Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.102
Cevap
103
Favori
679.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark.Death

Bana da güncelleme gelmedi. :)
    her saat başı deniyorum , nasıl bir mantık var çözemedim daha
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Bana geldi ama stabil olmadığı için güncellemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Nasıl güncelledin denemediğim yol kalmadı

Hicare de güncellemeye girdim ilk başta 10mb bir güncelleme geldi sonra o bittikten sonra tekrar Hicare den güncellemeye girdim ondan sonra 4gb güncelleme geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Hicare de güncellemeye girdim ilk başta 10mb bir güncelleme geldi sonra o bittikten sonra tekrar Hicare den güncellemeye girdim ondan sonra 4gb güncelleme geldi
    onu da denedim betaya kayıt olmayı denedim hiç biri olmuyor
    Zaten beta sürümü olduğu için bende yüklemedim şu an

• dostlar uzun süredir konuyu takip edemedim. bi ara parlaklığın otomatik ayarda olmamasına rağmen kendi kendine değişmesi sorunu konuşuluyordu. bende devam ediyor, çözüm bulan oldu mu?
  • var hocam hafıza kartsız kullanmak :D, ben kartım bir gecede sıfırlandığından beri öyle yapıyoru
    bana beta bile gelmedi daha
  • Arkadaşlar uygulamadan atma halen devam ediyor format atmadan çözme formülü var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Format atmak istememin sebebi Bir sürü uygulamam var bunları tekrar kurmamak için yedek alsam sonrada yedeği yüklesem uygulamalarim şimdiki gibi olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamalarda sorun çıkmazken bazıları çıkarabiliyor uygulama yükleme açısından sorun olmaz ama hepsinde olmasa da bazıların da veri yedeklemesinde sorun olabilir mesela ben telefona Hard reset attıktan sonra instagramı verileri ile yedeklemiştim şifre bile girmeden uygulamayı açar açmaz direk ana sayfaya girdim ama mesela facebookta aynısı olmadı

Bilgi için teşekkürler hocam deneyecem artık

• Arkadaşlar telefon kapandı yurtdışı çift hatlı 9.1. 0.245 modeli 1 aya gelir dediler sürüm hala gelmedi ankarada bu telefona imei atan bir yer var mı mate 20 lite

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce emui 10 güncellemesini aldım. Ön izlenimim kesinlikle pil performansı ve sistem akıcılığı artmış. Bazı banka uygulamaları çalışmıyor şimdilik o da uygulamalar güncellenince çözülür. Ben güncellemeyi genel olarak çok beğendim. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmakmn -- 1 Aralık 2019; 14:2:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmakmn

2 gün önce emui 10 güncellemesini aldım. Ön izlenimim kesinlikle pil performansı ve sistem akıcılığı artmış. Bazı banka uygulamaları çalışmıyor şimdilik o da uygulamalar güncellenince çözülür. Ben güncellemeyi genel olarak çok beğendim.
    Hocam hangi banka uygulaması çalışmıyor?

• B

• Bana gelen bir gunceleme hala yok cihaz ithalatçı firma garantili cift6sim destekli guncelleme alamadım maalesef bir yolu varmi bilmiyorum

• yns256 Y kullanıcısına yanıt
    bizim ekranlar pro'daki gibi amoled değil o yüzden bize always on modu geleceğini sanmıyorum saçma olur
  • yok maalesef
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.