Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sz yüklediniz mi bir sorun var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzhan_sen -- 29 Kasım 2019; 0:44:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yükleyenler bi kullanım videosu atabilir mi ne değişmiş performans,pil vs.
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım yükledim arayüzsel değişiklikler ve karanlık mod dışında ekstra bir şey göremedim.
    Performans ve pil hakkında şuan net bir şey diyemiyorum. Bir kaç güne belli olur.Bankacılık uygulamalarını deneyemedim henüz.Güncelleme notundan anladığım kadarıyla daha tam stabil değil.
  • yns256 Y kullanıcısına yanıt
    bana gelmedi daha herkes'e gelmiş sanırım
  • her zaman açık ekran özelliği gelmedi sanırım ya da ben bulamadım
    Bankacılık uygulamasını denedikten sonra bilgilendirir misiniz bende ona göre güncelleyim normalde güncellemezdim ama beta versiyon güncellemeden stabil versiyon gelmez büyük ihtimal

• ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    bana açık beta gibi geldi.zaten ayarlardaki sistem güncelleme güncellemeyi bulamıyor hicare uygulaması buluyor.Daha önce kapalı betadaydı ve katılımcı sayısı kısıtlı olduğundan betaya kayıt yaptırıp yükleniyordu.Benim tahminim bu yönde
  • 6116 6 kullanıcısına yanıt
    :) önceden karanlık mod lite da yoktu ama pro da vardı. Muhtemelen şimdide always on modu prolarda var litelarda yok.Belki ileri ki güncellemelerle gelebilir
  • Bankacılık uygulamalarında sıkıntı yok...
  • herkes almış bi ben alamadım galiba güncellemeyi
    teşekkürler bilgilendirme için
  • Güncelleme yapan arkadaşlar yaşadıkları sıkıntıları yazabilir mi önemli bir sıkıntı yoksa ben de güncelleyeceğim

• Güncellemeler sırayla mı geliyor acaba? Yani 9.0 ı yüklemeden 9.1 i alabiliyor muyuz? 9.0 hakkındaki olumsuz yorumlardan ötürü telefonu güncellemedim. Ancak 9.1de sanırım bu sorunlar ortadan kalktı. Şimdi telefonu 9.0a güncelleyip 9.1i alamazsam sıkıntı yaşamak istemiyorum. Bu hususta bilgi sahibi olan birisi varsa paylaşabilir mi acaba

• Bacala kullanıcısına yanıt
    9.1 güncellemesi alabilmeniz için ilk önce 9.0 a güncellemeniz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

herkes almış bi ben alamadım galiba güncellemeyi
    Banada gelmedi henüz her yolu denedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esperer kullanıcısına yanıt
    Valla ben de deniyorum , denemedik yol kalmadı , PC’ye bağladım , betaya baktım , hicare’e baktım , bakmadığım yer kalmadı , güncelleme yok

• Android 10 beta sürümü değil huwaei burada. Com da resmi sürüm dağıtılmaya başladı. Diye haber yapıldı. Bana daha gelmedi Android 9 20 gün sonra geldi bana. Bu sürümde 20 gün sonra verirler. Kuranlar varmi değişiklik.

• Hicare üzerinden bakınca geliyor güncelleme. Bana öyle geldi, gayet hızlı ve sık olmuş. Performans artışı var bariz,pil bir tık daha iyi gibi geldi bana.
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• abzurtmen kullanıcısına yanıt
    bi bana gelmiyor
  • Bana da güncelleme gelmedi. :)

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.