Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıfırın alırsınız arkadaşlar o paraya. Açılmış şeye daha fazla para vermeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar huawei cloud bulut depolama an itibariyle Türkiye de aktif olmuş tur

• Merhaba arkadaşlar 1 2 saattir şöyle bi sorunum var şebeke gidiyor çarpı işaret geliyor sadece acil aramalar diyor reset attım ağ ayarlarını falan sıfırladım düzelmedi 5 dk sonra geliyor geri gidiyor sorun nedir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Merhaba arkadaşlar 1 2 saattir şöyle bi sorunum var şebeke gidiyor çarpı işaret geliyor sadece acil aramalar diyor reset attım ağ ayarlarını falan sıfırladım düzelmedi 5 dk sonra geliyor geri gidiyor sorun nedir sizce
    Türk telekom ise genel sorun benim asus zenfone 5 eşimin telefonunda yapıyor benim mate 20 lite sorun yok mesela internette haberleri var telefonunla oynama biri yazmış uçak moduna aldım çıktım düzeldi demiş yaptım bnmkide düzeldi bakalım kalıcımı olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: conradi

Merhabalar,

Yurtdışından sipariş ile getirttiğim, kutulu Huawei freebuds Bluetooth kulaklık satılıktır.

Deneme amaçlı kutu açıldı cihaz sıfır. 1. Nesil freebuds. Ankarada elden teslim olacak. İlgilenenler mesaj atabilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-huawei-freebuds-694892071/detay
    Full ekran nasıl yapıyoruz instagram'ı bilen var mıdır? Bir de telefon son zamanlarda çok ağırlaştı hızlandırılmak için program yada önerisi olan var mıdır?

• Android 9.1 betası açılmış telefon için, 9.0a yükseltenler girebiliyor. İlgilenenler için;
    https://www.huaweicentral.com/emui-9-1-public-beta-now-available-for-these-14-huawei-and-honor-devices/

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Google play store a girebilen var mı acaba
  • alfamanager kullanıcısına yanıt
    Hocam girebiliyorum sorun yok hatta güncelleme yaptım uygulamalara bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar pubg oynayıp ta kasmadan oynuyorum diyen varsa ayar atabilir mi kafayı yiyecem telefon yanacak neredeyse kasmaktan

• Huawei resmi instagram hesabına göre mate 20 lite pie güncelleme dağıtılmaya başlamış

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Düşük grafikte akıcı ayarlarda hiç kasmadan oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Düşük grafikte akıcı ayarlarda hiç kasmadan oynuyorum.
    En düşük ve akıcı mı dostum seçili ekrsn görüntüsü olarak atma şansınız varmı acaba

• Arkadaşlar, mate 20 lite ile youtube 1080p videoları izlerken takılma sorunları oluyor mu?
    Birde hoparlör kalitesi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Musab

Arkadaşlar, mate 20 lite ile youtube 1080p videoları izlerken takılma sorunları oluyor mu?
    Birde hoparlör kalitesi nasıl?
    Takılma sorunu olmuyor.

• Dostlar araçta Bluetooth sorunu yaşıyorum müzik dinlerken kopmalar oluyor 2 3 saniye lik duraklama yaşıyorum ilk defa bugün oldu böyle problem yaşayan var mı araç megane touch paket

• arkadaşlar, Teknosa 'dan arkadaşa bu cihazı aldık. Şöyle bir durum var, ekranı full parlaklık yapıp ekran ayarlarından otomatiği kapatmamıza rahmen, uygulamalara vs girdiğimizde parlaklık bir tık gözle görülür şekilde, sanki %15 civarı düşüyor, bunun sebebi nedir? Sensörler de bir sıkıntı mı var acaba.

• Güncelleme alan varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77FEC9DD0

Güncelleme alan varmı acaba ?
    Gelmedi distrübütörler alıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar, Teknosa 'dan arkadaşa bu cihazı aldık. Şöyle bir durum var, ekranı full parlaklık yapıp ekran ayarlarından otomatiği kapatmamıza rahmen, uygulamalara vs girdiğimizde parlaklık bir tık gözle görülür şekilde, sanki %15 civarı düşüyor, bunun sebebi nedir? Sensörler de bir sıkıntı mı var acaba.
    Genel bir durum dostum bu. Huawei yazdık bu durumu işlemci yorulmaması adına parlaklık kendini uygun şekilde ayarlıyor diye cevap verdiler. Arkadaşımda İphone 8 plus var aynı durum söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77FEC9DD0

Güncelleme alan varmı acaba ?
    Ocak sonunda aldım güncelleme falan yok henüz
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.