Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanercan

Yeni sürüm; 4.0.1.207

https://www.apkmirror.com/apk/huawei-internet-services/huawei-mobile-services/huawei-mobile-services-4-0-1-207-release/huawei-mobile-services-4-0-1-207-android-apk-download/

Alıntıları Göster
    Bunun bize faydası ne tam olarak

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Zaten güncel sürümü gelecek. Sadece ben meraklısına erkenden paylaşım yapıyorum. Cihazınızda zaten yüklü ayarlar / hesap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilinen-bilinmeyen kaynaklardan apk yüklemek sıkıntı ve risklidir her zaman. google-storedan inmiyorsa, gerek yok. bankacılık işlemleri kullananlara kesinlikle tavsiye etmem.
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Huaweinin kendi uploadı bu elalemin sitesinden modifiyeli apk filan değil

• 345 operatör üzerinden düştü. Aralık yamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 19 Ocak 2020; 23:36:9 >
  • 345 ota ile geldi yükledim. Bi değişiklik yok, boş işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 arifesinde ne değişiklik bekliyordun ki :
  • Yani 340-342-345 gelse de yüklesek demenin manası yok(diyen arkadaşlara lafım) boşa firmware finder ile kendinizi yormayın.

zaten 6 aydır değişik bir şey olmadı, 10 gelene kadar da olmaz.
  • Arama sırasında karşı tarafa ses gitmeme sebebiyle telefonu garantiye göndermiştim.cihaz üzerinde yaptığım test ile 'alt1' hoparlörünün arızalı olduğunu gördüm ona göre izah ettim garantiye..ayrıca pil performansının düştüğünü söyledim..sıkıntının anakartta ve antende olduğunu söylediler..bununla birlikte 2 parça daha ücretsiz olarak değiştirdiler çok memnun kaldım..yalnız ben altı üstü hoparlör diyerek verileri yedeklememiştim anakarttan dolayı veriler silindi ona üzüldüm..rica ettim google senk. ile eşleme yapın hayranı olduğum kişilerle fotolarım var diye yapmadılar ona yazık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Arama sırasında karşı tarafa ses gitmeme sebebiyle telefonu garantiye göndermiştim.cihaz üzerinde yaptığım test ile 'alt1' hoparlörünün arızalı olduğunu gördüm ona göre izah ettim garantiye..ayrıca pil performansının düştüğünü söyledim..sıkıntının anakartta ve antende olduğunu söylediler..bununla birlikte 2 parça daha ücretsiz olarak değiştirdiler çok memnun kaldım..yalnız ben altı üstü hoparlör diyerek verileri yedeklememiştim anakarttan dolayı veriler silindi ona üzüldüm..rica ettim google senk. ile eşleme yapın hayranı olduğum kişilerle fotolarım var diye yapmadılar ona yazık oldu
    Hocam testi nasıl yapıyoruz

• Sadece mikrofon arızası için anakartı değiştirmediler herhalde? Özellikle anakarta değiştirmelerinin sebebi tam olarak nedir?

• Regionella kullanıcısına yanıt

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    3 sayfa öncesine bak. Akıllı tanılama verdiğim sürüm yüklü ise hicare üzerinden

• Arkadaşlar bu cihaz için Google Camera apk'si var mı?

• Global olarak mate 10 pro için ocak olmadığı kesinleşti. Daha sonra (later on) yazıyor, belki şubat belki başka zaman.
    STARTING IN JANUARY 2020:
    Huawei P30
    Huawei P30 Pro
    Huawei Mate 20 Pro
    Huawei Mate 20
    Huawei Mate 20 X (4G)
    Huawei nova 5T
    LATER ON:
    Huawei Mate 20 RS
    Huawei Mate 20 X(5G)
    Huawei P30 lite
    Huawei P20
    Huawei P20 Pro
    Huawei Mate 10
    Huawei Mate 10 Pro
    Huawei Mate 10 Porsche Design
    Huawei Mate RS Porsche Design
    Huawei Mate 20 lite
    Huawei P smart 2019
    Huawei P smart + 2019
    Huawei P smart Pro
    Huawei P Smart Z
    Huawei nova 4
    Huawei nova 4e
    Huawei nova Lite

• left4you L kullanıcısına yanıt
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Hadi ya Marta ertelenmiş

• Eylül ayındaki bu Tweet'e göre Mart ayında gelecek güncelleme tam sürüm değilmiş. Beta sürümmüş.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Selam arkadaşlar. Cihazda bulut yedeklemeyi açtığımda sürekli olarak bulut depolama alanı yetersiz uyarısı geliyor. Galeri senkron kapalı konumda. Bu hata yüzünden geçmişte yedeklemeyi kapatmıştım. Güncellemeler ile belki sorun düzelmiştir dedim ama değişen bişey yok. Bu sorunu yaşayan ve çözümü bilen var mı?
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.