Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran yeşermesi sorunu hala devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafercaliskan

Siz ne kullanıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Mate 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskinkedi

Arkadaşlar telefonu 10 gündür kullanıyorum. Genel anlamda çok güzel ama kamerası öyle abartıldığı kadar iyi değil, hatta bazı durumlarda çok kötü mü yoksa bana mı öyle geliyor?
    Bazı ışık koşullarında (beyaz spot ışığı gibi), kameranın pro modunda perde hızını yükseltirseniz, ekranda dalgalanma oluyor ve bu fotoğrafa da yansıyor. aynı şekilde ağır çekim moduna aldığınızda da aynı sorun var... Ayrıca ağır çekim modu x32'de (920 fps) çok kısa kayıt yapıyor. hiç yapmasa daha iyi... 8x ağır çekim de ağır çekim mi, normal çekim mi belli değil... Fotoğraf çekimi hareketsiz nesne çekerken gayet iyi ama biraz hareketli bir obje çekiyorsanız, çocuk mesela, net bir görüntü almanız neredeyse imkansız... denklanşör ise, flaş kullanılmamasına rağmen, yaklaşık 1 saniye geç tepki veriyor ve hareketli bir olayı çekiyorsanız, iş işten geçmiş oluyor.. Bu bendeki telefona mı özgü, yoksa benzer sıkıntıyla karşılaşanlar var mı çok merak ediyorum... Şu haliyle eski telefonum Samsung Note 5 kamera anlamında çok (yazılım olarak) daha başarılıydı...
    Note 5'in kamerası telefon tarihinde bir dönüm noktası. özellikle makro çekimleri çok başarılıdır. Bahsettiğiniz olaylar huawei bütün telefonlarında mevcut. Ama zamanla alışıyor ve kameranın yeteneklerini anlamaya daha iyi kullanmaya başlıyorsunuz.

• Arkadaşlar 1 aylık BOE ekranlı sorunsuz cihazımı satıyorum.
    5.750 TL son fiyat düşünenler varsa PM atabilir.
  • Konu tutmadi sanmayin

Cok sabote olduğu için herkes whatsapp grubunda

https://chat.whatsapp.com/GgYcGlnVSU6BS76mRpgWtx

• quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

Beyler B ve C serilerinde skntı olmadığı yazılmış.

elimizdeki cihazın hangi seride oldugunu nasıl anlıyoruz ?
    C serisi kullanıyorum. Problem yok.

• Merhaba Arkadaşlar bende HUAWEI Mate 20 Pro satın aldım bu arada bir şey sormak istiyorum bu telefonun teması ücretlimi uzun zamandır iphone kullanıyordum android'e alışmam zaman alıcak biraz
  • merhabalar, bugün aranıza iphone u kırdıktan sonra aranıza katıldım,

android autoyu kuran biri var mı? seat marka aracıma taktığımda bağlanmıyor hata veriyor. daha doğrusu kopma yapıyor. car play de hemen bağlanıyor. bu işlemi yapıp yardımcı olacak olan olursa çok makbule geçer

saygılarımla..
  • Arkadaşlar tavsiye edeceğiniz güzel uygulamalar varmı faydalı olailecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal1907

merhabalar, bugün aranıza iphone u kırdıktan sonra aranıza katıldım,

android autoyu kuran biri var mı? seat marka aracıma taktığımda bağlanmıyor hata veriyor. daha doğrusu kopma yapıyor. car play de hemen bağlanıyor. bu işlemi yapıp yardımcı olacak olan olursa çok makbule geçer

saygılarımla..
    Merhaba bende Renaoult Latutde marka araç var bende bluetooth bağlantısında bir sorun yaşamadım ama bende yeni bağlandım şurda 2 gündür kullanıyorum
  • Iphone x ile takas düşünen varsa PM yoluyla ulaşabilir, renk space gray , 10 ay garantisi mevcut, yurtiçi fatura kutu ve aparatlar tam, sıfır kutudan çıktığı temizlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal1907

merhabalar, bugün aranıza iphone u kırdıktan sonra aranıza katıldım,

saygılarımla..
    Hocam konu açmışsınız oradan yanıtladım, kontrol ediniz

• Arkadaşlar siyah renk ambalajı açılmamış, 28.02 faturalı ankara cepa turkcell den alınma, mate20 pro, isteyen varsa 6.350TL hemen teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlunrssl -- 2 Mart 2019; 9:59:4 >
  • Arkadaşlar mate 20 pro alacağım yurt dışı kayıtlı yeşil ekran olursa istanbuldaki yetkili servislerte ücretsiz değiştiriler mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Çil CVXKE

Arkadaşlar mate 20 pro alacağım yurt dışı kayıtlı yeşil ekran olursa istanbuldaki yetkili servislerte ücretsiz değiştiriler mi?
    Yurt dışı cihazı Türkiye de değiştiremezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Anlamsiz asiri pahali ondan... Baska ulkelerdeki fiyatlar Turkiye de asiri pahali olmasi kabul edilemez. Apple urunlerinde oldugu gibi indirim yapiyorlar oylesine yapiyorlar ...

Ayrica eskidi Snapdragon 855 li cihazlar da cikti piyasada bol ve daha da artacak olmasi ...

Bir tuketici olarak aramizda oyleleri var ki tuketii demeye bin sahit lazim :) . Sanki fanlik otesi babasinin sirketi edasiyla savunuyorlar... Fanlik bir nebze tamam da bu ne ya :) .

