Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın

Bu klavye benide uyuz etti yaw A8 16 da ne güzel bir klavye vardı kocaman harflerle
    Google klavyeydi herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Haklısın

Bu klavye benide uyuz etti yaw A8 16 da ne güzel bir klavye vardı kocaman harflerle
    Google klavyeydi herhalde

Ali, googleplayden "goboard " yazarak Google klavye indir. Kullanışlı baya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bu hangi ülkeni ya da bölgenin telefonu?

son sürüm güncellemesi yapabildiniz mi?

Hangi site ve satıcıdan aldınız?

Yarın itibari ile ben de alacağım da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Gboard adı. Play seyreden indir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemszk

mate 10 pro'da bildirim geldiğinde tuş kilidi uyanıp bildirimleri gösteriyor mu ? bana bunun ekran görüntüsünü atabilir misiniz rica etsem :)

Evet uyanıyor hocam

Uygulamalar ve bildirimler > Bildirimler ve Durum Çubuğu > Bildirimler ekranı açar

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Vay Faruk abim çok sağol teşekkür ederim abim

Edit = abi bunda sadece konuşma durumu aktiv yazma olayı hala swiftkey de bir türlü açılmıyor goboard kısmı
    Telefonu yenidende başlattım sadece otomatik konuşma kısmı aktif oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 9 Mart 2018; 7:44:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 kullanıyorum, genel olarak cihazdan çok memnunum. Daha evel kullanıp çok memnun kaldığım Mate 9 kullanımımdan sonra Mate 10 Pro yu da denemeyi istiyorum, asıl isteme amacım ise pil ömrü. Aranızda Note 8 den Mate 10 pro ya geçen yada iki cihazı da kullanmış biri var mıdır? Note 8 in bilhassa ekran kalitesi muazzam. Buna yakın bir kalite sunabiliyor mu ekranı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Note 8 kullanıyorum, genel olarak cihazdan çok memnunum. Daha evel kullanıp çok memnun kaldığım Mate 9 kullanımımdan sonra Mate 10 Pro yu da denemeyi istiyorum, asıl isteme amacım ise pil ömrü. Aranızda Note 8 den Mate 10 pro ya geçen yada iki cihazı da kullanmış biri var mıdır? Note 8 in bilhassa ekran kalitesi muazzam. Buna yakın bir kalite sunabiliyor mu ekranı?

hem note 8 hemde mate 10 pro yu aynı anda kullanıyorum note 8 den 1.6 kat felan daha iyigidyor bataryası tabi bunda ekran çözünürlüğünü bayı büyük,

belki inanmayacaksınız ama kesinlikle mate 10 pro nun ekranı çok daha iyi adını veremediğim tuhaf bir berraklık var ekranında mate 10 pro da.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bana incelemelerimde note 8 ekranı daha iyi geldi. Hatta mate çok donuk geldiği için noteyi almayı bile düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Note 8 kullanıyorum, genel olarak cihazdan çok memnunum. Daha evel kullanıp çok memnun kaldığım Mate 9 kullanımımdan sonra Mate 10 Pro yu da denemeyi istiyorum, asıl isteme amacım ise pil ömrü. Aranızda Note 8 den Mate 10 pro ya geçen yada iki cihazı da kullanmış biri var mıdır? Note 8 in bilhassa ekran kalitesi muazzam. Buna yakın bir kalite sunabiliyor mu ekranı?

hem note 8 hemde mate 10 pro yu aynı anda kullanıyorum note 8 den 1.6 kat felan daha iyigidyor bataryası tabi bunda ekran çözünürlüğünü bayı büyük,

belki inanmayacaksınız ama kesinlikle mate 10 pro nun ekranı çok daha iyi adını veremediğim tuhaf bir berraklık var ekranında mate 10 pro da.

Hocam, "tuhaf bir berraklık" nedemek yaa ? Yani bir telefona çok iyi diyebilmek için zorlama ifadeler bunlar.

Telefonu bende inceledim, benimde birçok insan gibi görüşüm net. Bu telefonun ekranı, parlaklık, canlılık, çözünürlük olarak rakiplerinden (Note8 dahil) geride kalıyor. Telefonu hiç görmemiş insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

Bu telefonla ilgili youtube incelemeleri olsun, bazı arkadaşların abartılı yorumları olsun, inanın artık şüpheyle bakıyorum. Sanki bir çıkar ilişkisi var gibi... (hakangündüz seni kastetmiyorum) Yada aldığı telefonda farkında olmadan kendini iyi hissetmek adına, objektif olmayan yorumlar yaparak, tatmin olmaya çalışıyorlar.

