Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon gayet akıcı ve hızlı.
    Gündüz hem ön hem de arka kamera ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz.
    Gece ise ışık miktarına göre kalite değişiyor.

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamda hocam size gelende ocak 2019 güvenlik güncellemesi bize bugün gelen 139 lu güncellemede ocak 2019 güvenlik güncellemesi dediginizle alakası yok erken geliyordur evet ama içerik ayni

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam sürüm numarası farklı işte 140. Benim için çok önemli bir şey değil güncelleme. Şuanda stabil zaten böyle kalsa da olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5burak5

Güncelleme geldi. (140)
    Bende daha 137 var. Bakıyorum guncel sistem diyor.

• Bu cihazdan önce yaklaşık 4.5 sene iki ayrı xperia z2 kullandım. Aldığım ilk z2 için arkadaş, bu gorilla glass ekranı çizilmez demişti. Ben de ekran koruyucusunu çıkarmıştım. Bir süre sonra ekranın çizildiğini gördüm. Sonraları bazen kılıflı bazen kılıfsız bazen ekran koruyuculu bazen ekran koruyucusuz kullandım. Ama kılıfla kullanmayı hiç sevmedim. Şimdi bu cihazın mavisi var bende. Özellikle mavi olması tercih sebeplerimden biriydi. Hatta p20 lite daha çok hoşuma gitmişti esas onu alacaktım ama bunda karar kıldım. Velhasıl telefonu almamdaki en önemli sebeplerden biri tasarımı ve rengi. Önceki gün şeffaf kılıfı çıkardım dün akşam da arka ekrandaki ekran koruyucu çıkardım. Ön taraftaki ekran koruyucuyu da çıkarıp yerine kutudan çıkanı taktım. Şu an sadece önde telefondan çıkan ekran koruyucu var. Arka taraf kırılsa bile fiyatı uç noktalarda değil. Ön tarafı değiştirmemin sebebi de telefonu parmak hareketleriyle kullanmak istemem. Size de tavsiye ederim bunu. Şimdi sorum şu arka kapak çizilir mi bu şekilde koruyucu olmadan. Kırılıp kırılmayacağını merak etmiyorum merak ettiğim ÇİZİLİR Mİ?

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Gelir acele etmeyin...
  • capanoglu006 C kullanıcısına yanıt
    %100 çizilir. Gorilla Glass 1000 olsa bile çizilir ki yok. Bu arada parmak hareketleri ile kullanmak derken ne demek istediğinizi anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: capanoglu006

Bu cihazdan önce yaklaşık 4.5 sene iki ayrı xperia z2 kullandım. Aldığım ilk z2 için arkadaş, bu gorilla glass ekranı çizilmez demişti. Ben de ekran koruyucusunu çıkarmıştım. Bir süre sonra ekranın çizildiğini gördüm. Sonraları bazen kılıflı bazen kılıfsız bazen ekran koruyuculu bazen ekran koruyucusuz kullandım. Ama kılıfla kullanmayı hiç sevmedim. Şimdi bu cihazın mavisi var bende. Özellikle mavi olması tercih sebeplerimden biriydi. Hatta p20 lite daha çok hoşuma gitmişti esas onu alacaktım ama bunda karar kıldım. Velhasıl telefonu almamdaki en önemli sebeplerden biri tasarımı ve rengi. Önceki gün şeffaf kılıfı çıkardım dün akşam da arka ekrandaki ekran koruyucu çıkardım. Ön taraftaki ekran koruyucuyu da çıkarıp yerine kutudan çıkanı taktım. Şu an sadece önde telefondan çıkan ekran koruyucu var. Arka taraf kırılsa bile fiyatı uç noktalarda değil. Ön tarafı değiştirmemin sebebi de telefonu parmak hareketleriyle kullanmak istemem. Size de tavsiye ederim bunu. Şimdi sorum şu arka kapak çizilir mi bu şekilde koruyucu olmadan. Kırılıp kırılmayacağını merak etmiyorum merak ettiğim ÇİZİLİR Mİ?
    ben telefonu kılıfsız kullandım her zaman. Bu telefonu alalı 2 ay oldu ve en ufak çizik bile yok. Asıl soru şu hocam. Telefonun tasarımını çok beğenirsin inceliğini översin. Ele oturuşu harika dersin. Gider 5 liralık kılıfın içinde yok edersin. Sonra 2 ya da 3 yıl sonra telefon değişirsin ve hiç o muhteşemliğin farkına varmadan veda edersin :) Adamlar milyon dolarlar veriyorlar tasarım için incelik için ne olur bunu yok etmeyin. Bir metali bir plastik koruyamaz :) Saygılarımla

• quote:

%100 çizilir. Gorilla Glass 1000 olsa bile çizilir ki yok. Bu arada parmak hareketleri ile kullanmak derken ne demek istediğinizi anlamadım.
    Konuyu iyi araştırmadığınızı düşünüyorum hocam :)
  • Ztpkdr Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ben çayı şekersiz içerim bir de telefonu kılıfsız kullanırım tribine katılmıyorum :D Çok arkadaşım var ne olur şuna kılıf al diye söz geçiremediğim ve 2 aya ekranı tuz buz olan. Ya da ben o kadar zengin değilim. Kullandığım kılıf orijinal ve telefonun tasarımını kapatmıyor. Bir kafede telefonu masaya koysam ya da sahilde bir yere koysam, iş yerinde makinenin kenarına bıraksam, inceden sürtünse vs o arkası, önü kesinlikle çizilir. Ben takıntılı olduğum için duvara atarım sonra.

