Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • huaweı mate 20 neden hıcbır yerde yok. pro ve lıte demıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 3 Mart 2019; 13:17:8 >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi tam olarak türkiyeye getirmeyecek huawei eğer gelirse facebook satıcıları falan getirir sanırım.
  • size iphone XR mı yoksa bu huwaei modelini mi almalıyım?

bu zaman kadar severek hep ios kullandım.

evde 5s modeli bile hala duruyor ve hala takır takır çalılıyor.

tek düşündüren andorid e geçmek ve android telefonların genelde 2-3 sene içinde etrafımdaki kişilerin yorumlarına göre kullanılamaz hale gelmesi
  • Dreamer Apartment kullanıcısına yanıt
    S10 ailesi çıktı, eğer S10'u inceleme fırsatınız oldu ise, ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
  • naoghlm N kullanıcısına yanıt
    Sirf şu mesajina cevap vermek icin uye oldum benim muhendis kardesim..malum yere oy verenler yuzunden yaklasik 1 aydir birak mate 20 vs sadece telefonlara bakarak kendimi tatmin ediyorum. Sonumuz hayrola

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

huaweı mate 20 neden hıcbır yerde yok. pro ve lıte demıyorum
    Geldi çoktan ,
    https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/82460483-62404-huawei-mate-20-128gb-mavi-cep-tlf-elek
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ram Kac gb bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

size iphone XR mı yoksa bu huwaei modelini mi almalıyım?

bu zaman kadar severek hep ios kullandım.

evde 5s modeli bile hala duruyor ve hala takır takır çalılıyor.

tek düşündüren andorid e geçmek ve android telefonların genelde 2-3 sene içinde etrafımdaki kişilerin yorumlarına göre kullanılamaz hale gelmesi
    Xr güzel cihaz. Ama bazen yenilikler iyidir. Hem değişiklik olur.

• Arkadaşlar kapalı ekrana tek tıklama ile açma var mı mate 20 pro da. Varsa ayarlarda nerede!?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğin yok hocam. Ama parmak izinin oraya 2-3 kere bas ekran açılacaktır.

• Herkese selam, bu telefonu Samsung dex'e takıp deneyen oldu mu acaba? Nasıl bir sonuç alınır merak ettim. Elinde olan varsa deneyebilir mi acaba
  • Yeşil ekran olayı bitti heralde? Yeni gelen seriler hep boe deniyor. Riske edip tekrar almak istiyorum ama 2.ci kez yeşil ekran cıkarsa yandık :))

• en ucuz'a nerede bulabilirim Tr'de ?

Birdahaki ay yurtdışına çıkacağım 790 € + 500 tl açtırma bedeli ile almak mantıklımı sizce?
  • Bende aynı durumdayım. Yurtdıçından 4200 e denk geliyor. Ama şu ekrandan korluyorum:)))

• Arkadaşlar yeşil ekran olayı sonlandı mı? Cihazı yeni alan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim, yakın zamanda almayı düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbusDambıldor

Arkadaşlar yeşil ekran olayı sonlandı mı? Cihazı yeni alan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim, yakın zamanda almayı düşünüyorum..
    Sanki üretilen her üründe bu problem çıkacakmış gibi bir algı yaratmışlar kardeşim. Korkmana gerek yok. 2 aydır lg panel kullanıp hiç sorun yaşamayanlar var
  • Arkadaşlar bu cihaz için doğru düzgün bir tam yapışan ekran koruyucu önerebilecek biri varmı ? 2 ayda 4. ekran koruyucu alacağım. Kenarlardaki yapışkanlık özelliğini çok çabuk kaybetti hepsi. Bu son aldığımda yalnızca kenarlardan yapışıyor bununkide gitmek üzere + olarak malzemesinden dolayı sanırım parmak izini okumuyor koruyucu yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunerimz

Sanki üretilen her üründe bu problem çıkacakmış gibi bir algı yaratmışlar kardeşim. Korkmana gerek yok. 2 aydır lg panel kullanıp hiç sorun yaşamayanlar var

Alıntıları Göster
    Dostum haklısın evet öyle bir algı var ortada, ama bu algının en büyük sebebi ödenecek olan ücretin yüksek olması. İnsan o kadar para vermişken sorun yaşamak istemiyor doğal olarak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbusDambıldor

Dostum haklısın evet öyle bir algı var ortada, ama bu algının en büyük sebebi ödenecek olan ücretin yüksek olması. İnsan o kadar para vermişken sorun yaşamak istemiyor doğal olarak :)

Alıntıları Göster
    Vallahi yani dediğim gibi benimkide lg panel 2 aydır problem yok. 2 arkadaşımda daha var birininki lg panel ondada sorun olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.