Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün itibariyle teknosa ve vatan'da 6500 liraya düştü, alayım mı yoksa bekleyim mi biraz daha karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg de teknosa satıcısı 6300 den satıyor indirimli
    Mor rengi olsa alınır

• HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• hem bluetooth kulaklık hemde telefonun şarjının ekranda görünmesi(yüzde) de çok iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aomeroglu

Dün itibari ile iPhone X'den Huawei Mate 20 Pro'ya geçmekten vazgeçtim, alıp kullanan memnun olanlar için bir yorumum olamaz sonuçta bu göreceli bir durum. Benim yanıldığım durumlar vardır, saygı duyarım ancak aşağıdaki durumları belirtmekte fayda var.

Almama sebeplerim.

1. Heryere konu olmuş yeşil ekran sorunu; ben ürünü yurtdışından alacaktım ancak 5000 TL'yi acaba hangi kutuda yeşil ekran var diye harcayamam, sonra Türkiye'de uğraş dur.

2. Video performansı; iPhone X'den sonra kamerası ile nam salmış bir telefonun video çekimi X'den aşağı yada denk olmamalı, daha iyi olmalı.

3. Araştırdığım kadarı ile Huawei Türkiye teknik servisi maalesef Apple Türkiye gibi güçlü duramıyor.

4. Klavye kullanımı ergonomik değil, benim için çok önemli olan bir durum, marketlerde inceledim swipe klavye kullanıyor, harfer küçük, en büyüğe getirseniz bile yeterli olmuyor ve yazması zor.

Gece çekimi çok iyi diyorlar, gece kaç kez fotoğraf çekeceğim bilmiyorum. Video çekim tepkimesi geç. iPhone X'de olan, parmağımızı yukarıdan aşağı çektiğimizde gelen arama menüsü huawei'de de var ama ikisini çok kez denedim X daha hızlı.

Bu sebeplerden ötürü Samsung S10'u bekleyeceğim.

Bu arada bu telefonun fiyatı 3000 TL daha az olsaydı belki gözümüze batmayacaktı
    S10’u neden beklediğinizi çözemedim. Samsung’un kameraları, video çekimi ve menüde bahsettiğiniz o birkaç yerdeki hızı oldu olası düşük. Son 3-4 seri telefonunda hangi karşılaştırmayı izlerseniz izleyin geride. S10’da da şaşırtacaklarını sanmıyorum.

• Telefonu bugün biraz kullandım baya güzel tasarımı dokunmatiği kamerası efsane, ön yargılıydım bu firmaya karşı ama işinin hakkını vermişler

• Teknosada buyback ile eski telefonu verip 6500 lük fiyat üstünden indirim yaptırabilen var mı?

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    200 lira düştüler sadece Xperia z5 için ben de mediamarkttan aldım Kredili

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

S10’u neden beklediğinizi çözemedim. Samsung’un kameraları, video çekimi ve menüde bahsettiğiniz o birkaç yerdeki hızı oldu olası düşük. Son 3-4 seri telefonunda hangi karşılaştırmayı izlerseniz izleyin geride. S10’da da şaşırtacaklarını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Samsung video performansı kötü mü 😁😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 18 Şubat 2019; 20:1:36 >
  • katardan 4300 TL + kayıt , mate 10 prodan mate 20 pro ya transfer oldum :) ilk gördüklerim kamera zaten iyiydi baya baya aşmış hale gelmiş tasarım elde tutuş mükemmel , pilden gözetmeye gerek yok zaten pili iyi olmayan huawei yok galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stillfeelthepain

Bugün itibariyle teknosa ve vatan'da 6500 liraya düştü, alayım mı yoksa bekleyim mi biraz daha karar veremedim
    Başka uygun satışta olan yerler varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustizmir -- 20 Şubat 2019; 11:10:46 >
  • Arkadaşlar telefonu 10 gündür kullanıyorum. Genel anlamda çok güzel ama kamerası öyle abartıldığı kadar iyi değil, hatta bazı durumlarda çok kötü mü yoksa bana mı öyle geliyor?
    Bazı ışık koşullarında (beyaz spot ışığı gibi), kameranın pro modunda perde hızını yükseltirseniz, ekranda dalgalanma oluyor ve bu fotoğrafa da yansıyor. aynı şekilde ağır çekim moduna aldığınızda da aynı sorun var... Ayrıca ağır çekim modu x32'de (920 fps) çok kısa kayıt yapıyor. hiç yapmasa daha iyi... 8x ağır çekim de ağır çekim mi, normal çekim mi belli değil... Fotoğraf çekimi hareketsiz nesne çekerken gayet iyi ama biraz hareketli bir obje çekiyorsanız, çocuk mesela, net bir görüntü almanız neredeyse imkansız... denklanşör ise, flaş kullanılmamasına rağmen, yaklaşık 1 saniye geç tepki veriyor ve hareketli bir olayı çekiyorsanız, iş işten geçmiş oluyor.. Bu bendeki telefona mı özgü, yoksa benzer sıkıntıyla karşılaşanlar var mı çok merak ediyorum... Şu haliyle eski telefonum Samsung Note 5 kamera anlamında çok (yazılım olarak) daha başarılıydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Başka uygun satışta olan yerler varmı acaba ?

Alıntıları Göster
    Hafta sonu için özel teknosa vatan ve mediamarkt 6500 yapmıştı şimdi 7000 yapmışlar tekrar sanırım

• flagship in lite modelini yapmaları saçma yoksa güzel cihaz yeni huawei mağazasıda güzel dizayn edilmiş
  • Garantisiz alabilirim. Yeşil ekran sorunu çözüldü mü?
  • Selam arkadaşlar Şuan Hindistan'dayım burada huawei bir kampanya yaptı. Mate20pro'yu yanında sennheiser pxc 550 kulaklık hediyesiyle 5300 Tlye veriyorlar. Sık telefon değiştiren biri değilim hala note5 kullanıyorum ve memnunum. Ama kampanya aklımı çeliyor. Karar veremedim.

• Arkadaşlar 1 aylık cihazımı satıyorum. Her hangi bir arızası yok BOE ekranlı problemsizdir. 5,750 TL'ye satıyorum son fiyat almak isteyen varsa iletişim kurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 21 Şubat 2019; 9:50:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

Selam arkadaşlar Şuan Hindistan'dayım burada huawei bir kampanya yaptı. Mate20pro'yu yanında sennheiser pxc 550 kulaklık hediyesiyle 5300 Tlye veriyorlar. Sık telefon değiştiren biri değilim hala note5 kullanıyorum ve memnunum. Ama kampanya aklımı çeliyor. Karar veremedim.
    Kampanya güzel olmasına çok güzel de, telefonun ekranın sorun çıkarma ihtimalini gözden kaçırmayın derim. Devamlı gidip geldiğiniz bir yer değilse, o riske girmeyin. Yurtdışı telefonlarını, ücretiyle bile tamir etmeyen bir firmadan, kronik arızalı bir model almak tavsiye edilecek bir alışveriş değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Kampanya güzel olmasına çok güzel de, telefonun ekranın sorun çıkarma ihtimalini gözden kaçırmayın derim. Devamlı gidip geldiğiniz bir yer değilse, o riske girmeyin. Yurtdışı telefonlarını, ücretiyle bile tamir etmeyen bir firmadan, kronik arızalı bir model almak tavsiye edilecek bir alışveriş değil :)

Alıntıları Göster
    Siz ne kullanıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.