Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.102
Cevap
103
Favori
679.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geniş çaplı arama ekranında aşağıdaki beyaz alana dikkatli bakınca 4 tane renk var köşelerde ve ortada. bu bir sorun mu yoksa herkeste mi böyle
  • Amazondan aldım ben.
  • capanoglu006 C kullanıcısına yanıt
    O bir sorun değil.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldınız hocam ve fiyatı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sioux19654 S kullanıcısına yanıt
    2,380 di aldığımda.. şimdi 2.400.. al gitsin bence...
  • drerdogan kullanıcısına yanıt
    Kutu içeriğinde şeffaf kap yok
    Ekran da cama yapışık gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Uygulamarda hivoice diye birşey yok malesef

Alıntıları Göster
    Hocam uygulamaları açın. Oradan sistem uygulamalarına bakın. Orada Hivoice var. Oradan hepsine izin ver diyin sorun çözülecektir.
  • https://chat.whatsapp.com/LVAliV86So78ksEoPIFoLJ whatsapp grubumuz som hiziyla devam ediyor.

• Beyler bende aranıza katılmayı düşünüyorum bi kaç sorum olacak.

Telefonda pubg yi rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Mesela telefon şarjdayken oynasam aşırı ısınma yapma durumu oluyor mu?

Kamera performansı nasıl? ıphone 7plus vardı arkadaşta onun portre modunu hayran kalmıştım. Bu telefonun portre modu tatmin eder mi?

En önemlisi parasını hak ediyor mu yoksa 500-600 daha koyup farklı modellere yönelmek daha mı mantıklı olur?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Whasapp yada herhangi bir uygulamadan mesaj geldiğinde bildirim ekranından (sağ yukarıdan aşağıya kaydırdığımızda) bildirim görünmüyor. Ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

Merhaba arkadaşlar,
    Whasapp yada herhangi bir uygulamadan mesaj geldiğinde bildirim ekranından (sağ yukarıdan aşağıya kaydırdığımızda) bildirim görünmüyor. Ne yapmam lazım?
    Böyle birşeyi ilk kez sizden duydum valla hocam.
  • Güncelleme geldi. (140) ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Silikon kılıf olarak orijinal Huawei marka olanı öneririm. Ben kullanıyorum çok kaliteli. Turkcell mağazasında gördüm 79 lira falandı fiyatı. Ekran koruyucu olarakta Nano olanları tavsiye ederim. Kırılmaz cam diye satilanlar hem iyi korumuyor hem de dokunmatikte sorun yaratabiliyor yukarıda arkadaşların belirttiği gibi.
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Chosen7x C kullanıcısına yanıt
    Note 9 çok iyi bir telefon ancak bununla arasında 3000 lira var maalesef 😃 Dediklerinize katılıyorum. Akıcılığı vs. zamanla kaybolmuyor. Umarım uzun uzun zevkle kullanırsınız. Hayırlı olsun.

• hayalet16 kullanıcısına yanıt
    İstanbulkart'ta kalan bakiyeye bakmak ve de kredi/hesap kartıyla oturduğum yerden bakiye yüklemek için kullanıyorum. Okutuyorum yükleniyor.

• Bizede 139 geldi aynı cihazlar ancak bazilarinada 140 geliyor Huawei tuhafliklari

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Ben yurtdışındayim hocam Avrupa bölgeye hep daha önce geliyor. Önceki güncellemeler de birkaç hafta erken gelmişti baya soranlar oluyordu bize neden gelemedi diye.

• Güncellemeden sonra telefonun fontu değişti sanırım. WhatsApp'ta falan yazilar gozume çok acayip gelmeye başladı. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.