Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende 128 gb Mate 10 Pro alarak aranıza katıldım. Cihazı 2.el olarak aldım şöyle bir problemim var nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Arama yaptığım zaman veya çağrı geldiğinde açtığım zaman sesim bazen kesik kesik bazen de 3-5 saniye sonra karşı tarafa gidiyor. ikinci mikrofonu kontrol ettim herhangi bir problem görünmüyor. Şimdiden çok teşekkürler.
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Onların full otası daha düşmemişti ona dikkat et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağatay39 kullanıcısına yanıt
    Başka sim kartıyla da hemen bir dene

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Benim hattım Vodafone, arkadaşımın Turkcell hattını takıp kontrol ettiğimde aynısını yapmıyor. Yalnız arkadaşımın hattını takınca yukarıda volte yazmıyor kendi hattımda yazıyor bundan olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağatay39

Benim hattım Vodafone, arkadaşımın Turkcell hattını takıp kontrol ettiğimde aynısını yapmıyor. Yalnız arkadaşımın hattını takınca yukarıda volte yazmıyor kendi hattımda yazıyor bundan olabilir mi acaba?
    ondan olacağını sanmam. Sim kartın yenilerden değilse böyle sorun olabilir. Yani arkadaşının hattını takıp görüştüğünde sesli görüşmelerde sorun yok ise, senin sim kartından kaynaklanıyor olabilir. Şimdi bir de vodafone sim kartı takıp dene yine sorun yoksa senin sim kartın eskidir diye düşünüyorum
    Sim kartım yeni 4.5G olan modelden ama vodafone'un sitesinden otomatik ayarları yükledim şimdilik düzeldi gibi ama yine aynısını yaparsa ne yaparım bilemiyorum.

Edit:Sorun hala devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağatay39 -- 17 Ocak 2020; 15:59:57 >
    telefonu aldıktan sonra yazılımını wipecache data ve sonrasında hard reset olarak formatlayıp temiz kurulum yaptınız mı acaba
  • Hayır yapmadım ama telefonun içindeki menüden sıfırlama yaptım.
    Abi yap da kafamız net olsun herşey temiz kurulumla başlasın biliyorsun değil mi o kısmı tel kapalıyken power tuşu + açma tuşuna basılı tut. Ekrana menü gelecek gelene kadar çekme tuşlardan elini

• Merhaba arkadaşlar. Telefonumun ekranının sol üstünde ufak bir çatlak oluştu, dokunmatiğe bir zararı yok, sadece gözüme çok çarpıyor ve rahatsız ediyor. Bir de bu nokta nokta renk atması olayı çok rahatsız ediyor, bu konuda da daha önce de yazmıştım ve sanırım bir çok kişi de oluyormuş. Beni asıl korkuyan şey ufak bir çatlak yüzünden su geçirmezlik olayının iptal olması. Garantinin bu çatlağı kabul edeceğini sanmıyorum, zaten benim hatam ile oldu. Parça fiyatlarına baktım internetten biraz fazla geldi bütçeme ama şunu merak ediyorum, çatlak büyük ihtimalle üst kısımda, yani dokunmatik de falan sorun yok. Sadece ekranın en dış yüzeyini değiştirme gibi bir durum söz konusu mu? Bu kenarların ve arkanın nokta nokta renk atması ise garantiye dahil olur mu merak ediyorum.
  • Arbores kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran ips olsa dediğiniz oluyor ama amoled ekranlarda bildiğim kadarıyla mümkün değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuzgurkan Y kullanıcısına yanıt
    Peki bu nokta halinde renk atması için bir şey yaparları mı sizce ve sitedeki ekran fiyatlarına bir indirim vs. olma ihtimali var mıdır? Daha önce Huawei servisi kullanmadım hiç, olumlu yorum da olumsuz yorumda okudum, basit bir şey için telefonu verip daha da kötü duruma düşmek istemem açıkçası.
  • Arbores kullanıcısına yanıt
    ben servise bir kere anakart arızası yüzünden gönderdim bir sıkıntı yaşamadım ama indirim yaparlarmı onu bilemiyorum renk atma konusuda can sıkıcı bir konu ama çoğu telefonda bu durum var
  • yavuzgurkan Y kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim cevapladığınız için. Olmadı bir gidip soracağım, umarım halledebilirim bi şekilde.
    Dediğiniz işlemi yapıyorum fakat reset atmak için "yes" yazın diyor fakat dokunmatik çalışmıyor yes yazamıyorum. Başka bir yol var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Bu anlamda Samsung'tan farkı olup olmadığı Android 11 geldiği zaman anlaşılmayacak mı?
    Note 8, Android 7 ile çıkıp 8 ve 9 aldı.
    Mate 10 Pro, Android 8 ile çıkıp 9 aldı ve 10 alıyor ki 3. büyük sürümü alacağına dair hiç umudum yok.

Alıntıları Göster
    3 büyük güncellemeden kastım huawei de büyük güncelleme EMUI bazında oldu ama google tarafından bakarsa dediğin doğru android 11 alırsa ki almayacak o kesin. EMUI tarafından ilk çıktığında [Android 8 - EMUI 5] vardı [Android 8 - EMUI 8]'e yükseltildi sonra [Android 9 - EMUI 9] oldu [Android 10 - EMUI 10] olacak sonrası olmaz, Bu saydığım güncellemeler büyük çaplı değişim oldu ondan 3 büyük güncelleme dediydim olmayabilir gerçi.

Ekleme: Bu arada note 8 ile bu telefon arasında 2 ay var yok neredeyse, note 8 android tarafından yenik başlamış o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediterbiyecisi -- 18 Ocak 2020; 11:15:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağatay39

Dediğiniz işlemi yapıyorum fakat reset atmak için "yes" yazın diyor fakat dokunmatik çalışmıyor yes yazamıyorum. Başka bir yol var mıdır acaba?
    Yes demek için ses tuşlarıyla seçiyorsun sanırım ses açma yes ses kapama no olması gerekiyordu sanırım, veya seçim oluyorsa güç tuşuyla onaylıyor muydu emin değilim. Ses tuşlarından eminim, anlamak için ilk önce ses açmaya basın işlem yapmaya başlarsa sadece ses açma yaterlidir demektir.
  • kediterbiyecisi kullanıcısına yanıt
    iki şeklide de denedim olmadı yazı ile yazmak gerekiyor fakat tuşlar basmıyor. Hisuit üzerinden yazılımı tekrar kur yapacağım bu şekilde de sıfırlanır herhalde.

• 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.