Dün bir inceleme videosu izledim. Osman Manav adında biri. Az da değil 30bin civarı izlenmişhttps://www.youtube.com/watch?v=Z7TkF9a1-Tc
    Adam sanki huawei resmi reklam ajansı gibi. Kardeşim, bir telefona sürekli çok çok güzel, inanılmaz başarılı, mükemmel ötesi falan filan denir mi yahu !!! ???

Ama şunu diyebiliriz belki; pil süresi ekran performansıyla ters orantılı olduğundan, bu telefonda pil süresi öncelikli tutulup, ekran ikinci plana atılmış. Tercih meselesi... Kimine uyar, kimine uymaz. Ama çoğunluğun şarj süresini tercih edeceğini tahmin ediyorum.

Bende şuan da telefon alma arefesindeyim. Hiç risk almadan herzamanki gibi iphone8 plus alıp geçecektim fakat ilk defa bir başka marka telefon beni cezbetti. İnsan birazda farklı bir tat ararya, onun gibi. Ama hayal kırıklığı yaşama ihtimalimi öngöremiyorum. Yani yazılım, arayüz, stabilite, uygulamalarla uyumluluk, düzenli güncelleme desteği vb... bunlar konusunda iphone dan sonra beni tatmin edermi şüpheliyim. Yoksa bende herkes gibi telefonu ilk elime aldığımda beğendim tabiki. Ama ilk ışıltısına aldanıp, sonradan keşke iphone alsaydım demek te var, yanılmıyorsam. Örneğin daha önce samsung denedim ve beğenmedim yazılım, arayüz, menüler vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 9 Mart 2018; 11:48:24 >

• allaturcha A kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların doğrultusunda sen iphoneden vazgeçme bence. Lg-Huawei ve samsung gibi markaların arayüzleri aşağı yukarı aynı, ama lg ve huawei stabilite daha iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Hocam, "tuhaf bir berraklık" nedemek yaa ? Yani bir telefona çok iyi diyebilmek için zorlama ifadeler bunlar.

Telefonu bende inceledim, benimde birçok insan gibi görüşüm net. Bu telefonun ekranı, parlaklık, canlılık, çözünürlük olarak rakiplerinden (Note8 dahil) geride kalıyor. Telefonu hiç görmemiş insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

Bu telefonla ilgili youtube incelemeleri olsun, bazı arkadaşların abartılı yorumları olsun, inanın artık şüpheyle bakıyorum. Sanki bir çıkar ilişkisi var gibi... (sky_walker seni kastetmiyorum) Yada aldığı telefonda farkında olmadan kendini iyi hissetmek adına, objektif olmayan yorumlar yaparak, tatmin olmaya çalışıyorlar.

Dün bir inceleme videosu izledim. Osman Manav adında biri. Az da değil 30bin civarı izlenmişhttps://www.youtube.com/watch?v=Z7TkF9a1-Tc
    Adam sanki huawei resmi reklam ajansı gibi. Kardeşim, bir telefona sürekli çok çok güzel, inanılmaz başarılı, mükemmel ötesi falan filan denir mi yahu !!! ???

Ama şunu diyebiliriz belki; pil süresi ekran performansıyla ters orantılı olduğundan, bu telefonda pil süresi öncelikli tutulup, ekran ikinci plana atılmış. Tercih meselesi... Kimine uyar, kimine uymaz. Ama çoğunluğun şarj süresini tercih edeceğini tahmin ediyorum.

Bende şuan da telefon alma arefesindeyim. Hiç risk almadan herzamanki gibi iphone8 plus alıp geçecektim fakat ilk defa bir başka marka telefon beni cezbetti. İnsan birazda farklı bir tat ararya, onun gibi. Ama hayal kırıklığı yaşama ihtimalimi öngöremiyorum. Yani yazılım, arayüz, stabilite, uygulamalarla uyumluluk, düzenli güncelleme desteği vb... bunlar konusunda iphone dan sonra beni tatmin edermi şüpheliyim. Yoksa bende herkes gibi telefonu ilk elime aldığımda beğendim tabiki. Ama ilk ışıltısına aldanıp, sonradan keşke iphone alsaydım demek te var, yanılmıyorsam. Örneğin daha önce samsung denedim ve beğenmedim yazılım, arayüz, menüler vs.

çözünürlüğü rakiplerine göre geride olmasına rağmen (full hd) keskinliği yazılımsal olarak arttırılmış gibi bu yüzden berraklığı iyi geldi bana akşam iki cihazda aynı resimleri ekrana koyar dslr ile fotoğrafını çekerim arkadaşlar kıyaslamış olur.

• ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Risk alma diyosun yani Okadar kötümü hocam yaa

Bende tabiki biliyorum, androidin ios gibi olamayacağını. Bir alışma süreci de olacaktır illaki. Ama bütün mesele, can sıkmadan iş görmeyi başarabilecek mi ? Gündelik işlerde sade, pratik ve stabil bir şekilde karşılık verebilecek mi?

