Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçmalık ne yazık ki mayıs dediler nisan dediler haziran oldu hala güncelleme yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77FEC9DD0

Saçmalık ne yazık ki mayıs dediler nisan dediler haziran oldu hala güncelleme yok
    Bu ay içerisinde EMUI 9.1 mate 20 lite güncelleme alacağı bilgisi paylaşılmış.
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Genel bir durum dostum bu. Huawei yazdık bu durumu işlemci yorulmaması adına parlaklık kendini uygun şekilde ayarlıyor diye cevap verdiler. Arkadaşımda İphone 8 plus var aynı durum söz konusu.

Alıntıları Göster
    Android 9 vs. geldiğinde bu durum düzelir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Şuan iphone 5s kullanıyorum ve yakın zamanda yeni telefon almayı düşünüyorum.
    Mate 20 Lite hakkındaki yorumlarınızı okuyunca kafamdaki soruların çoğunun cevabını aldım aslında.

Ancak birkaç yerde telefonun hoparlörü hakkında olumsuz yorum okudum.
    Biraz fazla müzik dinleyen birisi olarak ses olayı benim için önemli.
    Sizce cihazın hoparlör performansı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Alıntıları Göster
    Yalandır hocam ocaktan beri gelecek.

• Mate 30 lite'da kırın 710 ile geliyormuş.

• mate 20 lite'ı 3.5 aydır kullanıyorum güzel de, web.whatsapp.com üzerinden bilgisayardan whatsapp kullanırken pc'deki tarayıcıda loadingde kalıyor, sonra telefonun kilidini açıp whatsapp'ı açtığım anda bilgisayardaki loading bitiyor ve ekran geliyor.

düşününce, telefon kilitliyken wifi bağlantısını kesiyor gibi düşündüm ancak wifi ayarlarında "keep wi-fi on during sleep" kısmı "always" olarak seçili yani ekran kapalıyken bile wifi açık olsun diye. bunun sebebi başka ne olabilir acaba? bu arada mail vs. geldiğinde anında bildirim geliyor, kilit ekranındayken wifi ağına bağlı olmasa zaten mail bildirimi gelemezdi, keep wi-fi on during sleep ayarı normal bir şekilde çalışıyor yani aslında. garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf946 -- 6 Haziran 2019; 12:9:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Alıntıları Göster
    Yılan hikayesine döndü güncelleme işi. Bekliyoruz kaç aydır.

• güncellemeye kafayı takıp kendinizi yıpratmayın. Telefonun tadını çıkarın
  • wifi direct de sıkıntı yaşayan oldu mu bağlanıyor ama dosya göndermiyor diğer telefonda huawei

• Güncelleme ile ilgini müşteri hizmetlerinin en son söylediği " Gerekli kontrolleri sağladığım zaman bahsi geçen güncellemenin gönderiminin devam ettiğini ve Temmuz ayında da tamamlanması planlandığını görmekteyim. " güncellemenin tam bir tarihi yokmuş öyle söylendi.

• Arkadaşlar öncelikle hayırlı bayramlar bende bu telefonu 6 aydır kullanıyorum telefonun kendi müzik uygulaması ve Google play müzikten şarkı açınca kilit ekranında kilit açmaya gerek kalmadan albüm kapağı gözüküyor ve şarkı değiştirebiliyorum ancak Spotify deezer fizy gibi sonradan yüklediğim müzik uygulamalarında kilit ekranında bildirim içeriğini gizlediğim için yüz tanıma olmadan kilit ekranından şarkıyı değiştiremiyorum ayarları kurcaladım ama bunun için bir seçenek bulamadım sadece müzik değiştirmek için de bildirim gizleme seçeneğini kapatmak istemiyorum bunun bir çözümünü bilen varmı acaba.

• Musab kullanıcısına yanıt
    Hocam, sürekli müzik dinleyen ve müziğe düşkün biri olarak tanımlıyorsanız kendinizi, cihazın hoparlör performansı biraz düşük gelebilir size

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Hocam, sürekli müzik dinleyen ve müziğe düşkün biri olarak tanımlıyorsanız kendinizi, cihazın hoparlör performansı biraz düşük gelebilir size
    Aynen özellikle kulaklıkla dinlendiğinde ses çok düşük
  • mate 20 lite emui 9 yuklemek isteyenler bu foruma baksin kolayca yukleniyor resmi firmware

https://forum.huawei-turkiye.com/konular/mate-20-lite-emui-9-0-surumune-yukseltme-rehberi.814/#post-6578

• smhzhl S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bir çok deneyen ve teşekkür eden var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77FEC9DD0

Evet hocam bir çok deneyen ve teşekkür eden var .
    Yok hocam işe yaramıyor faydası yok yüklenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Arkadaşlar öncelikle hayırlı bayramlar bende bu telefonu 6 aydır kullanıyorum telefonun kendi müzik uygulaması ve Google play müzikten şarkı açınca kilit ekranında kilit açmaya gerek kalmadan albüm kapağı gözüküyor ve şarkı değiştirebiliyorum ancak Spotify deezer fizy gibi sonradan yüklediğim müzik uygulamalarında kilit ekranında bildirim içeriğini gizlediğim için yüz tanıma olmadan kilit ekranından şarkıyı değiştiremiyorum ayarları kurcaladım ama bunun için bir seçenek bulamadım sadece müzik değiştirmek için de bildirim gizleme seçeneğini kapatmak istemiyorum bunun bir çözümünü bilen varmı acaba.
    Merhaba bende aynı sorunu yaşıyordum. Biraz karıştırınca bulmuştum. Sırasıyla
    Ayarlar>Uygulamalar ve bildirimler>Bildirim yönetimi>Spofity>Çal>Kilit ekranı bildirimi >Göster

Bu şekilde kilit ekranında çalma durdurma ve önceki, sonraki şarkıya geçebiliyorsunuz.

Umarım bahsettiğiniz sorun çözümü budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyLaR046 -- 7 Haziran 2019; 10:3:42 >

• okanic kullanıcısına yanıt
    model. numarana uygun olani indir herkes yapti oldu

• Merhaba, bu cihazda RAW çekim özelliği var mı?
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.