Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google Pixel telefonlar burda resmi olarak satılsa onu alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oneplus düşünülebilir destek konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün yurtdışı cihazıma 342 güncellemesi geldi. 4 5 aydır 325 vardı. 325 hatalı idi. birçok sorun vardı. 342 ile ekim ve aralık 2019 güvenlik güncellemesi verilmiş. kısacası patron bizi sevmiyor. bu cihaza gelecek olan android 10 güncellemesi eksiklikler ve hatalar ile gelecektir. ve düzeltmeyeeklerdir. bence. zaten cihazın şarj soketi problemi de var. şuan 3 4 saatte şrj oluyor.
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Ben 10.1'in de geleceğini düşünüyorum. Çünkü ara sürüm. Benim cihazın şarj soketinde bi problem yok. Supercharge ile 1-1,5 saat arasında şarj oluyor. Baseus Adaman 22.5w powerbank buldum satın aldım. Bizim telefonları supercharge ediyor. Ağır ve kaba ama memnunum
    BASEUS ADAMAN 20000 MAH 22.5W HIZLI ŞARJ POWER BANK 2 USB 1 USB 365,75 TL yerine 315,75 TL
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/baseus-adaman-20000-mah-225w-hizli-sarj-power-bank-2-usb-1-usb-P411623421

• Huawei garanti sürelerini uzattı.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 27 Mart 2020; 21:19:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Harbi diyorum iyice xxx. Sen git amiral al iki sene sonra böyle yazılım desteğinde sürün. Niye gidip mate 20 veya 30 serisi cihaz alayım ben şimdi. Daha işim olmaz
    Valla hocam ben iphone 7 ve ipad kullanıyorum 26 martta güncelleme alacak dediler bütün cihazlar için ve hepsine geldi aynı anda.
    Güncelleme konusunda apple eline su dökebilecek yok benimm görüşüm.
  • neyse zurnın zort deliğine dayandık bekleyeceğiz artık :)
  • İphonelerin kamera tırt androidde yapılan şeylerin 10da 1ini yapamıyorlar hergün güncelleme gelse ne olur iphone 8 plusda var bende mate 10 pro onun 2 katı kadar iyi resim çekiyor ve daha özgür işletim sistemi Marketi var parayı çöpe atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 28 Mart 2020; 0:20:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    apple ın hiç bir platformuyla işim olmaz
  • Sıfır kapalı kutu Teknosadan alınma faturalı Huawei Mate 10 pro cihazım satılıktır ilgilenen olursa p.m.

• Bakın istekler tercihler farklıdır.

Ben de mate 10 pro iphone dan kötüdür demiyorum gerçek birşeyi söylüyorum.

Yazılım açısından hala daha apple eline su dökecek yok doğruya doğru.

Ancak istekler tercihler önemli dedim ya benim için konuşayım.

Yaklaşık 1.5 sene kullandım ve kamerayı çok fazla kullanmadığımı farkettim ve büyük ekranın gerçekten fazlaca büyük olduğunu düşünmeye başladım. Fırsat bulunca da ihtiyacı olan birine verdim ben de yoluma küçük bir telefonla devam ediyorum.

O iyidir şu iyidir bu kötüdür demenin manası yok yani. Hangisi ihtiyacını gideriyorsa onu kullanmak doğru olanı.

Bilmem neyi kullanıyorum memnun değilim diyene kullanma derler yani, işin özü bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Valla hocam ben iphone 7 ve ipad kullanıyorum 26 martta güncelleme alacak dediler bütün cihazlar için ve hepsine geldi aynı anda.
    Güncelleme konusunda apple eline su dökebilecek yok benimm görüşüm.

Alıntıları Göster
    iphone 7'nin 2020 mart güncel hali mate 10 pro'nun 2018'de kalmış halinden kötüdür ama o ne olacak :)

powerbank taşımak zorunda değilsin. akıcı arayüzü var. kamerası iphone7'den iyi. mate 10 pro'dan başka ne beklentiniz var ki? uygulamaları da iphone 7'den hızlı açıyor. ee daha nedir isteğiniz? yazılım lafları bana boş geliyor. yazılım güncellemesi aldı da ne oldu daha mı hızlandı telefonunuz :))) günde kaç kez şarj ediyorsunuz onu hem :)))
    boyut diyorsan, o koca telefonda ufacık bir ekran var, devasa çerçeveler var, çözünürlüğü bile komik :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 29 Mart 2020; 13:13:51 >

• Şu da bir gerçek, eski iphone'lara verilen güncellemenin asıl amacı cihazı yavaşlatmak ve kullanıcıyı bıktırıp, yeni bir cihaz aldırmak.. IOS kullanan biri kolay kolay Androide geçmeyeceği için bunu kolaylıkla yapabiliyor.
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Yaptıkları açıklama şu ki Covid-19 belası nedeniyle güncelleme takvimleri değişti. Onun yerine garantilerimizi uzattılar ki benim garantim 1 ay uzamış oldu.
  • Huawei'in kendi çağrı kaydı uygulamasını nerden yükleyebilirim?

• arkadaşlar merhaba cihazı sıfır yeni aldım henüz hat takmadım ölü piksel vs testleri nasıl yapabilirim bir de android 8le geldi güncellemeleri yapayım mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahrud83

arkadaşlar merhaba cihazı sıfır yeni aldım henüz hat takmadım ölü piksel vs testleri nasıl yapabilirim bir de android 8le geldi güncellemeleri yapayım mı sizce?
    güncelllemeler olmazsa olmaz
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    ben bunu yapmıştım ama iş yapmadı bende...çağrı kaydetme butonu yerinde call+ var hala...değişmiyor kapatıp açınca da...sizde değişti mi?
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.