Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de aynı sıkıntıdan dolayı başka mail program arayışlarına girdim. Bir kaç tanesini kullandım ve şuan "BlueMail" kullanıyorum. Exchange mailleri ile de tam uyumlu. Herhangi bir donma vs sıkıntısı yaşamadım. Telefonum HTC 10 bu arada.
  • En iyisi mate 10 pro ile s9plus kamerasini birebir göreyim hangisi daha iyiyse bir tık one geçer dediğin gibi fiyat farkı çok fazla o farka değer mi onu bilmiyorum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanju.altindag T kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/MQeRWQdIWxU

• quote:

Orijinalden alıntı: tanju.altindag

Yorumlar yüzünden kafam karıştı ya zaten... en çok korktuğum konu donma yapmaması ve batarya en az bir gün gitsin istiyorum...

Derdiniz eğer donma yapmaması ve uzun pil gitmesiyse Mate 10 pro sizi oldukça tatmin eder. O konuda hiçbir sorun yok.

Mate 10 pro su an 3500 tl bandında, s9 plus 4200-4300 bandına bulunuyor. Aradaki fark sizi üzmezse ben s9 plus almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 24 Mart 2018; 11:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenalti

Ben de aynı sıkıntıdan dolayı başka mail program arayışlarına girdim. Bir kaç tanesini kullandım ve şuan "BlueMail" kullanıyorum. Exchange mailleri ile de tam uyumlu. Herhangi bir donma vs sıkıntısı yaşamadım. Telefonum HTC 10 bu arada.

Deneyeceğim dostum. Teşekkür ederim.

Mesela adam diyor ki valte desteklensin ekran süperamoled olsun kablosuz şarj olsun VS ama ben diyorum ki hafıza ve pil iyi olsun.

S9 da donma varmı bilmiyorum ama benim kullandığım bütün Samsung lar s5 6 7 8 hepsi 3 5 ay sonra donmaya başladı.

1.000 tl düşüş dediğim cihaz yeni çıktı bu fiyatlarda kalmaz illaki düşer ama derseniz para sorun değil siz bilirsiniz

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Oncelikle 600-700 tl fark Üzmez yeter ki uzun kullanabileyim... Samsung almisken 1 gün şarj gitmesse o benim için sorun olur... mate 10 pro kamera sorunu olduğunu söylüyorlar buda beni düşündürüyor....

• Bende sizin gibi düşünüyorum valte mis kablosuz sarjmis çok önemli değil... Ayrıca telefonu almam boyle giderse 1 ay gibi bir süreyi bulur bunların üzerine 27 sinde fuarda 3 telefon daha geliyor... s9 plus in fiyati o zaman kesin düşer

Mate 10 pro piyasada en iyi kameraya sahip cihaz, prof modda çok ince ayarlar da yapılabildiği için en iyisi. Ön kamerada parlama sorunu oluyor bazen, yazılımla halledilebilecek ufak bir pruz bana kalırsa. Note 8 de kullanıyorum gece şarja taktığımda %17 gibi kalmış oluyor. Aynı durumda Mate 10 pro da %40 civarı. İkiside aynı günü çıkartıyor ama Mate 10 pro öteki güne bile devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    O zaman samsung u bir tık önde kılan ekranı ve yüz tanıması oluyor çünkü çoğu özelliğini kullanmıyorum kamerada islemcide bataryada mate 10 pro daha üstün sanırım... on kamerasindaki parlama yazılımsal midir yoksa kamera lensi ile alakali mi acaba donanımsal birseyse böyle iyi telefonda daha dikkat edilmesi gerekirdi.

• Arkadaşlar yeni bir browser indirmek istiyorum. Şu an chrome kullanıyorum ama chrome de unlock bootloader yapmak için siteden kod alamıyorum chrome desteklemiyor. Samsung browser indirmeyi düşünüyorum ancak google play da iki tane Samsung browser var. Bir tanesi beta olan sürümü sizce hangisini indirmeliyim. Başka browser tavsiyeniz varsa mate 10 pro için onu da dikkate alabilirim

İyi günler herkese

• S9+ bataryası mate 10 pro bataryasına çok yakın performans veriyor xda da ekran süreleri hemen hemen benzer.
    Kamerayı hiç konusmayalım çünkü s9+ daha iyi malesef. Zaten bu çok normal sonuçta 1 sonraki jenerasyon cihaz.
    Ama ben olsam 4200 samsung'a vereceğime mi7 bekler 2000liraya mi7 alırım. Kamera gerçekten son cihazlarındaki gibi çağ atladıysa daha kimse mobil cihazlara 2000tl üstü para vermez.
    8gb ram + snap845+4500mah batarya
    Batarya konusunda bir ekleme yapayım. Eğer Xiaomi sızdığı gibi 4500 batarya koyarsa bu Huaweinin 5500lüğüne falan denk gelir.
  • S9 larda ölü piksel olayı çıkmış geçenlerde. İri whatsap gurupta
    Haberle gösteriyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Mate 10 proda asla kamera sorunu yok kardeşim
    Millet bilmiyor fotoğraf çekmeyi kamera sorunu var
    Diye. Sallıyolar telefon uzerinde leica lensler var
    Şu anda en iyi bildiğin lens carl zeiss değilmi
    Sony nin kullandığı lens işte o zeissi bu leica
    Sırtına alır götürür

Benim için bu telefonda tek eksik ekran parlaklığı
    Bir tık daha iyi olabilirdi gündüz gözüne
    Sonuna kadar açıyorum mecbur dışarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 24 Mart 2018; 15:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenalti

Ana menüdeki ikon da mail sayısını göstermiyor bende. Sizde gösteriyor mu? Bi ayarı mi var acaba? App icon counter badge dende ayarladım.

