi şunu dene muhtemelen yüklenecektir

Eski twrp yi (sana verdiğimi) kullanma. Onun yerine aşağıdan oreo twrp indir şu linkten
    https://drive.google.com/file/d/0B45NCsO2AL_1NEh2aDFLM3JlYkU/view

Daha sonra komut olarak şunu kullanacaksın

fastboot flash recovery_ramdisk twrp_android_o_mate9_a1.img

Yüklenmiş olması gerekiyor yüklendiyse söyle devam edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 16 Aralık 2017; 17:56:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murvety

Bundan sonra recovery yapdınmı

komut yöntemiyle yemedi, hwota siste içinde otomatik recovery başlatma var onu denedim tamam dedi ama twrp ekranı genede açılmıyor. şu an dload ın kopyalanmasını bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murvety

Bundan sonra recovery yapdınmı

komut yöntemiyle yemedi, hwota siste içinde otomatik recovery başlatma var onu denedim tamam dedi ama twrp ekranı genede açılmıyor. şu an dload ın kopyalanmasını bekliyorum

dload yapamazsın önce twrp yükleyip sonra bölge kodu değiştireceksin mate 8 değil bu bölge kodu değişmeden dload çalışmaz bir önceki söylediğim şeyi yap twrp açıldıysa gel devam edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 16 Aralık 2017; 17:57:25 >
  • HACl kullanıcısına yanıt
    evet bunu yükledi, şu an dload kopyalıyor o biter bitmez hafıza kartını telefona koyup deneyeceğin twrp yi
  • quote:

evet bunu yükledi, şu an dload kopyalıyor o biter bitmez hafıza kartını telefona koyup deneyeceğin twrp yi

tamam den dloada firmware kopyala twrp aç ben buralardayım bakacağım bir 5 dk sonra
  • Ota ile oreo güncellemesi gelen varmı aralık 15 de avrupa c432 için dağıtılacakta hala gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    maalefef hata vermemesine rağmen factory reset ekranı geliyor twrp ekranı yerine :(
  • quote:

maalefef hata vermemesine rağmen factory reset ekranı geliyor twrp ekranı yerine :(

cihazı bağlayıp adb reboot recovery yazsana bakalım açılacak mı
    error no device/emulators found
  • quote:

error no device/emulators found

fastboot nasıl çalışıyor o zaman? fastboot devices yazsana cihazın listeleniyor mu? adb sürücüsü düzgün yüklememiş olabilirsin belki fastboot devices yazınca cihazın gözüküyor mu? fastboot dan bir kez daha aynı şekilde flashlamaya çalış twrp yi aynı komutu kullan ramdiskli olanı voume + power ile açmaya çalış yeniden twrp yi
    AHK7N1..... DİYE GİDEN Bİ KOD ÇIKTI ONU YAZINCA
  • quote:

AHK7N1..... DİYE GİDEN Bİ KOD ÇIKTI ONU YAZINCA

tamam cihazın tanınıyor twrp yi tekrar söyledigim gibi yeniden flashlamaya çalış volume + yap power yap açılması lazım düzgün yükleniyorsa
  • arkadaşlar merhaba

sürüm numaramı yazınca 8.0 vermiyor acaba ne yapmam gerekiyor bölgesel olarak sorun sanırım cihazım c185 olduğu için güncelleme alamıyorum.
    oreo yapabilmem için ne gerekiyor acaba. yardımcı olursanız sevirim.

cihaz MHA-L29C185B138

http://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_model=MHA-L29C185B138&firmware_page=0
    sendin recovery_ramdisk
    OKAY
    writing recovery ramdisk
    OKAY
    finished.
    bunları yazdı yükleyince, 3 tuş kombinasyonunu tekrar denedim ama download lates version and revory,
    reboot
    shutdown
    diye bi ekran geldi. ilk seçeneğe tıklayınca wifi ile bağlanmaya çalışıyor, wifi şifresini istedi girdim hata verdi aynı ekranda duruyor şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgray

quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

hocam merhaba zorbul.net sitesi bende açılmıyor Hayaletx'in mi bu site? site açılır mı uzun süredir mi kapalı bilgi verir misiniz?

kullanıcı: şifre: dhmate9 : dhmate9
    bende açılıyordu vpnsiz

dün link verirken kontrol etmiştim şu an açmadı.
    Geçici bir problemdir belki.

peki bunu indirebileceğim başka yer varmı? veya sizde varsa upload edermisiniz? içinde anlatımlarıda olduğu için başka yere bakmadım.
  • quote:

sendin recovery_ramdisk
    OKAY
    writing recovery ramdisk
    OKAY
    finished.
    bunları yazdı yükleyince, 3 tuş kombinasyonunu tekrar denedim ama download lates version and revory,
    reboot
    shutdown
    diye bi ekran geldi. ilk seçeneğe tıklayınca wifi ile bağlanmaya çalışıyor, wifi şifresini istedi girdim hata verdi aynı ekranda duruyor şuan

Seni erecovery ye giriyorsun ses açma düğmesini basılı tut power düğmesine bas poweri bırak (ses açma düğmesinden elini çekme) twrp ekranda görene kadar ses açma düğmesini basılı tutmaya devam et

• shutdown seçtim telefon kapanıp açıldı ve mavi bi ekranda;

error mode attention
    please update system again

error!
    func no:10 (boot image)
    func no:2 (load failed)

diye bi ekran geldi ama genede fastboot moduna girebiliyorum
    yok hocam gene aynı şekilde factory reset ekranına giriyor
  • https://www.zorbul.net/Seyyah/Default.aspx

bu adresteki Hwota-tr yazan klasör elinde olan var mı? veya başka nerden bulabilirim sabahtan beri kapalı site.
  • Mate 9 kamera performansı nasıl?

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.