Bu telefonun Android 8 oreo olması ve huawei ye özgü arayüz olan EMUI nin 8.0 versiyonunun diğer androidlere göre baya bir methedilmiş olması beni umutlandırmıştı. iphone un tekelinin kırılacağına dair. Tabi bu şimdilik tamamen hayal de olabilir.

Herşeye rağmen, sen bu sezonda da iphone ile devam et diyorsanız. Gidip hemen iphone 8 plus ı alacağım.

Not: Sık telefon değiştirmem. 5 senedir iphone5 kullanıyorum. Bu kadar para verince 5 sene civarı sorunsuz götürsün isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 9 Mart 2018; 11:53:31 >

• Arkadaşlar mate 10 pro almıştım daha önce ve 10 günde ekran da amoled yanığı oluşmuştu huawei servisine verip iade etmiştim. Fakat üründen memnun kaldığım için ilk parti ürünlerde böyle birşey olur düşüncesiyle tekrar sipariş geçmek istiyorum. Acaba başka bu sorunu yaşayan oldu mu ? alt navigasyon tuşları bende ekrana yanma yapmıştı.

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    indirdim ilaç gibi geldi

Ama bir sorunum daha var

devamlı ekran parlaklığını ayarlıyor benim de canımı sıkıyor amoled ekran bi anda ucuz ips çin ekranına dönüyor

• Bir de aramalarda niye iphone gibi cevaplama sağda yahuu bir de iceriden dışarı doğru çekiyorsun sinek küçük ama mide bulandırıyor bi şekilde değişiyor deyin Allah rızası için

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Risk alma diyosun yani Okadar kötümü hocam yaa

Bende tabiki biliyorum, androidin ios gibi olamayacağını. Bir alışma süreci de olacaktır illaki. Ama bütün mesele, can sıkmadan iş görmeyi başarabilecek mi ? Gündelik işlerde sade, pratik ve stabil bir şekilde karşılık verebilecek mi?

Bu telefonun Android 8 oreo olması ve huawei ye özgü arayüz olan EMUI nin 8.0 versiyonunun diğer androidlere göre baya bir methedilmiş olması beni umutlandırmıştı. iphone un tekelinin kırılacağına dair. Tabi bu şimdilik tamamen hayal de olabilir.

Herşeye rağmen, sen bu sezonda da iphone ile devam et diyorsanız. Gidip hemen iphone 8 plus ı alacağım.

Not: Sık telefon değiştirmem. 5 senedir iphone5 kullanıyorum. Bu kadar para verince 5 sene civarı sorunsuz götürsün isterim.

Yazdığınız şeylere cevap vereyim.

İlk çıktığı günden beri aklınıza gelen tüm iphone ları kullanmış, uzun yıllar sadece iphone ile devam etmiş biri olarak sizi Android de en memnun edecek cihazın Huawei olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. IOS'a en yakın tecrübeyi sunan cihaz kesinlikle Huawei. Mate 9 dahi bana göre Iphone 7 plus tan daha başarılı idi, Mate 10 Pro çok çok daha iyidir.

Ben sizin yerinizde olsam asla gidipte 8 plus almazdım. 2018 yılında asla o tip bir ürün tercih etmezdim, hele uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsam, asla. Kasası, ekran-kasa oranı, çağ dışı, 3-4 yıldır utanmadan aynı kasayı kullanıyorlar. Gidin Note 8-Mate 10 Pro ile yan yana koyun Iphone 8 plus ı, ekranlarınıda açın hatta, biri gelecekten gelmiş gibi gözükecek.

Güncelleme konusunda ise Huawei piyasadaki iyi firmalardan biri. Mate 10 Pro Android 8 ile geldi, bence en az 2 tane daha ana güncelleme alacaktır.

• Arkadaşlar mate 10 pro da beni rahatsız eden bir durum var.

Cihaz çift hoparlör fakat sesler aşırı tiz örneğin alt hoparlör ses seviyesi yüzde 70 den sonra aşırı tiz e çekiyor ve sesi öyle yükseltiyor açıkçası dış hoparlör ses seviyesi ve kalitesi beni tatmin etmedi zamanında p9 Plus mate 9 kullandım onların hoparlör ses kalitesi daha iyiydi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılım olarak kıyaslayın bence ekran konusunda rakibi iphone x

iphone 8 değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Vay Faruk abim çok sağol teşekkür ederim abim

Edit = abi bunda sadece konuşma durumu aktiv yazma olayı hala swiftkey de bir türlü açılmıyor goboard kısmı
    Telefonu yenidende başlattım sadece otomatik konuşma kısmı aktif oluyor

Abi ayarlardan varsayılan klavye yapmalısın gboardı

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.