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Peki niye öyle söylüyorlar... sırf o yüzden xperia almayi bile düşündüm.. ama şimdi s9 plus ve mate 10 arasında gidip geliyorum

Valla ben bilmem ben hobi olarak foto işiyle uğraşıyorum az çokda
    Bu işden çakarım foto konusunda diyeceğimi dedim

Bataryasıda süper benim için

Benim için tek eksiği ekran parlaklığı onuda dışarda sonuna kadar açıyorum

Samsungdaki o kenarları meyilli ekranlardan nefret ediyorum
    Bu nedir ya böyle telefon ekranımı kullanılormış
    Bari telefonların arkasınada dönsünler dönmüşken bir zahmet

• En son samsung 8+ almıştım ve asla bir daha almam
    Nedenide KNOX kurulu ve rot yaptığında bir daha eski halie gelmiyor maalesef yani apple gibi çok sıkıyor
    Oysa android özgür bir işletim sistemidir
    Huawei fiyatı pahalı ekranı düşük ön kamerası ben beğenmiyorum müşteri desteği hiç yok
    Ama özgür ve güzel telefon arka kamera iyi pil iyi ve rot revrand gibi sorunları yok özgür
    Faka samsung özelikle S9+ donma yada kronik hastalık gibi laflara inanmıyorum S8+ resmen kayıyor süper çalışıyordu
    S9+ beğenmediğim taraf 190 gr civarı yav bu ne elinde ne kadar tutabilirsin çok fazla ağır ama kamerası özelikleri DSL eklemiş araştırmada adamlar bunu nasıl becerdiklerini hala anlıyamamış yani kamerası mükemel
    -------------
    BEnim için mükemel telefon hangisidir
    Fiyat 2000 tl geçmiyecek
    Ekran FH+ yeterlidir az pil gözel görünüm
    Pil 24 saat gidebilen bir çalışma
    işlemci kesinlikle düşükte olsa Snapdaragon
    Ağırlık 140-155 Gramdan fazla olmayacak
    Güncelleme yeni çıkan telefon kesinlikle adnroid son sürüm olmalı şuanda 8.1
    --
    Büyük markalar kesinlikle kazık aldatmaca reklamlarla çok yüksek fiyatla satışa sunuluyor
    Hiç bir telefonun maliyeti 400 doları geçmiyor 400 altında iphone x s9+ ve diğerleri
    genel maliyet 200-250 dolar civarıdır

Xiaomi nokia oppo meizu bu markalar reklam ve ar-ge yapmayan çok makul fiyatlarla amiral gemileri seviyesinde telefonların kalitesinde ve yarı fiyatına satıp kazanıyorlar.

Marka marka marka bizi bitiren bu

• Arkadaşlar bu telefondan almayi düşünüyorum ama mavi ve kahve renklerinden başka bulamadım. Titanyum gray renk nerede bulabilirim (Huawei garantili) ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ararat1824

En son samsung 8+ almıştım ve asla bir daha almam
    Nedenide KNOX kurulu ve rot yaptığında bir daha eski halie gelmiyor maalesef yani apple gibi çok sıkıyor
    Oysa android özgür bir işletim sistemidir
    Huawei fiyatı pahalı ekranı düşük ön kamerası ben beğenmiyorum müşteri desteği hiç yok
    Ama özgür ve güzel telefon arka kamera iyi pil iyi ve rot revrand gibi sorunları yok özgür
    Faka samsung özelikle S9+ donma yada kronik hastalık gibi laflara inanmıyorum S8+ resmen kayıyor süper çalışıyordu
    S9+ beğenmediğim taraf 190 gr civarı yav bu ne elinde ne kadar tutabilirsin çok fazla ağır ama kamerası özelikleri DSL eklemiş araştırmada adamlar bunu nasıl becerdiklerini hala anlıyamamış yani kamerası mükemel
    -------------
    BEnim için mükemel telefon hangisidir
    Fiyat 2000 tl geçmiyecek
    Ekran FH+ yeterlidir az pil gözel görünüm
    Pil 24 saat gidebilen bir çalışma
    işlemci kesinlikle düşükte olsa Snapdaragon
    Ağırlık 140-155 Gramdan fazla olmayacak
    Güncelleme yeni çıkan telefon kesinlikle adnroid son sürüm olmalı şuanda 8.1
    --
    Büyük markalar kesinlikle kazık aldatmaca reklamlarla çok yüksek fiyatla satışa sunuluyor
    Hiç bir telefonun maliyeti 400 doları geçmiyor 400 altında iphone x s9+ ve diğerleri
    genel maliyet 200-250 dolar civarıdır

Xiaomi nokia oppo meizu bu markalar reklam ve ar-ge yapmayan çok makul fiyatlarla amiral gemileri seviyesinde telefonların kalitesinde ve yarı fiyatına satıp kazanıyorlar.

Marka marka marka bizi bitiren bu

Mi7nin 2000 altina cikmasina imkan yok, mi6 dusunebilirsin

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.