Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hattın Vodafone muhtemelen.bende de manuel tuş çıkmıyor. ayarlar dan otomatik kayıt ile kullanabilirsiniz.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    Bende işe yaradı. Çağrı kayıtları telefonun kendi kayıt cihazı uygulamasına gidiyor

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Bu APK ile bende denedim şimdi
    Arama ekranında kayıt seçeneği çıkmıyor ama
    ayarlara otomatik kayıt seçeneği geldi. Hattın Vodafone.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de otomatik kayıt kullanabiliyorum. Kaydedilecek numaraları da tanımlayabiliyoruz ama konuşma anında kayıt başlatabilmek için kayıt tuşu çıkmadı..demek benim tel ile ilgili değilmiş..
    teşekkürler..ben de o şekilde kullanıyorum ama manuel kayıt için sanırım yapabileceğimiz birşey yok.
  • Modelden modele bir fark oluyor mu, bilmiyorum ama Android 9, Mate10 ve Vodafone'da manuel kayıt tuşu var. Apkyı yükleyip, telefonu tekrar başlatınca, arama ekranında takvim seçeneğinin yerine geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 31 Mart 2020; 19:39:14 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Bende arama ekranı bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de bu şekilde. Vodafone nun kendine özel call+ ve video call menüleri geliyor.

Benim de yukarıdaki gibi...kaydetmek istediğim numaraları otomatik kayıt kısmına ekledim..öyle idare ediyorum...yapacak birşey yok..
  • Bu telefonun pil sağlığını en doğru şekilde nasıl ölçebiliriz? Performans modu açık değilken menü geçişlerinde takılmalar yaşıyorum. Sizde de buna benzer durumlar oluyor mu?

• Orijinal şarj kablosunun Type C ucunda, kablonun üzerinde 2v ya da 3v yazıyor. Hangisi sizde yazıyor.

• lansker kullanıcısına yanıt
    Bu kabloyu aldım 5A yazıyor. 40w şarjı destekliyor. Telefonu bu kablo da, powerbank de supercharge edebiliyor
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0152ZM47Y/ref=cm_sw_r_apa_i_WZmHEbQVTHAG6

• Fark nereden kaynaklanıyor, ben de bilemedim.
    Örneğin bende de canlı video yok :)

Edit : Acaba benim aksime hepiniz faturalı tarife falan olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 1 Nisan 2020; 21:24:50 >
    yazılım sürümünüz nedir
    cihaz yurtdışı mı yurtiçimi yurt içi ise paralel mi ithalat mı?
    ayrıca 3g şebekesinde bende H yazıyor sizinkinde 3g yazıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

yazılım sürümünüz nedir
    cihaz yurtdışı mı yurtiçimi yurt içi ise paralel mi ithalat mı?
    Huawei Türkiye, Mate 10 modelini hiç getirmedi.
    Cihaz yurtdışı, c185 bölge kodlu, sürüm : 9.1.0.320
  • konu başlığı pro olunca, normal ve lite sürümleri hiç düşünmüyoruz..
  • durduk yere karanlık mod olarak kullandığım instagram, google discovery gibi bazı uygulamalar aydın moda geçti. bir kaç kere telefona reset attım, karanlık modu kapayıp açtım ancak düzelmedi. bir yerde bir hata oldu ama nerede. aynı durum başına gelen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FameHooker

Ben 10.1'in de geleceğini düşünüyorum. Çünkü ara sürüm. Benim cihazın şarj soketinde bi problem yok. Supercharge ile 1-1,5 saat arasında şarj oluyor. Baseus Adaman 22.5w powerbank buldum satın aldım. Bizim telefonları supercharge ediyor. Ağır ve kaba ama memnunum
    BASEUS ADAMAN 20000 MAH 22.5W HIZLI ŞARJ POWER BANK 2 USB 1 USB 365,75 TL yerine 315,75 TL
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/baseus-adaman-20000-mah-225w-hizli-sarj-power-bank-2-usb-1-usb-P411623421
    Maalesef 10.1 gelmiyor.
    https://www.log.com.tr/huawei-emui-10-1-guncellemesini-alacak-cihazlar-aciklandi/

10 geleceğinden de şüpheliyim. Hw merkezden resmi bi açıklama görmedim. ülke lokasyonlar kendilerince bilgi veriyorlar ama onlar da sallamasyon cevaplar.

Aynı LG işine döndü. G4'e android 8 için Avrupaya beta sürüm vermişti. Sonra söz vermesine rağmen sözünde durmadı.

• Arkadaşlar 10.1 veya 10 herneyse, Türkiye'ye verilmiyorsa Huawei kaybeder.

Huawei TR yetkilileri bu forumu yakından takip ediyor bunu biliyoruz.

Verdiği sözde durmayacaksa bir sonraki telefonumuz Huawei olmaz, kendileri düşünsün, siz düşünmeyin. Satan onlar alan biziz.

Hadi iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.