Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (8 Mobil) - 4 Masaüstü8 Mobil
13.934
Cevap
187
Favori
717.718
Tıklama
Popüler Konular listesinde 66. Sırada  bugün en iyi #27
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    863 Mesaj

Valla ben LG.den bu yüzden gelmiştim. Bu da böyle yaparsa oppo olabilir başka yeni marka araştırmalarım olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    erhanercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    241 Mesaj

Google Pixel telefonlar burda resmi olarak satılsa onu alırım

|
    |
    erhanercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    Oneplus düşünülebilir destek konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TV: Panasonic P42ST33E NeoPlazma - PJ: Panasonic PT-AT6000 - PVR: Vu+ Duo Linux HDTV Receiver Twin PVR - Media Player: Nvidia Shield TV Pro 2019 - AVR: Cambridge Audio AZUR 751R - Remote: Logitech Harmony 650 - Network Streamer + Dac : Raspberry Pi3 + PiFi Dac V2 - Heco Metas 701 XT - Definitive Technology CLR2002 - Heco Victa 201 - Definitive Technology ProSub 200TL - Playstation 4 Slim 500GB - Mobile phone: Huawei Mate 10 Pro

PSN: nejatto

• Binbaşı
    1901 Mesaj
    dün yurtdışı cihazıma 342 güncellemesi geldi. 4 5 aydır 325 vardı. 325 hatalı idi. birçok sorun vardı. 342 ile ekim ve aralık 2019 güvenlik güncellemesi verilmiş. kısacası patron bizi sevmiyor. bu cihaza gelecek olan android 10 güncellemesi eksiklikler ve hatalar ile gelecektir. ve düzeltmeyeeklerdir. bence. zaten cihazın şarj soketi problemi de var. şuan 3 4 saatte şrj oluyor.
    Mate 10 Pro&amp;amp;amp;#39;suz Kullanıcı Kulübü Üyesi

• Teğmen
    241 Mesaj

Ben 10.1'in de geleceğini düşünüyorum. Çünkü ara sürüm. Benim cihazın şarj soketinde bi problem yok. Supercharge ile 1-1,5 saat arasında şarj oluyor. Baseus Adaman 22.5w powerbank buldum satın aldım. Bizim telefonları supercharge ediyor. Ağır ve kaba ama memnunum

BASEUS ADAMAN 20000 MAH 22.5W HIZLI ŞARJ POWER BANK 2 USB 1 USB 365,75 TL yerine 315,75 TL
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/baseus-adaman-20000-mah-225w-hizli-sarj-power-bank-2-usb-1-usb-P411623421

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1374 Mesaj
    Huawei garanti sürelerini uzattı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    863 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 27 Mart 2020; 21:19:17 >
    |
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Harbi diyorum iyice xxx. Sen git amiral al iki sene sonra böyle yazılım desteğinde sürün. Niye gidip mate 20 veya 30 serisi cihaz alayım ben şimdi. Daha işim olmaz
    Valla hocam ben iphone 7 ve ipad kullanıyorum 26 martta güncelleme alacak dediler bütün cihazlar için ve hepsine geldi aynı anda.
    Güncelleme konusunda apple eline su dökebilecek yok benimm görüşüm.
    2548 Mesaj
    neyse zurnın zort deliğine dayandık bekleyeceğiz artık :)
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    himmet_dal

İphonelerin kamera tırt androidde yapılan şeylerin 10da 1ini yapamıyorlar hergün güncelleme gelse ne olur iphone 8 plusda var bende mate 10 pro onun 2 katı kadar iyi resim çekiyor ve daha özgür işletim sistemi Marketi var parayı çöpe atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 28 Mart 2020; 0:20:41 >

apple ın hiç bir platformuyla işim olmaz
    |
    |
    glumerna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sıfır kapalı kutu Teknosadan alınma faturalı Huawei Mate 10 pro cihazım satılıktır ilgilenen olursa p.m.

|
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Bakın istekler tercihler farklıdır.

Ben de mate 10 pro iphone dan kötüdür demiyorum gerçek birşeyi söylüyorum.

Yazılım açısından hala daha apple eline su dökecek yok doğruya doğru.

Ancak istekler tercihler önemli dedim ya benim için konuşayım.

Yaklaşık 1.5 sene kullandım ve kamerayı çok fazla kullanmadığımı farkettim ve büyük ekranın gerçekten fazlaca büyük olduğunu düşünmeye başladım. Fırsat bulunca da ihtiyacı olan birine verdim ben de yoluma küçük bir telefonla devam ediyorum.

O iyidir şu iyidir bu kötüdür demenin manası yok yani. Hangisi ihtiyacını gideriyorsa onu kullanmak doğru olanı.

Bilmem neyi kullanıyorum memnun değilim diyene kullanma derler yani, işin özü bu.
    |
    |

• Yarbay
    4471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Valla hocam ben iphone 7 ve ipad kullanıyorum 26 martta güncelleme alacak dediler bütün cihazlar için ve hepsine geldi aynı anda.
    Güncelleme konusunda apple eline su dökebilecek yok benimm görüşüm.

Alıntıları Göster
    iphone 7'nin 2020 mart güncel hali mate 10 pro'nun 2018'de kalmış halinden kötüdür ama o ne olacak :)

powerbank taşımak zorunda değilsin. akıcı arayüzü var. kamerası iphone7'den iyi. mate 10 pro'dan başka ne beklentiniz var ki? uygulamaları da iphone 7'den hızlı açıyor. ee daha nedir isteğiniz? yazılım lafları bana boş geliyor. yazılım güncellemesi aldı da ne oldu daha mı hızlandı telefonunuz :))) günde kaç kez şarj ediyorsunuz onu hem :)))
    boyut diyorsan, o koca telefonda ufacık bir ekran var, devasa çerçeveler var, çözünürlüğü bile komik :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 29 Mart 2020; 13:13:51 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    863 Mesaj
    Şu da bir gerçek, eski iphone'lara verilen güncellemenin asıl amacı cihazı yavaşlatmak ve kullanıcıyı bıktırıp, yeni bir cihaz aldırmak.. IOS kullanan biri kolay kolay Androide geçmeyeceği için bunu kolaylıkla yapabiliyor.
    |
    |

Yaptıkları açıklama şu ki Covid-19 belası nedeniyle güncelleme takvimleri değişti. Onun yerine garantilerimizi uzattılar ki benim garantim 1 ay uzamış oldu.
    |
    |
    beyzafer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Huawei'in kendi çağrı kaydı uygulamasını nerden yükleyebilirim?

• Binbaşı
    1374 Mesaj
    |
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sahrud83

arkadaşlar merhaba cihazı sıfır yeni aldım henüz hat takmadım ölü piksel vs testleri nasıl yapabilirim bir de android 8le geldi güncellemeleri yapayım mı sizce?
    güncelllemeler olmazsa olmaz
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600||MSI Mortar Max b450m 4100 Mhz (OC)||inno3D RTX 2060 Super Twin X2 8 GB 256 bit||Crucial Balistix Elite 16 GB 3466 MHz||Corsair MP510 NVMe2 480 GB||Seagate Barracuda 2 TB||Silverstone Temjin 08-e mATX||SAMSUNG C27HG70 27" Curved SVA 144mhz Qdot ||Razer Ornata Chrome||Razer Viper Ultimate||Logitech MX Sound 2.0 || Razer Vespula V2 ||Razer Leviathan 5.1 Soundbar||
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.