Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LetsRoll

1 ay oluyor ya geçmedim sorunlu sürüm olduğunu görünce
    FF Tecrüben var ise 347 yi yükleyebilirsin. Yok ise 10 u bekleyebilirsin.
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    "Destek" uygulamasından "Yedek Parça" sekmesine gidince 226,15 Lira görünüyor. İşçilik dahil mi bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah cevap için 10u beklemek en mantıklısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    İşçilik hariç KDV dahil.

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Batarya sorunlu değilse neden değiştirmek istiyorsunuz ki? Anladığım kadarıyla garantisi de bitmiş. Bende mate 9 var, hala aynı pil ile, maşallah hiçbir sorunu da yok hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei in kronik sorunu şarj soketi kafasına göre davranıyor hızlı şarj etmeme hastalığı var konuyu araştırdığımda bütün hızlı şarj destekli huawei ürünlerinde aynı sorun var arkadaşımda mate 20 pro var adam illallah etti telefonu 8 saatte şarj ediyor eskiden huawei arayüzü stabil felan diyen yer yerde manşet atardık şimdi etten püften firmware hataları çıkıyor çok telefon çıkarmanın bedeli bu olsa gerek...

• Mate 10 proların 1.5 yılın sonunda şarj döngüleri baya azaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Huawei in kronik sorunu şarj soketi kafasına göre davranıyor hızlı şarj etmeme hastalığı var konuyu araştırdığımda bütün hızlı şarj destekli huawei ürünlerinde aynı sorun var arkadaşımda mate 20 pro var adam illallah etti telefonu 8 saatte şarj ediyor eskiden huawei arayüzü stabil felan diyen yer yerde manşet atardık şimdi etten püften firmware hataları çıkıyor çok telefon çıkarmanın bedeli bu olsa gerek...
    zamanla şarj soketi (şarj paleti diyor fixsmart) ısıdan veya çok tak çıkart yapmaktan ya şişiyor ya da yalama oluyor. Bende de pc ye bağladığımda filan oynatsam kabloyu veri bağlantısı kesilip duruyor sanırım veri bağlantısını yapan pin kısmı yalama oldu. Süper şarjı da yine oynatınca nadiren kesiyor. Fixsmarta sordum 179 tl fiyat verdiler. İyice yalama olunca değiştirtteceğim. Garantisi varken ne dediysem sorun yok dediler şarj soketi için. Anakartı değiştirip şarj soketini bana patlattılar.

Yani diyeceğim o ki. İyice soket şişmiş yalama olmuştur. Süper şarj alırken hızlıya düşmesi yada normal şarja düşmesi yada sadece normal şarj yapması hep sokettendir ekstrem bir durum yoksa. Hatta bir pc ye bağlayıp da deneyin bakalım veri bağlantısı filan da kesilecek mi girişi oynatınca. (Veri bağlantısı kesilip hala şarj etmeye devam edebilir)

• Hocam benim batarya performansım baya düştü fix smarta gönderdim sokete kulp buldu bende yapacak bişey yok değiştirin dedim tabi batarya değişimi de talep ettim huawei bu işi iyice cılkını çıkardı yalama olması ne demektir yav hanım iPhone 6 var en ufak bir yalama olma olayı yok biz dünya verelim soket yalama olsun servis bundan dolayı para istesin tövbeler tövbesi bir daha huawei yaklaşmam...

• tupacamaru T kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum sonuna kadar. Şuan sorun yaşıyorum. Süper şarj hiç etmedi cihaz. Hızlı şarj diyordu. Ben de Huawei in hızlı şarjı bu zannediyordum. Süper şarj varmış. Neyse o da gitti, normal şarj sadece. Kulaklık da gitti bir iki gün önce. Sildim tek yön çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Katılıyorum sonuna kadar. Şuan sorun yaşıyorum. Süper şarj hiç etmedi cihaz. Hızlı şarj diyordu. Ben de Huawei in hızlı şarjı bu zannediyordum. Süper şarj varmış. Neyse o da gitti, normal şarj sadece. Kulaklık da gitti bir iki gün önce. Sildim tek yön çalışıyor.
    Bir daha tövbeler tövbesi huawei yaklaşmam usta deselerki huawei uçan telefon yapmış hiç zerre dönüp bakmam bu arada şarj soket ücreti 180 lira şu an zamanım yok zamanım olsa tek tek ayrıntılı şekilde yazardım...

• tupacamaru T kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim. Sıfır dahil bir tane sağlam telefon kullanmadım. Hep arıza kronik sorun filan. HTC iki tane tel kullandım ikisi de sıkıntı, Sony Ericsson, bb, LG, hepsi sıkıntı. Ne alsak Androidde. Samsung kullanmadım. O hepten sorun bana göre. Xiaomi ya da oppo denerim. Bakalım. O zaman yeni marka çıkmazsa.

• lansker kullanıcısına yanıt
    Ya bu elektronik işi de şans işi birazda işte

Şansıma mıçayım o zaman

• Jimmy Page J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aslında yapmaya izin vermiyordu ama hisuite ile bağladığımda yazılımınız son sürüm derken yan tarafta da farklı sürüm seçeneği çıkardı. orada da 9.0.246 seçeneğini sundu. Ben de onayladım ve döndüm. Cihazın içindeki herşey siliniyor bu arada. Low level format yazdı telefon ekranında kurulumu yaparken. Sizde de çıkarsa o seçenek önceden herşeyi yedeklediğinize emin olun. Benim sürümüm 9.1.345di. Sonra 9.0.246ya düşürdüm. Sonra tekrar 9.1.300e yükselttim ve orada bıraktım. İstediğim sürüm zaten buydu. Mirrorlink önemliydi benim için ve artık çalışıyor.
  • sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim.
    Ben de deneyeyim öyleyse. Benim amacım 8.1'e dönüş yapmak, eğer yapabilirsem. Başarılı olursam burada da paylaşacağım.

• Jimmy Page J kullanıcısına yanıt
    Neden 8.1?

• Şarj soketi pis olabilir ara ara temizlemek gerekiyor ben bugün temizledim ilk aldığım güne döndü soket cayır cayır şarj oluyoe kopma falanda yok eskiden takardım şarj olmazdı 8 saatte fullemediği olurdu şuan ilk günkü halinde soket.

Hem pil ömrü hem de genel ui performansı açısından daha tatmin ediciydi. Yeni güncelleme aldıkça performans ve pil ömründe sıkıntılar yaşadım.

• HiSuite 9.0'a inmeye izin verdi fakat daha fazlasına müsaade etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.