Bir diger sorun ise toplatilmamis cihazlardan sorunu ekranlar cikmasi ozellikle LG olanlari cabuk belli ediyor. Gerci BOE olaninda ise beyazlari gri silik ve renkleri de OLED canliligi yok anca yazilimsal canli ayarlarla birazcik iyilesiyor ama klasik bilinen Samsung AMOLED leri gibi canli degildir. Mesele dogallik abarti renkler de degil keza Samsung ve Samsung ekranli Iphone cihazlarin ekranlari da guzel dogal gercek renk profilleri vardir.

Yazilim destegi bootloader kilitl olmasi ile orjinal ama daha guncel ulkelerin yazilimini atamiyor olunmasi anca 50$ filan veriyorsun bootloader kilidi actiriyorlar ne olduug belirsiz firmalarca ... Ayrica kendi orjinal ulke yazilimi yuklenmediginde de cihaz anliyor uyari veriyor ve SAPITIYOR DA . Gorsellerini burada paylasmistim kaynaklariyla ...

Huawei in Turkiye satis sonrasi hatta kampanyalari onsiparis kampanyalarin yayginligi suresi vs Avrupa ulkelerindeki gibi olmamasi. Magdur olanlara mevcut kampanyalar harici herhangi bir zamanda servislik magdur olanlara Avrupa gibi bircok ulkede Huawei kendi baska urunleri ile hediye edilmemesi tuketicinin gonlunu almasi Turkiye de olmamasi...

Huawei in Turkiye resmi FORUMU olmamasi ...

Huawei in Turkiye genelinde her sehirde en az 1 kendi fiziksel servis agi olmamasi hatta bircok sehirde olmamasi birkac sehirde ise KVK gibi baska markalara da bakan sorunlu servis aglarinin bir kismi ile anlasmasi yani bircok musteri urunlerini kargo ile servise yollatmak ve beklemek ozellikle giderken donerken olasi fiziksel darbelerde kullanici hatasi denilmeyecegi ne malum belirsizligi ve guven verilmeyisi de cansiz ve pek tutulmayan bir cihaz yapmistir.

Kendim bilhassa nerdeyse 2 aydir burada birsey yazmiyorum arada sahsima akli sira hakaret edenleri de sonralari denk gelip sikayet etmekteyim. Yani oyle altan alinir takilma vs de degil agir kufurler yapildi kimse de sikayet etmemesi ayrica dusundurucu .... Olay biraz da kisinin egitimi ( akademik egitim degil ) yetersiz olmasi ile alakali bence ...

Birileri de iddia etmisti P20 Pro konusunda idi soyle : Ben ne zaman yazsam o konu canlaniyormus oyle bir niyetim olmasa da algisal olarak oyle gorunmus birilerinde ...

Gozlem analiz yapiyorum nacizane ve anladigim kadariyla Samsung S10 Ailesi tanitilir tanitilmaz Turkiye de teslimatlarin baslanmasi oyle ki fiziksel merkezden ceza uyari filan almamak icin wifi ye bile baglatmiyorlar :) ... Huawei yeni gelismelerden ciddi geride kalmis olmasi . Kendisine has pratiksel bir avantaji kalmamasi da etkili olmustur. Sahsen onceden boyle olacagini uyarmistim bircogu da gerceklesti hatta sandigimdan da hizli onec gerceklesti yani Huawei ye dolayli olmak uzere hepsi ters tepmistir...

Bildirim isigi cok ciliz olmasi.

Telefonun hoparloru usb sarj ortundan geliyor olmasi kisik olmasi bir de sarja veya pc ye takildiginda sesin daha da boguk zayif cikmasi :/

Parmak izi isik tabanli olmasi sorunlu cevresel isiklandirmalardan asiri etkilenmesi basarisiz olmasi ...

Kamerasi ozellikle videoda vasat alti olmasi bi amiral cihaza yakismiyor ... Fotograflari da yazilimsal hilelerle tricks le goz boyamasi ...

Agresif arayuzde olmasi...

Ekran cozunurlugu surekli degisken olmasi ... Bazi FPS odakli oyunlarda takilmalar yasatmasi ... Aylar gecti yazilimsal cozulecek seyler pek cozulememesi ... P20 Pro da yasanlar devam etmesi bir de Turkiye ye ozel ilgisizlikleri de katilmasi ....

• Selam dostlarım hattımın yanında telefon alacağım bayağı uyguna geliyor. 3 seçenek sundular üç aşağı 5 yukarı benzer fiyatlar

Sunulan seçenekler iphone xr, huawei mate 20 pro, samsung s9+ oyun oynamıyorum tamamen fotograf odaklı düşünürseniz hangisi mantıklı.

• arkadaşlar merhaba ben yeni mate 20 lite aldım fakat bi sorunum var sizlerede sormak istedim telefonu halıya koltuğa vs koyduğumda ekrana dokunduğum zaman hiç bir tepki vermiyor 1 2 parmağımı sağ sola koyup dokunduğumda ise normale dönüyor bu nedir bir ayarı falan varmıdır yoksa bir problemmidir sizce? 0 | |
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYNO

Selam dostlarım hattımın yanında telefon alacağım bayağı uyguna geliyor. 3 seçenek sundular üç aşağı 5 yukarı benzer fiyatlar

Sunulan seçenekler iphone xr, huawei mate 20 pro, samsung s9+ oyun oynamıyorum tamamen fotograf odaklı düşünürseniz hangisi mantıklı.
    Fotoğraf konusunda Mate20 pro kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ,huawei servis tarafindan kutusuz aksesuarsiz verilen cihaz sıfır cihaz mi yoksa yenilenmis cihaz mi oluyor.bilgisi olan var mi?

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.