Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baran0394

Parça yanımda değil şuanda
    alla allaa dayanıklı olması gerekirken zart diye nasıl çıkar bu yahu, bunu aylar önce yine birinde daha okumuştum burada sanki
  • Kap yoktu telefonda baya cam masaların üstüne koyduğumuz asetatın üstündeydi aldım Bi baktım durum bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Siz yine bana göre daha şanslısınız. Benimkinin her iki kamera camı birden düştü. Üstelik garanti yeni bitmişti. Servis garanti olmadığı için ücretli yapılır dedi ama ücret tespiti için telefonu bırakmanız lazım deyince vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundar

Siz yine bana göre daha şanslısınız. Benimkinin her iki kamera camı birden düştü. Üstelik garanti yeni bitmişti. Servis garanti olmadığı için ücretli yapılır dedi ama ücret tespiti için telefonu bırakmanız lazım deyince vazgeçtim.
    Baran0394 arkadaşın cihazı. Sizinki nasıl düştü peki ????
    Farkında bile olmadım. Tesadüfen arka kapağı silerken farkettim. Bu kadar kolay düşmesine hem de ikisi birden çok şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundar

Farkında bile olmadım. Tesadüfen arka kapağı silerken farkettim. Bu kadar kolay düşmesine hem de ikisi birden çok şaşırdım.
    sonra ne yaptınız
  • Arkadaşlar 306 sürümündeyim 345 geldi fakat yüklemedim malum. 10 güncellemesi direk gelir mi? Gelen son sürümü yüklememe rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetsRoll

Arkadaşlar 306 sürümündeyim 345 geldi fakat yüklemedim malum. 10 güncellemesi direk gelir mi? Gelen son sürümü yüklememe rağmen
    345 yeni mi düştü ota'dan ? Yüklesen de yüklemesen de 10 geldiğinde alır cihazın.
    Farketmeden 1 ay önce garanti süresi dolmuştu. Ben yine de servise götürüp sordum. Bana bakmak için cihazı bırakmamı ona göre ne kadar ücret çıkacağını söyleyebilirz dedi. Ben de bırakmak istemedim.
  • Arkadaşlar şu an 9.0.246ya döndüm 9.1.345den.....telefon şu an 9.1.300ü yüklemeyi öneriyor...hangisi daha iyi sizce? 9.1 ile 9.0 arasındaki farkı göremedim..10 gelene kadar burada durmak daha mı iyi acaba?
  • 9dan 10a geçiş olacağını sanmam. Büyük ihtimal 9.1.345den güncelleme yaptırır..

• sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    Benim o kadar bilgim yok ama bu güncellemeler filan kamerayı çok kötü hale getirdi, ben iphone 8 plusla kamera karşılaştırdığımda bizim telefonlar yapay zeka ile neredeyse daha iyi çekim sağlıyordu, şuanda o kadar sinir bozucu ki 7plustan filan kötü halde

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran0394

Benim o kadar bilgim yok ama bu güncellemeler filan kamerayı çok kötü hale getirdi, ben iphone 8 plusla kamera karşılaştırdığımda bizim telefonlar yapay zeka ile neredeyse daha iyi çekim sağlıyordu, şuanda o kadar sinir bozucu ki 7plustan filan kötü halde
    Daha önce yazdım tekrar yazıyorum. 345 ve önceki hangi sürümdü hatırlamıyorum; kamerada ois adresleme sorunu var. 347 de bu sorun yok. Şahane çekiyor.
    Aynen o yazdığınızı biliyorum ama ff den de yapmak istemedim servise vereceğim için, biraz daha 10 bekleyeceğim gibi

• Baran0394 B kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı yok kafana göre yüklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 6 Mart 2020; 14:52:8 >
  • Bu ff den güzelle me nasıl oluyor

• servisde batarya fiyatı nedir bilgisi olan varmı şarjdan memnunum ama 2 yıl oldu değişirse 2 yıl daha kullanırım diye düşünüyorum
  • sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sürüm düşürmeyi nasıl yaptınız acaba?

1 ay oluyor ya geçmedim sorunlu sürüm olduğunu görünce

• 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.