Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem teşir ürünü vardı hemde servise getiren 3 kişi daha vardı onlarda baktım.
  • Android 9 da gelicek ama Aralık ayı güncellemesi gelmedi daha Avrupa da var bize geldiğinde android 8 de eklemisler YouTube da mate 20 liste gestures yazıp bakarsanız videonun birinde var. Aralık ayı guncellemesinde gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Francouzska kullanıcısına yanıt
    Valla o zaman güzel haber. Aralık güncellemesi ne zaman gelecek acaba? Malum şubata yaklaştık :)

Edit: Bir güncelleme gelmiş. Henüz yukleyemiyorum ama Aralık olabilir. Güncelleme notlarında gestures ile ilgili bir şey yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5burak5 -- 15 Ocak 2019; 16:41:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana bir güncelleme geldi...

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Evet bu guncellemede var ama bende gözükmüyor

Yarın yaptığımda size bildiririm. Ben de uzun zamandır bekliyordum. P smartta inceledim, geri yapmak için biraz alışmak gerekiyor :)

• Bende yok. (TR garantili)

• https://youtu.be/lHHaGud4VVM
    Gestures emui 9 daki yonlendirmeler sanirim. Bu guncelleme malesef bende de yok. Ulke bolge ayarlarini degistirsek oluyormu acaba

• hero1905 H kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilmiyorum olur mu ama imei numarasına göre sırayla gönderiyorlar bir kaç güne veya 1 hafta içinde gelmiş olur

• Hocam bu guncelleme yeni mi geldi? Sanirim 3.parti uygulamalarla ilgili duzenleme mevcut bizim gibi ekran problemi yasayanlar icin bir umut

• virusneo kullanıcısına yanıt
    Ben o problemi Mate 10 Lite'ta 1 seneye yakın yaşadım 6 güncelleme geldi duzelmedi. Umarım artık 9 güncellemesi ile giderirler.
    Bu arada beklemeye dayanamadım güncellemeyi mobil veri üzerinden indiriyorum. Haydi hayırlısı.

• Peki servise danismadin mi? Su an mate 20 lite kullaniyosun ve bu sorun mevcut degil oyle mi?

• virusneo kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı probleminden bahsediyorum bu arada. Mate 10 Lite'ta yoktu aslında bu sorun sonradan bir güncelleme ile geldi. Yurtdışında olduğum için servise götürme imkanım yoktu. Yazılımla geçer diye bekledim, bir süre sonra da alıştım zaten servis falan aklıma gelmedi. Sattım gitti. Şuanda 20 Lite'da problem yok...

• Geldi gönlümün efendisi :)

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• iPhone'da ki gibi animasyonlu mu peki p20lite da performanslı çalışmıyor animasyonu yok

Örneğin Instagram'dan çıkarken normal tuşlarda nasıl bir animasyon varsa (ekranın küçülüp Instagram logosunun yerine oturması) bunda da aynısı oluyor. Ancak iPhone daki gibi akıcı değil takılıyor hep. Özellikle geri tuşunu kenardan çekmek ultra saçma olmuş asla tek seferde yapamadım.

• Merhaba benim lg g2 4 seneyi doldurduktan sonra emektar oldu. Yeni telefon arayışındayım.
    Mate 20 Lite ile Pocophone f1 arasında kaldım. Benim için önemli olan tek şey ekran büyüklüğü ve bataryasıdır.
    Diğer kamera ıvır zıvırlarını kullanmıyorum bile. Sadece film ve canlı yayın izlerim genelde.
    Aklıma takılan soru Huawei türkiye garantili olması bana bir fayda sağlarmı?
    Birde ekran kırılsa mesela tamir ücretleri ne kadar civarındadır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
  • Aynen bana da geldi çok sevindim 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: UberFahrer

Merhaba benim lg g2 4 seneyi doldurduktan sonra emektar oldu. Yeni telefon arayışındayım.
    Mate 20 Lite ile Pocophone f1 arasında kaldım. Benim için önemli olan tek şey ekran büyüklüğü ve bataryasıdır.
    Diğer kamera ıvır zıvırlarını kullanmıyorum bile. Sadece film ve canlı yayın izlerim genelde.
    Aklıma takılan soru Huawei türkiye garantili olması bana bir fayda sağlarmı?
    Birde ekran kırılsa mesela tamir ücretleri ne kadar civarındadır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
    Merhaba bende pil performansını merak ediyorum yoğun kullanımda nekadar götürüyor acaba görüşlerinizi paylaşırmısınız iPhone 7 satıp bundan almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: avss123

Merhaba bende pil performansını merak ediyorum yoğun kullanımda nekadar götürüyor acaba görüşlerinizi paylaşırmısınız iPhone 7 satıp bundan almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Valla iki telefonda da 10 saat ekran süresi alıyor millet ama işlemci farkı var.Acaba çok farkettirirmi onu bilmiyorum malesef.Bekleyelim cevapları bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.