Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nickimi_kedi7

Araçların içine bakın.
    Bakmadığım yer kalmadı hocam yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate 20 lite de güç tasarrufu için ekran çözünürlüğünü düşürme seçeneği var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel.The.Heart

Bakmadığım yer kalmadı hocam yok

Alıntıları Göster
    Araçlara girip ekle sekmesine tıklayın,(orda açılır) kısayol oluşturabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickimi_kedi7

Araçlara girip ekle sekmesine tıklayın,(orda açılır) kısayol oluşturabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Açılan yerde de yok. Hesap makinesi uygulaması yok telefonda. Bir anlam veremedim.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Ewt var..

• Arkadaşlar bu telefonda GÖRSEL ARAMA diye bişey varmış .Mesela kamerada birşeyi çekip ara dediğinde googlede benzer ürünleri gösretiyormuş.bunu bile var mı nasıl oluyor?
  • Hesap Makinesi sisteme gömülü gelen bir uygulama değil mi? Bir şekilde sistemden kaldırılması mümkün mü? Yanlışlıkla kaldırılmış olabilirmi diyorum ama hiç öyle birşey yaptığımı da hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 16 Ocak 2019; 14:42:58 >
  • Dün gittigidiyordan cepexress adli saticidan aldim huawei mate 20 lite kargodan teslim aldim sabah allahtan dışarda güneş altindaydim ekranin altinda parlayan bikac toz ama ışık altinda parliyor resmen. Beyaz fonlu bisey actim siliyom siliyom yok meger alttaymis hemen ayni yerde geri paket. Boyle ciddiyetsiz iş olmaz bugüne kadar cesit telefonlar aldım fakat boyle bi olay yaşamadım. Acaba tamirli felanmiydi diye dusunmeden edemiyor insan. Firma puan ortalaması cok yuksekti bide belkide firmayla alakali degil huawei ciddiyetsizligi. Bence sizlerde bi gunese cikin yada arka fon beyaz parlaklik sonda bi kontrol edin derim.

• K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Bende de G6 vardı bundan önce. Kesinlikle bu telefon.

G6'nın işlemcisi kağıt üzerinde daha iyi gözüküyor olabilir ama bunu denemek için Pubg yüklemiştim. Aralarında dağlar kadar fark var. İşlemci sadece kağıt üzerinde daha iyi.

Şarj olayına girmiyorum bile. Kamera vs. herşey daha iyi. G6'nın tek artısı verdiği sağlamlık hissi ve ip68 sertifikası.

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    O sadece kağıt üzerinde. Oyun performansı, normal kullanım performansı olarak 20 lite daha üstün. Bariz şekilde belli oluyor. G6 yı 1.5 sene bu cihazı da 2 aydır kullanıyorum.

• Mate 20 lite kullanıcısı arkadaşlara sesleniyorum, telefonunuzda hesap makinesi var mı yok mu? (Sonradan yüklemeyi kastetmiyorum, önyüklü gelip gelmediğini soruyorum)
    Bakmadığım yer kalmadı, bende hesap makinesi yok, çıldıracam !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 16 Ocak 2019; 15:8:24 >
  • Var arkadasim model sne-lx1 ithalatci garantili, ulkesi belarus..

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Var arkadasim model sne-lx1 ithalatci garantili, ulkesi belarus..

Hocam çıldıracam yahu bende yok. Peki sistemden kaldırılıp kaldırılamadığına bakabilir misin rica etsem? Yanlışlıkla kaldırdım mı acaba diyorum.
  • Var araçlar klasörünün içinde otomatik geliyor. Eğer yoksa orda ayarlardan uygulamalar ve bildirimler den uygulamalara gir ordaki uygulamalara bak devre dışı kalmış olabilir ordada yoksa şayet silinmiştir. Sonuçta hesap makinası silinebiliyor. Eğer yüklemek istersen google play den yükle derim
  • Ewt silinebiliyor..

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Belliki yanlislikla sildin dert etme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 16 Ocak 2019; 18:31:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

Var araçlar klasörünün içinde otomatik geliyor. Eğer yoksa orda ayarlardan uygulamalar ve bildirimler den uygulamalara gir ordaki uygulamalara bak devre dışı kalmış olabilir ordada yoksa şayet silinmiştir. Sonuçta hesap makinası silinebiliyor. Eğer yüklemek istersen google play den yükle derim
    Dediğin yere baktım yok. Sildiğimi hatırlamıyorum. Kıllandım şimdi, daha önceden kullanılmış bir telefonu mu verdiler bize acaba? Standart gelen bir uygulama nasıl olmaz.

İyice kıllandım. Geri iade etme şansım varmı şu aşamada? Vatan dan almıştım 13 gün önce.
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Ekran parlakligi uygulamalarda kendi kendine degismekte mudahale etmeden.. Beyaz sayfa ac isigi sona daya altlarda titreme var mi bak bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Ewt silinebiliyor..

Belliki yanlislikla sildin dert etme..
    Yanlışlıkla sildiğimi zannetmiyorum. Acayip kıllandım. Kullanılmış telefonu mu verdiler acaba? İade süresi hakkında bilginiz var mı? 13 gün önce vatandan almıştım telefonu, iade edilebilir mi?

• Kullanılmamıştır telefon. Güvenlik bandı yok mu kutuda? Silinebilir bu kadar büyütmeyin. Son 3 sayfadır yazıyorsunuz. Herkes aynı cevabı veriyor. Kullanılmış olsa anlardınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Kullanılmamıştır telefon. Güvenlik bandı yok mu kutuda? Silinebilir bu kadar büyütmeyin. Son 3 sayfadır yazıyorsunuz. Herkes aynı cevabı veriyor. Kullanılmış olsa anlardınız.
    Satış görevlisiyle beraber açmıştık kutusunu. Umarım kullanılmış telefon değildir.

1-Orjinal hesap makinesi uygulamasının APK sını bulabilirmiyiz?

2-AppGallery uygulamasından bulmayı denedim ama ''Bu ülkede/bölgede kullanılamaz'' yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 16 Ocak 2019; 16:45:11 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.