Fotoğraftaki telefonu 2014'te sıfır aldım. Orijinal arka jelatini hala duruyor. Bir sürü çeşitli kılıfla kullandigim için çıkarma ihtiyacı duymadım. Sanırım takintili derken ne demek istediğimi anlamışsınızdır :)

Bu arada hangi konuyu araştırmam gerektiğini hala anlamadım. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5burak5 -- 1 Şubat 2019; 11:4:55 >

• quote:

Sanal tuşları kapatıp tam ekran zevkini yaşayabiliyorsun. Akranın sağından ya da solundan ortaya doğru parmağını kaydırdığın zaman ''geri'' gidiyorsun. Ekranın altından yukarı doğru kaydırıp durursan açık uygulamalar. Ekranın altından yukarı doğru direk kaydırırsan ana sayfa.
  • Benden tavsiye telefonu düşürdüğünüz zaman kırılma riski olmayan bir ortamda kılıfsız deneyin. O tadı yaşamalısınız :)
  • capanoglu006 C kullanıcısına yanıt
    Ben uzun zamandır öyle kullanıyorum gayet hoş oluyor 👍🏻

• quote:

Hocam bir ben çayı şekersiz içerim bir de telefonu kılıfsız kullanırım tribine katılmıyorum :D Çok arkadaşım var ne olur şuna kılıf al diye söz geçiremediğim ve 2 aya ekranı tuz buz olan. Ya da ben o kadar zengin değilim. Kullandığım kılıf orijinal ve telefonun tasarımını kapatmıyor. Bir kafede telefonu masaya koysam ya da sahilde bir yere koysam, iş yerinde makinenin kenarına bıraksam, inceden sürtünse vs o arkası, önü kesinlikle çizilir. Ben takıntılı olduğum için duvara atarım sonra.

Fotoğraftaki telefonu 2014'te sıfır aldım. Orijinal arka jelatini hala duruyor. Bir sürü çeşitli kılıfla kullandigim için çıkarma ihtiyacı duymadım. Sanırım takintili derken ne demek istediğimi anlamışsınızdır :)

Bu arada hangi konuyu araştırmam gerektiğini hala anlamadım.
    Hocam saygı duyarım tabiki. Ama çizilmesine kesin gözle bakmayın. Çünkü ben iPhone 6s plus kullandım hiç çizilmedi. Şimdi mate 20 lite kullanıyorum telefonun hakkını vermek istiyorsan kılıfsız kullanmanı tavsiye ederim. Zenginlikle alakası yok. O telefonu eline aldığında yaşadığın haz ancak kılıfsız mümkün olur. Bunu demeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

Merhaba arkadaşlar,
    Whasapp yada herhangi bir uygulamadan mesaj geldiğinde bildirim ekranından (sağ yukarıdan aşağıya kaydırdığımızda) bildirim görünmüyor. Ne yapmam lazım?
    yüz kilidi kaldırın. sadece parmak kilidi ile kullanın. o zaman görünecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Beyler bende aranıza katılmayı düşünüyorum bi kaç sorum olacak.

Telefonda pubg yi rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Mesela telefon şarjdayken oynasam aşırı ısınma yapma durumu oluyor mu?

Kamera performansı nasıl? ıphone 7plus vardı arkadaşta onun portre modunu hayran kalmıştım. Bu telefonun portre modu tatmin eder mi?

En önemlisi parasını hak ediyor mu yoksa 500-600 daha koyup farklı modellere yönelmek daha mı mantıklı olur?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
    Pubg rahat şekilde oynarsınız.
    şarjda veya değil, kesinlikle oyunda ısınma kasma yada donma olmuyor.

ön kamera çok iyi. arka kamera ise,gündüz çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickimi_kedi7

yüz kilidi kaldırın. sadece parmak kilidi ile kullanın. o zaman görünecektir.

Alıntıları Göster
    Parmak izi ile bir alakası yok ki. Ben yüz kilidi kullanıyorum bildirimler görünüyor. Kilit ekranında parmak izi de yapsan yüz kilidi de yapsan yıllarından ekran indiremezsin. Bence sorunu farklı

• Arkadaşlar resimli paylaşımı alıntı yaparak cevaplamyin ya cevapla seçeneği ilede kişi haberdar oluyor bir sayfa 2 fotoğrafla hiç oluyor

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.