Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl temizliyor sun? Pamuklami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    cihazı yeni aldım 23 aylık psikolojik biraz :) ne kadar yıprandığınıda bilmiyorum apple gibi pil sağlığı olsa görürdük diğer uygulamalara pek güvenmiyorum bundan dolayı yoksa bir sorun yok
  • tupacamaru T kullanıcısına yanıt
    ben cihazı yeni aldım iki yıllık cihaz pil sağlığını nereden görebiliyoruz resmi olarak bir yolu varmı apple daki gibi
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Kürdan gibi bişeyle temizleyebilirsiniz. Ben de mate 9'u geçen hafta temizledim içinden epey bir toz birikintisi çıktı. Kablo sürekli çıkıyordu. Artık hiç oynamıyor. Ayrıca size tavsiyem şarjdayken telefonu kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 8 Mart 2020; 13:50:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Hap koyulan hafif sert plastiği makasla kestim bi tarafı hafif sivri bi tarafı sivri değil onla ışığın altında baka baka soketi içini pasparlak yaptım et gibi pislik çıktı kablo cuk diye oturuyor ne kopma ne çıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

ben cihazı yeni aldım iki yıllık cihaz pil sağlığını nereden görebiliyoruz resmi olarak bir yolu varmı apple daki gibi
    Huawei yok hocam kullanım senaryonuzu siz takip edeceksiniz...

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    İkinci el mi

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    evet 23 aylık cihaz garanti bitimine 1 ay var
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    hazır garantisi varken ne sorun varsa yaz gönder fixsmarta :)
  • Selamlar arkadaşlar, geçen senelerde portre fotoğrafı çektikten sonra odak yanlış yerdeyse galeriden odağı kendimiz işaretleyebiliyor yani çekilmiş fotoğrafı düzeltebiliyorduk, suan o özelliği bulamiyorum, özelliğin adı mı değişti veya başka bir konuma mi taşındı bilgisi olan var mı

• bllysl B kullanıcısına yanıt

Bu galiba

• Teşekkürler, fotoğrafı portre modunda değil de açıklık modunda çekmek gerekiyor anlaşılan 👋🏻👋🏻👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: bllysl

Teşekkürler, fotoğrafı portre modunda değil de açıklık modunda çekmek gerekiyor anlaşılan 👋🏻👋🏻👍🏻
    aynen ben de onu yazacaktım şimdi
  • Kafayı tırlatmak üzereyğm beyler bir yardımcı olun lütfen batarya performansından dolayı telefonu garantiye gönderdim soket ie sıvı temasından 180 fiyat çıkardılar ben bataryayı değişin dedikçe soket değişmeden bataryayı bakmayız diyorlar batarya 220 lira soketi boşverin siz benim batarya mı değiştirin dedikçe soket değişmeden el vuramayız diyorlar ücreti mukabilinde batarya mı değiştirin diyorum halen soketi değişmeden el vuramayız diyor paramızla bile rezil olmuş durumdayız müşteri hizmetleri topu fixsmarta atıyor fiz smart papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor r yardımcı olun lütfen....

• Hocam merhaba. Sorunu çözdüm ve telefonu güncelledim dün gece 9.0.200 versiyonuna. Sonrasında otadan habire güncelleme almaya başladı telefon 😂. Şuan 9.1.0.300 sürümündeyim ve 9.1.0.342 güncellemesi geldi. Bu sürümü kullanıp sıkıntı yaşayan var mıdır?

• 9.0.0.276 görünüyor ff de en son. 9 ocak 2020'de ff de görünmüş ve onaylı. ocak 2020 güvenlik yaması diyor. ne alaka?
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    o bizim cihaz için olmaması lazım, ne zamandan beri var orada. 347 görünen şu an bizim için. O aynı kodlu başka cihaza ait olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 9 Mart 2020; 22:12:30 >
  • 9.0da 276 var en son.9.1de 344 var. (17 gün öncesinde ise 347 var 9.1 için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 10 Mart 2020; 7:52:57 >
  • Ocak ayında Ocak yaması olması doğal değil mi?

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.